Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Aşk sınır tanımıyor

Almanya’da biri 7, diğeri 6 yaşında iki küçük aşık, son derece "romantik" bir fikirle, "sıcak bir balayı için" Afrika’da evlenmek üzere yola çıkmalarının ardından, Hannover tren garında yakayı ele verdi.
Alman polisinin açıklamasına göre, yılbaşı gecesi dul babasının yeni birlikte yaşamaya başladığı kadının iki kızından 7 yaşındaki Anna-Lena’ya gönlünü kaptıran 6 yaşındaki Mika, sevgilisini "sıcak Afrika’da evlenmeye" ikna etti.
Boşanmış ailelerin çocukları olan iki minik aşık, Anna-Lena’nın 5 yaşındaki kız kardeşi Anna-Bell’i de şahitlik yapmak üzere yanlarına alarak, 1 Ocak sabahı güneş gözlüğü, plaj eşyaları ve kıyafetleri koydukları valizleriyle yola düştü.
Langenhagen’daki evlerinden aileleri uyurken erkenden yola çıkan çocuklar, yaklaşık bir kilometre yürüdükten sonra havaalanına gitmek üzere Hannover tren garına giden tramvaya bindi.
Tren garında küçük çocukları fark eden demiryolu görevlilerinin polisi uyarması üzerine iki polis memuru, minik aşıkları ve şahitlerini, parasız ve uçak bileti olmaksızın Afrika’ya gidemeyecekleri konusunda ikna ettikten sonra gardaki karakola götürdü. Aileleri bulunan çocuklar, anne babalarına teslim edildi.
Minik aşıklar, "projelerini daha sonra gerçekleştirmek istediklerini" belirtti.

ARKADAŞLAR BAKIN KÜÇÜK AŞIKLARA

fena diilim canım... eve geldiğimden beri telefonla konuşuyorum... hem diyarbakırdan tanıdıklar ve hem de ankaradan.. alternatif doktor hastane arıyorum.... öfff.. öfff... bu bebek işini diyarbakıra denk getirmem çok fena oldu... şimdi ankarada olucaktım ki .. heeeheeeyttt ... perşembe doktora kontrole gidicem ama onu bi güzel dövmek istiyorum Çok üzgünüm çoook kendime hakim olmalıyım .. sen neler yapıosun güzeller güzeli genç bayan naniknanik

fena diilim canım... eve geldiğimden beri telefonla konuşuyorum... hem diyarbakırdan tanıdıklar ve hem de ankaradan.. alternatif doktor hastane arıyorum.... öfff.. öfff... bu bebek işini diyarbakıra denk getirmem çok fena oldu... şimdi ankarada olucaktım ki .. heeeheeeyttt ... perşembe doktora kontrole gidicem ama onu bi güzel dövmek istiyorum Çok üzgünüm çoook kendime hakim olmalıyım .. sen neler yapıosun güzeller güzeli genç bayan naniknanik

ablacım çok canın acımış senin için üzüldüm geçmiş bitmiş inş bir daha gerek kalmaz hsgye ben olsam dr çoktan dövmüştüm ankarada bir doktor bulman daha ii olur bencede hayırlısı diyelim
benimde duphaston bittikten 2 sonra hastalandım hastalığım bitsin bi daha dr gideceğim bakalım iltihap kurumuş mu

ablacım çok canın acımış senin için üzüldüm geçmiş bitmiş inş bir daha gerek kalmaz hsgye ben olsam dr çoktan dövmüştüm ankarada bir doktor bulman daha ii olur bencede hayırlısı diyelim
benimde duphaston bittikten 2 sonra hastalandım hastalığım bitsin bi daha dr gideceğim bakalım iltihap kurumuş mu

hımmm... evet canım ... bu kimi için kısa kimi için uzun ama hepimizin için yaşanması gereken bir süreç... yine de sizler bana göre çok şanslısınız... doktorun bir olmazsa öteki olur.. tedavinin biri tutmazsa diğer nasıl olsa tutar... zaman çoook değerli .... yaş itibariyle ben ciddi biçimde geri sayımdayım ve o nedenle bazan panik oluyorum maalesef :1no2: ben birazdan kaçacağım ... mutfakta işlerim var.. bi de bugün eve iş getirdim... öfff.. hiç kafamı verecek motivasyonum falan yok ama ne yapalım ki kaçışım da yok... şimdiden iyi akşamlar.... a.s.

hımmm... evet canım ... bu kimi için kısa kimi için uzun ama hepimizin için yaşanması gereken bir süreç... yine de sizler bana göre çok şanslısınız... doktorun bir olmazsa öteki olur.. tedavinin biri tutmazsa diğer nasıl olsa tutar... zaman çoook değerli .... yaş itibariyle ben ciddi biçimde geri sayımdayım ve o nedenle bazan panik oluyorum maalesef :1no2: ben birazdan kaçacağım ... mutfakta işlerim var.. bi de bugün eve iş getirdim... öfff.. hiç kafamı verecek motivasyonum falan yok ama ne yapalım ki kaçışım da yok... şimdiden iyi akşamlar.... a.s.

ablacım moral bozmak yok üzülmek yok sıkıntı yok hepimiz elinde sonunda kavuşacağız bu veletlere

kızlar 6 aylık evliyiz son 3 aydır korunmuyoruz bebek istiyoruz ama 3 aydır olmadı.25 yasımdayım.çok düzenli adet görüyorum.

hoşbulduk yadelcim sendemi hamiş kalmak istiyorsun ne kadarlık evlisinz ne zamandır bebek istiyorsunuz yazında hep beraber paylaşalım ....

hoşbulduk yadelcim sendemi hamiş kalmak istiyorsun ne kadarlık evlisinz ne zamandır bebek istiyorsunuz yazında hep beraber paylaşalım ....

ben çok yıllık evliyim canım 7bitti 8e girdikk hala mücadele ediyorum işte gerisi allaha kalmış sen kaç yaşındasın

X