Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

bahharım sende haklısın ama ben oldum olası sigaradan nefret ederimbenneyaptımki kendi annem babam da çok içerdi şu anada kayınvalidem k.pederim eşim görümcelerim içiyolar eşim bırakır gibi oldu önceden sıkıntıdan içiyodu şimdide heyecandan içiyom diyo deli olcam yaakafamçokkarıştı-tatlicadiarzu-

ben ilk düşügümde gebbe oldumu bilmeden yapmıştım dr bana hamilesin dediginde ben hamile kalamamki dedimşutarafagitti dr neden rahminmi yok yumurtalıgınmı dedi ben aynen bu şekilkafamçokkarıştı vaaarrr dedim. demek istedigim haklısın bitanem allahtan hiç umudumu kesmedim ama sigarada ne illet içmeyen bilmez

ay kıyamam ben sana canım benim umrarım en kısa zamanda şu illetten kurtulursun ben hiç içmediğim için bilmiyorum:1no2:hakkımızda hayırlısı olsun:Saruboceq:

bahharım sende haklısın ama ben oldum olası sigaradan nefret ederimbenneyaptımki kendi annem babam da çok içerdi şu anada kayınvalidem k.pederim eşim görümcelerim içiyolar eşim bırakır gibi oldu önceden sıkıntıdan içiyodu şimdide heyecandan içiyom diyo deli olcam yaakafamçokkarıştı-tatlicadiarzu-

ben seni çok iyi anlıyorum içmeyene nasıl fena gelir o kokukafamçokkarıştı
benim annemde öyle biliyormusun evde herkes içer küçük kardeşim ve annem dışında ve bizi sürekli uyarırlar ..odalarada siniyor koku.biz şimdi eşimle bi karar aldık sadece mutfakta ve pcnin bulunduğu yerde içiyoruz hem daha az içmiş oluyoruz hemde
odalar kokmuyor..

hee sigara bırakmak gibi bişe bu pasta börek tatlı bırakma olayı
bırakılmıyo işte ama az yerim yemeden duramam

kızlar ben kaçıyom daha alışveriş yapcem yemek yapılcek bugün muhabbet koyu ama malesef gidiyorum aklım sizde kalcek canlarım hepinizi kocaman öpüyorum yarı görüşürük:teytey::teytey:

kızlar ya size bişey sorucam
geçen gün farkettim kalçama yakın rahmin altında ceviz büyüklüğünde bir beze olmuş ..bi zararı varmıdır bazen ağrı yapıyor oturunca falan.neden olmuştur acaba?

ay kıyamam ben sana canım benim umrarım en kısa zamanda şu illetten kurtulursun ben hiç içmediğim için bilmiyorum:1no2:hakkımızda hayırlısı olsun:Saruboceq:

aminnnn canımm neyin nezaman oluca belli olmuyorr gün dogmadan neler doguyorr sen kaç yıllık evlisin bu ilk gebeliginmi allah kucagına almayıda nasip eder inşallahh

ben seni çok iyi anlıyorum içmeyene nasıl fena gelir o kokukafamçokkarıştı
benim annemde öyle biliyormusun evde herkes içer küçük kardeşim ve annem dışında ve bizi sürekli uyarırlar ..odalarada siniyor koku.biz şimdi eşimle bi karar aldık sadece mutfakta ve pcnin bulunduğu yerde içiyoruz hem daha az içmiş oluyoruz hemde
odalar kokmuyor..

bahhar izinden gelince valizi bi açıyorum benim kıyafetlerim sırf sigara kokuyo benim üstümbaşım çok gıcık bi durumkaydirigubbakcemile3ama senin eşinde içiyomuş ee iyi yapmışınız valla ne kadar az içseniz okadar iikaydirigubbakcemile5

kızlar ben kaçıyom daha alışveriş yapcem yemek yapılcek bugün muhabbet koyu ama malesef gidiyorum aklım sizde kalcek canlarım hepinizi kocaman öpüyorum yarı görüşürük:teytey::teytey:

kolay gelsin canım iyi alışverişler
gıda reyonlarından uzak dur
yarın görüşürüz byy:eek:

geçen gün farkettim kalçama yakın rahmin altında ceviz büyüklüğünde bir beze olmuş ..bi zararı varmıdır bazen ağrı yapıyor oturunca falan.neden olmuştur acaba?

kasıgındamı tatlımm bendede öyle bişey varya sol tarafımda agrı yayıp duruyoo bende korkuyorum ne acepp bu şeyler hep bizimi bulur:dilcikar: yaaa

allahım şimdi googlede sigara içen hamile bi kadının bebeğini gördüm çok korkunçtu
allahım sen koru yarabbim:Saruboceq:

canım bu ciddi bişiolabilir ama tanımından nerede olduğunu kesinlikle çıkartamadım :uhm:

merhaba arkadaşlar;
bende yeni katıldım aranıza. bende de pko var. aralık ayında ilk olarak klomene başladık. cuma gittim doktora bi yumurta olmuş. bu hafta bizim için çok önemli. klomen tedavisi görüp gebe kalan var mı? biraz içim rahatlasın.

allahım şimdi googlede sigara içen hamile bi kadının bebeğini gördüm çok korkunçtu
allahım sen koru yarabbim:Saruboceq:

kız sen gıcıklıgınamı yapıyon ne karıştırıyon googleyi falan bizide korkutuyonÇok üzgünüm çoook

merhaba arkadaşlar;
bende yeni katıldım aranıza. bende de pko var. aralık ayında ilk olarak klomene başladık. cuma gittim doktora bi yumurta olmuş. bu hafta bizim için çok önemli. klomen tedavisi görüp gebe kalan var mı? biraz içim rahatlasın.

ewet var tatlımm pkoda %80 klomenle gebe kalabiliyoo ben diger%20 sınıfındayım inş sen sonuç alırsın:1hug:

X