Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

hoşgeldin mokoro3.
inşallah kısa zamanda olur .
önerebileceğim tek şey olmayacak diye stres yapma

benim kuzenimde yaptırdı genetik testi sonuçları bekliyor.benim iki kuzenlerim evlendi yani akraba.nur ertürkmü ne varya kanal 7 de orda çıkan bir dr var artel diye onda yaptırdılar.diger kuzenimin eşide artel beyde tup bebek yaptırdı şuan yatıyor bi hafta oldu sonucu bekiyoruz.

yine kimse yok.bu yemekteyiz programı beni deli ediyor profiterol yaptı kadın kalktım bende yaptım offffffffffff bu gidişle bi ton olcam ya..

kızlar birkaç gündür yoktum... hem işler hem de özel sıkıntılar yüzünden minik bir ara verdim.... yaklaşık bir 10 dakikadır geçmiş mesajları taradım.... vildangel ve hakca.. çok teşekkr ederim.. hsg soncumu merak etmişsiniz... ya... hsg'em biraz olaylı geçti maalesef... doktora intrauterin operasyonlarda ne kadar basit olursa olsun fobim olduğunu söylediğim halde herhangi bir ek yatıştırıcı vermediği için onun da burnundan getirdim maalesef::KK43:(( o kadar da söyledim... "ya benim herhangi bir anestezi verilmeden rahim içi kitle biyopsim alındı ve tansiyonum sıfıra vurdu bayıldım o gün bu gündür fobim var intrauterin operasyonlarda bana yatıştırıcı bişi verin dedim ama ciddiye almadı beyefendi ::KK43:(( bi de operasyon sırasında cart curt etti... ya acayyyyippp canım sıkkın.... dünden beri gözüme uyku girmedi... acayip depresif moddayım arkadaşlar.... ya kadın doğumcu demek bir nevi psikolog demektir.. ya bu adam beni ruh halimden bir gıdım anlamıyor.. ne halt edicem ben::KK43:(( ankarada olsaydım hemen başka bir doktor bulurdum... ama diyarbakırdayım ve en az 2 sene daha buradayız::KK43:(( öyle bol keseden doktor alternatifi de yok... öfff öfff.... ayın sekizinde muayene var.. bakalım tavrı ve yorumları ne olacak.... duruma göre o anda bende B planına geçmeyi düşünüyorum..... daha olmazsa kritik muayene ve aşılama/tüp bebek vb için ankaraya gideceğim.... normal muayeneler burada olsun.... sonuçta doktor hsg sonucunda tüplerin bir kısmının açık olduğunu ve gebelik ihtimalimin olduğunu söyledi...
arkadaşlar bu vesile ile bir kez daha yeni yılınızı kutluyorum..... umarım bu yeni yıl hepimize umutlarımız ve beklentilerimizin ötesinde güzelikler getirir... sağlıcakla kalın a.s.

maatcım çok geçmiş olsun en sonunda atlattın sende tüplerinin açık olmasına çok sevindim bebişe bir adım daha yaklaştın hakkında hayırlısı olur inşallah....:CüvCüv:

canım walla çok sinirim kalktı.. öyle sinirlendirdi ki doktor beni hala tam kendime gelmiş değilim... perşembe kontrole gideceğim.. o anki ortamdaki negatif ya da pozitif elektrik doktorla devamlılığımı etkileyecek ve duruma göre doktor değiştireceğim::KK43:(( öfff öfff.. ankada olsaydım hiç konunun üstünde bile durmazdım... ama maalesef değilim::KK43:(
inşallah da bi daha hsg msg gerekmez.. gerekirse de kimseyi dinlemem artık .. anestezi isterim bu defa..
peki bişi sorucam.. şimdi cuma akşamı hsg'den sonra benim haliyle biraz kasık ağrım oldu... bu ağrıya biraz kanama falan eşlik etti.. o da tamam.. ama üstünden 3 gün geçtiği halde ufak lekelenme şeklinde kanama ve hafif kasık ağrısı hala sürüyor... gerçi bir yandan da klomen muadili bir ovülasyon stimulatörü kullandım.. muhtemelen ağrının nedeni o ama aklım kanamaya takıldı... şimdi bu doktor bana hsg sonrası antibiyotik falan vermedi... yaw enfeksiyından korkuyorum kafamçokkarıştı size doktorlarınız hsg'den sonra antibiyotik vermiş miydi????

banada vermedi maatcım ilaç falan az bişey damla damla kanamam oldu ama kahverengi gibiydi 3 gün sonra da tamamen normale döndü...

ben seni çok iyi anlıyorum içmeyene nasıl fena gelir o kokukafamçokkarıştı
benim annemde öyle biliyormusun evde herkes içer küçük kardeşim ve annem dışında ve bizi sürekli uyarırlar ..odalarada siniyor koku.biz şimdi eşimle bi karar aldık sadece mutfakta ve pcnin bulunduğu yerde içiyoruz hem daha az içmiş oluyoruz hemde
odalar kokmuyor..

aynen bahharcım bende bıktım evin sigara kokmasından eşime balkonda iç diyorum hep salonda hiçkimse içemez zaten ama kış gününde evi havalandırmakta zor çok pis kokuyo meret-tatlicadiarzu-

ben geldiiiimmmmm:eek: özledim siziii hemencik yemek yaptım tatlı yaptım mutfakta donma mücadelesi vere vere ama sagsalim geldimm siz naptınız bakalımm rufeydaserra nerdeydin kuzum sen yoktun ortalardaCADIARZU

ben geldiiiimmmmm:eek: özledim siziii hemencik yemek yaptım tatlı yaptım mutfakta donma mücadelesi vere vere ama sagsalim geldimm siz naptınız bakalımm rufeydaserra nerdeydin kuzum sen yoktun ortalardaCADIARZU

hg... yadelcim haftasonu ya birazcık gezdim bugünde misafirim vardı o yüzden açamadım pc yi ancak sıra geldi valla nasılsın iyisin inşallah..

hg... yadelcim haftasonu ya birazcık gezdim bugünde misafirim vardı o yüzden açamadım pc yi ancak sıra geldi valla nasılsın iyisin inşallah..

iyim hamd olsun güzelimm yaramaz bişey yokk kar ve soguk dışında saglık olarak aynı durumdayım ne ileri ne geri

kızlar 2 gün girmedim neler yazmışsınız oku oku bitmedi.
bende kırmızı kartı gördüm duphaston bitti hastalandım . adetim bitsin dr gidicem gene .
aramıza yeni katılanlar hg. inşallah hemn hamiş listesine geçersiniz

X