Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

hoşgeldin mokoro3.
inşallah kısa zamanda olur .
önerebileceğim tek şey olmayacak diye stres yapma

benim kuzenimde yaptırdı genetik testi sonuçları bekliyor.benim iki kuzenlerim evlendi yani akraba.nur ertürkmü ne varya kanal 7 de orda çıkan bir dr var artel diye onda yaptırdılar.diger kuzenimin eşide artel beyde tup bebek yaptırdı şuan yatıyor bi hafta oldu sonucu bekiyoruz.

yine kimse yok.bu yemekteyiz programı beni deli ediyor profiterol yaptı kadın kalktım bende yaptım offffffffffff bu gidişle bi ton olcam ya..

maatcım çok geçmiş olsun en sonunda atlattın sende tüplerinin açık olmasına çok sevindim bebişe bir adım daha yaklaştın hakkında hayırlısı olur inşallah....:CüvCüv:

banada vermedi maatcım ilaç falan az bişey damla damla kanamam oldu ama kahverengi gibiydi 3 gün sonra da tamamen normale döndü...

aynen bahharcım bende bıktım evin sigara kokmasından eşime balkonda iç diyorum hep salonda hiçkimse içemez zaten ama kış gününde evi havalandırmakta zor çok pis kokuyo meret-tatlicadiarzu-

ben geldiiiimmmmm özledim siziii hemencik yemek yaptım tatlı yaptım mutfakta donma mücadelesi vere vere ama sagsalim geldimm siz naptınız bakalımm rufeydaserra nerdeydin kuzum sen yoktun ortalardaCADIARZU

ben geldiiiimmmmm özledim siziii hemencik yemek yaptım tatlı yaptım mutfakta donma mücadelesi vere vere ama sagsalim geldimm siz naptınız bakalımm rufeydaserra nerdeydin kuzum sen yoktun ortalardaCADIARZU

hg... yadelcim haftasonu ya birazcık gezdim bugünde misafirim vardı o yüzden açamadım pc yi ancak sıra geldi valla nasılsın iyisin inşallah..

hg... yadelcim haftasonu ya birazcık gezdim bugünde misafirim vardı o yüzden açamadım pc yi ancak sıra geldi valla nasılsın iyisin inşallah..

iyim hamd olsun güzelimm yaramaz bişey yokk kar ve soguk dışında saglık olarak aynı durumdayım ne ileri ne geri

kızlar 2 gün girmedim neler yazmışsınız oku oku bitmedi.
bende kırmızı kartı gördüm duphaston bitti hastalandım . adetim bitsin dr gidicem gene .
aramıza yeni katılanlar hg. inşallah hemn hamiş listesine geçersiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…