Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

yadel sana bişi sorcem sende soğan suyu kulandın galiba başka topikten hatırlıyorum bu soğan suyunu senede kaç defa kullancez :uhm:

tatlım ilk15gün sonra adetten sonra 3ay 7gün içilecekmiş fazlası zararlıymış ben 15gün yaptım dahada adet olamadımki bidaha yapım gı

benim kocacımda koşu bandı alacakta hem evde yer yok hemde ona o kadar para verene kadar halı alırım
yiyecek olarak extra bişey yapıyonmu canım
bugün sebze yaptım pırasa
ekmek yememek için koyu yaptım çatalla yiycem
ahh ah bide şu tatlıyı bırakabilsem

tatlım ilk15gün sonra adetten sonra 3ay 7gün içilecekmiş fazlası zararlıymış ben 15gün yaptım dahada adet olamadımki bidaha yapım gı

senin adet hep gecikmelimi yoksa aradamı geçikmeli benim senede bir veya iki defa gecikir yoksa düzenli adet görürüm

unutmadan yazıyım

maat cım geçmiş olsun gazaaan mübarek olsun tüplerin açık olmasına çok sevindim
seni etkilemek için yazmıyodum ama hsg çok korkunç çok acılı
spekulumu taktıktan sonra uzun bi demiri zıp diye rahmime sapladı ilaç verme faslını hiç söylemeyim zaten o ne acıydı öyle
röntgen masasını tırnakladım
allah yardımcısı olsun hsg çektireceklerin
inşallah birdaha gerek kalmaz çok şükür kurtulduk

canım walla çok sinirim kalktı.. öyle sinirlendirdi ki doktor beni hala tam kendime gelmiş değilim... perşembe kontrole gideceğim.. o anki ortamdaki negatif ya da pozitif elektrik doktorla devamlılığımı etkileyecek ve duruma göre doktor değiştireceğim::KK43:(( öfff öfff.. ankada olsaydım hiç konunun üstünde bile durmazdım... ama maalesef değilim::KK43:(
inşallah da bi daha hsg msg gerekmez.. gerekirse de kimseyi dinlemem artık .. anestezi isterim bu defa..
peki bişi sorucam.. şimdi cuma akşamı hsg'den sonra benim haliyle biraz kasık ağrım oldu... bu ağrıya biraz kanama falan eşlik etti.. o da tamam.. ama üstünden 3 gün geçtiği halde ufak lekelenme şeklinde kanama ve hafif kasık ağrısı hala sürüyor... gerçi bir yandan da klomen muadili bir ovülasyon stimulatörü kullandım.. muhtemelen ağrının nedeni o ama aklım kanamaya takıldı... şimdi bu doktor bana hsg sonrası antibiyotik falan vermedi... yaw enfeksiyından korkuyorum kafamçokkarıştı size doktorlarınız hsg'den sonra antibiyotik vermiş miydi????

vildan valla aynı durumdayız ikisinede razıyım dünden :)
hayırlısı olsun belirsizlikte çok kötü bir durum yani.

canım walla çok sinirim kalktı.. öyle sinirlendirdi ki doktor beni hala tam kendime gelmiş değilim... perşembe kontrole gideceğim.. o anki ortamdaki negatif ya da pozitif elektrik doktorla devamlılığımı etkileyecek ve duruma göre doktor değiştireceğim::KK43:(( öfff öfff.. ankada olsaydım hiç konunun üstünde bile durmazdım... ama maalesef değilim::KK43:(
inşallah da bi daha hsg msg gerekmez.. gerekirse de kimseyi dinlemem artık .. anestezi isterim bu defa..
peki bişi sorucam.. şimdi cuma akşamı hsg'den sonra benim haliyle biraz kasık ağrım oldu... bu ağrıya biraz kanama falan eşlik etti.. o da tamam.. ama üstünden 3 gün geçtiği halde ufak lekelenme şeklinde kanama ve hafif kasık ağrısı hala sürüyor... gerçi bir yandan da klomen muadili bir ovülasyon stimulatörü kullandım.. muhtemelen ağrının nedeni o ama aklım kanamaya takıldı... şimdi bu doktor bana hsg sonrası antibiyotik falan vermedi... yaw enfeksiyından korkuyorum kafamçokkarıştı size doktorlarınız hsg'den sonra antibiyotik vermiş miydi????

yok canım antibiyotik falan vermedi bana
kasık ağrısıda kanamada 1 gün sürdü
kancalı bi demir takıp rahmi öne çekiyolarmışya kanamada ağrıda normal bence
seninki stresten uzamış olabilir
neyse kurtardın allah birdaha mecbur etmesin:lepi:

ooooooooooooooooo okyanus çiçeği burnunda anne adayımız hoşgeldin
naber nasıl gidiyo bebiş akıllı duruyomu

ne kancası ne öne çekmesi yaaaa
kız çok korktum ben şimdi adet olursam banada çekiceklerdi .:KK43:(((((

herkese merhaba arkadaşlar:KK43: 1 ocakta regl olmam lazımdı hala tık yok ama ümidimde yok pcoluyum bende:KK43: okyanus 34 Allah saglıklı hayırlı evlat nasip etsin sana ne kadar zamanda hamile kaldın sen sorunun varmıydı bizi umutlandırsan biras:KK43:

sağol canım ben 3.5 snedir uğraşıyorum bende çikolata kisti vardı ameliyat oldum 7 ay önce eşimdede sprem sayısı ve hareketliliği azdı tamamen şans benimki büyük sürpriz oldu yani umudunuzu kaybetmeyin umarım en kısa zamanda bebişleriniz size de sürpriz yapar canım yaa

delikafadulden yine çok enerjikim bugün delikafadulden
biri beni durdursun:sm_cool::teytey::hooray::dance:

ne kancası ne öne çekmesi yaaaa
kız çok korktum ben şimdi adet olursam banada çekiceklerdi .:KK43:(((((

kafamçokkarıştı valla duygu ve düşüncelerimi yazmak için maatın hsg çekinmesini beklemiştim canım
sendemi çekinmedin:1shok:
sen bana bakma ben acıya fazla dayanamam elime iğne batsa yorgan döşek yatarım:tomato:

sağol canım ben 3.5 snedir uğraşıyorum bende çikolata kisti vardı ameliyat oldum 7 ay önce eşimdede sprem sayısı ve hareketliliği azdı tamamen şans benimki büyük sürpriz oldu yani umudunuzu kaybetmeyin umarım en kısa zamanda bebişleriniz size de sürpriz yapar canım yaa
inşallah cnm çok saol ya aslında yolun çok başındayım ama yinede korkuyorum senelerce ugraşmaktan:çok üzgünüm: sadece insanda endişe oluyor ya hiç olmazsa korkusu yoksa acelem yok aslında hepimize tatlı bebekler nasip etsin allahım..

senin adet hep gecikmelimi yoksa aradamı geçikmeli benim senede bir veya iki defa gecikir yoksa düzenli adet görürüm

kendimi bildim bileli hiç gününde adet olmadım 2ay 2buçuk ay ama bu sefer teher yaptıı 4ay olduu:dilcikar: bende harbi sorun var buna ragmen kilo alamıyom pkoyu bile doya doya yaşayamıyorummkaydirigubbakcemile3 napımm çitoscum seni bilmem ama ben iyice arsız oldummsositososito

ooooooooooooooooo okyanus çiçeği burnunda anne adayımız hoşgeldin
naber nasıl gidiyo bebiş akıllı duruyomu

hb canım bebiş akıllı şimdilik 5 haftalık olmuşuz teysesi 2 hafta snr kalp atışlarını duymaya gidicez inşallah:emir_bebek: ben sabahtan da burdaydım kıslar ben sizi bırakamıyorum yaa diğer taraflara hemen kısa kısa bakıp geçiyom yine buraya dönüyom kaydirigubbakcemile3iyiyki varsınız:enbuyukkk:

benim kocacımda koşu bandı alacakta hem evde yer yok hemde ona o kadar para verene kadar halı alırım
yiyecek olarak extra bişey yapıyonmu canım
bugün sebze yaptım pırasa
ekmek yememek için koyu yaptım çatalla yiycem
ahh ah bide şu tatlıyı bırakabilsem

et yemiyorum tatlı hamur işide yemiyorum sadece sebze ve meyve

kafamçokkarıştı valla duygu ve düşüncelerimi yazmak için maatın hsg çekinmesini beklemiştim canım
sendemi çekinmedin:1shok:
sen bana bakma ben acıya fazla dayanamam elime iğne batsa yorgan döşek yatarım:tomato:

hadi hadi bende yedim delikafadulden
ama çekiceyiiizz artık napalım:1closedeyes:

et yemiyorum tatlı hamur işide yemiyorum sadece sebze ve meyve

benden bi tavsiye sabah ac karnına 2bardak su için ben hep öyleyim aç karnına su ve sigara sonrada hiç bişey yiyemiyorum (hakca duysa beni öldürürkaydirigubbakcemile3) bu arada hakcayada sevgilerrr

X