Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

hadi hadi bende yedim delikafadulden
ama çekiceyiiizz artık napalım:1closedeyes:

vildan baltayı taşa vurmuşşkaydirigubbakcemile3 korkma kızz bahar hsg korkulcakkadar kötü degill bitanemm insanın yapsına baglı bişeyy

benden bi tavsiye sabah ac karnına 2bardak su için ben hep öyleyim aç karnına su ve sigara sonrada hiç bişey yiyemiyorum (hakca duysa beni öldürürkaydirigubbakcemile3) bu arada hakcayada sevgilerrr

ben sigarayı bırakınca şiştim zatidelikafadulden

:)) Şeniz
çok narinimdir nazlıyımdır bende eşimin çekiceği varrr:)
ohh manayla yatarım hizmet ettiririm biraz nasıl olsa o bilmez nasıl bişey olduğunu :))

kızlar benim kuzenimin eşide sabahları ve her yemekten sonra sıcak suyun içine biraz limon sıkıp içiyor zayıfladı biraz ..yemekle beraber soğuk meşrubat içmek çok sakat zaten yemekteki yağları donduruyor.sıcak içmek her yönden faydalı ..deneyin bence ..
bende denicem yakında fazla kilo yok ama yinede zayıflamam lazım alışık değilim bu kadar kiloya

ohh manayla yatarım hizmet ettiririm biraz nasıl olsa o bilmez nasıl bişey olduğunu :))

valla bana şimdi deseler gözümü kırpmadan yaptırırımm herşey hsg olsun bee daha beterleride var hsgyi mumla aratırr

sigara içen arkadaşlar sigaranın yumurtaları nasıl etkilediğini biliyonuz mu?

eğer meleklerinize kavuşmak istiyorsanız lütfen sigararyı bırakın
bu ne yaaa nefret ediyorum sigaradanklava:

kız bazen mazoşistliğim tutuyo-tatlicadiarzu- acı çekmek hoşuma gidiyo:jeyyar:

poleni fazla yemiyorumda ben ona bağlıyorum hani çok yararlıymışya
yoksa 4 senedir aynıydım hiç artmamıştı

Son düzenleme:
sigara içen arkadaşlar sigaranın yumurtaları nasıl etkilediğini biliyonuz mu?

eğer meleklerinize kavuşmak istiyorsanız lütfen sigararyı bırakın
bu ne yaaa nefret ediyorum sigaradanklava:

:1shok:canım kızmaaa kı haklısın ama zaten yumurtalar bir işe yaramıyoki tembel tenekeler:dilcikar: hamile kalıcamı bilsem gözümü kırpmadan bırakırım:çok üzgünüm:

kızz bak ayıp oluyo amaa kangallı falan derken hımmmklava: bak alındımm hem ben ettt çok sevmiyomkii yemiyomdaa sen harbi tam kangamllı olmuşun:roflol:

valla evet aynen öyle benimkide sen bizden daha çok kangallı oldun diyokaydirigubbakcemile3

okyanus haklısın ama gelde içene sor birde öyle kolay olsa bırakması hemen bırakırdık ama işte olmuyor.(Beloşum kızcak bana ama ben baya azalttım mesela)..bırakıcamda inşallah ..
ama herkese aynı etkiyi yapmaz benim bütün arkadaşlarım benden çok çok fazla tiryaki ve hepsinin çocukları var ...
onaylamıyorum ama herşeyide ona bağlamıyorum ben ..

:1shok:canım kızmaaa kı haklısın ama zaten yumurtalar bir işe yaramıyoki tembel tenekeler:dilcikar: hamile kalıcamı bilsem gözümü kırpmadan bırakırım:çok üzgünüm:

canım kalmıcanı ne biliyosun ben istanbuldan gelirken eşime keçiboynuzu aldım keçiboynuzu kürü uygulayacaktım ama gerek kalmadı:sm_cool: seninde öle olur belkiyerimseniben bide benim burda arkadaş var oda pkolu hamile kaldı bi kısı oldu şimdi yaşına gircek:teytey:

valla evet aynen öyle benimkide sen bizden daha çok kangallı oldun diyokaydirigubbakcemile3

kangala gelirseniz beklerim tatlımm bana gel bence elini cabuk tutt kangal karın altında kalmak üzreee bende oraya gelcemm çokk sogukk donmaktan korluyomm bu gidiş ilk bahara ancak dr gitcem sanırımma.s

kangala gelirseniz beklerim tatlımm bana gel bence elini cabuk tutt kangal karın altında kalmak üzreee bende oraya gelcemm çokk sogukk donmaktan korluyomm bu gidiş ilk bahara ancak dr gitcem sanırımma.s

kıs bura sıcak şu anda karlar eriyor
önümüzdeki 4 gün yağışlı olacakmış
yağış dursun sen o zaman gör ayazı

en son kangala geçen sene geldik biz düğünde sadıç olmuştum kış günü
alakart düğün salonundaydı düğün

ben ilk düşügümde gebbe oldumu bilmeden yapmıştım dr bana hamilesin dediginde ben hamile kalamamki dedimşutarafagitti dr neden rahminmi yok yumurtalıgınmı dedi ben aynen bu şekilkafamçokkarıştı vaaarrr dedim. demek istedigim haklısın bitanem allahtan hiç umudumu kesmedim ama sigarada ne illet içmeyen bilmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…