Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ayrıca dün regl olmam gerekiyodu olmadım hiçbi belirtide yok
3 senedir düzenli olan reglim ilaçlar yüzünden dengesi bozuldu

ayrıca dün regl olmam gerekiyodu olmadım hiçbi belirtide yok
3 senedir düzenli olan reglim ilaçlar yüzünden dengesi bozuldu

tatlım yoksa hamişmisin inşallah hamiş kalmışındır benimde adet yaklaştı bakalım bu ay başarabilcemmiÇok üzgünüm çoook

herkese merhaba arkadaşlar 1 ocakta regl olmam lazımdı hala tık yok ama ümidimde yok pcoluyum bende okyanus 34 Allah saglıklı hayırlı evlat nasip etsin sana ne kadar zamanda hamile kaldın sen sorunun varmıydı bizi umutlandırsan biras

slm didemm nasılsın kader arkadaşım pkoda adetin decikmesinden daha dogal ne olabilirki kaç yıllık evlisin adetin nekadar gecikiyo normalde

allahım bende 3 kilo almışım kilo vereyim derken
yemek duymak istemiyorum
polenmi yaptı acaba yaaaaa

demek kilo aldın:jeyyar: az ye demeyimuyum kızz sana inş ilaçlardan degil hamilelikten adetin gecikmiştir balımm:icecream: gerci nazanın ilaçların sonra bendaha adet olamadım ama olsun senle sorunlarımız farklıydı zaten. annengile daha gitme gıı çokkk özlüyom seniiii:asigim:

hayırlı günler kızlar nasılsınız??
varmı yeni hamile arkadaşlar
ben hala adet olamadım
hergün kısa kısa adet sancısı var karnımda kasıklarımda ama gelen giden yok
yarın doktora gitmem lazım kısmetse
belki bu sefer yumurta takibine start veririz ...hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah

hoşbuldum canım
iyi sayılırım sen nasılsın?
dedem rahatsız biraz ondan pek giremiyorum
dediğim gibi hala hastalanmadım
sen naptın hastalandınmı?

yaa evet kilo aldım 73 kilo olmuşumkafamçokkarıştı
boyum kaldırıyo ama olsun ben doğum yaptığımda bu kilodaydım
acil kilo vermem lazım
hamiş değilimdir ama bende süpriz istiyorum banene banenedelikafadulden
geçen zaten eşimin babaannesiyle halası kaynanamla kaynatamın kafayı bozmuşlar

daha ne duruyo ikinciyi niye yapmıyolar demişler kaynatamda açmış ağzını yummuş gözünü:mymeka:

sanki allah verdide biz istemedik:dilcikar:

yadel sana bişi sorcem sende soğan suyu kulandın galiba başka topikten hatırlıyorum bu soğan suyunu senede kaç defa kullancez :uhm:

maat abla geçmiş olsun çektirmişsin filmi canında yanmış galiba
geçti bitti şükürki açıkmış tüplerin ..inşallah sonrası çok güzel olur .

h.g bahhar canım naberyerimseniben
valla ben çelişkideyim
bu ara hamilede kalsam sevinecem adette olsam sevinecem
hakkımda hangisi hayırlıysa o olsun:icecream:

slm yadel ben şubatta tam 2 yıllık evli olacagım eylülden beri korunmuyoruz bu ay duphastona başlicam adetim bi başlasa hep böyle 3 4 gün gecikme oluyor.d.kontrol hapı kullanırken süüper düzenliydi bıraktım hep gecikio bi kaç gün insanda umutlanıyor boşyeresenağlama birde duphaston kullanıpta faydasını gören oldumu acaba forumları okudum ama adamakıllık yanıt bulamadım:1no2:

biraz geç oldu galiba maatcım geçmiş olsun canım işlerden başım döndü kafamçokkarıştı

yadel sivasta kar nedeniyle okullar 1 gün tatil edildi yuppiiiiii
adım atılmıyo dışarda benim kızda dışarda kartopu oynuyo

citoooooossss sen ne yapıyon zayıflamak için nooolur kopye ver:Saruboceq:

vildancım sorma bugün benim koşu bandı arıza yaptı moralim bozuldu tamda zayıflamaya başlamişken servisini aradım bakalım kaç günde olur :çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…