Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

h.g firdevs darısı bana canım bende beklemedeyim
inşallah regl olurum

kızzz git sana yokk:jeyyar: çok yiyon sen cezalısınkaydirigubbakcemile3
ama bi REVANİ yapmışımm ııımmm yeme yanında yatt sen emi cadııı

ben insan değilmiyim:çok üzgünüm:
yazık değilmi banasenağlama
bende tatlı yemek istiyorumcokacimcoook

oooff valla onada bayılırım

ben burdayım arada benim kızla pc kavgası yapıyozsırnaşık şey

sen nerelerdeydin kaç gündür

kociş evdeydi hafta sonu ondan giremedim alışverişe falan çıktık
bugünde bankalrda işim vardı anca girebildim amma yazmışlar oku oku bitiremedim

benden bi tavsiye sabah ac karnına 2bardak su için ben hep öyleyim aç karnına su ve sigara sonrada hiç bişey yiyemiyorum (hakca duysa beni öldürürkaydirigubbakcemile3) bu arada hakcayada sevgilerrr

herkese iyi akşamlar.bugün muhabbet baya koyuymuş. Allah muhabbetinizi arttırsın arkadaşlar.
yadelcim merhaba. yine oklavayı elime almayayım. sen sigarayı bırakana kadar bence önce kahvaltını yap birşeyler ye ve daha sonra sigaranı iç, ben bırakıcağına inanıyorum.

bende yemekteyizdeki kadının gazına gelip profiterol yaptım koca tepsi kim yicek bakalım offff offf bıktım bu yemekteyizden:)))

hoş geldin hakcacım bu gün kulaklarını cınlattımm ama bırakacam er veya gec inş. sen nasılsın

hoş geldin hakcacım bu gün kulaklarını cınlattımm ama bırakacam er veya gec inş. sen nasılsın

firdevs iyiyim canım sen nasılsın?

vildangel bende tatlıyı çok severim. geçenlerde tatlı krizine girenler bitter çikolata yisinler diyordu ama bir parça, çikolatanın hepsini değilkaydirigubbakcemile3

yadelcim bende bırakacağına inanıyorum. bende değişiklik yok aynı.

kimse yok gene yalnız kaldım ben ypkken herkes burda oluyo ben olunca kimseler olmuyo bu ne böle ağlamak istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…