Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

cankus merhaba aramıza hg...yazının başını okumadan sonunu okusaydım keşkekaydirigubbakcemile3...Allah tamamını erdirsin. sağlıkla bebişini kucağına almayı nasip etsin inşallah. adetin mi geçikti? belirtilerin nelerdi?

günaydın hakcacım nasılsın?

iyiyim canım ya sen?
bana bugün Cuma günü gibi gelmiyor,dün eşim evdeydi ya tatildi o yüzden bugün sanki Pazartesi günü gibi geliyor. eşimi gönderdim ve hemen pc başına geçtim,işe başlamadan...öncelik burası yanikaydirigubbakcemile3

evet canımadetim bitince gittim sende öyle gita.s.

ceydacım tekrar gözün aydın. Allah ayırmasın.mutluluğunuz bir ömür boyu sürsün.
canım inşallah bu sefer tayin işiniz olur:Saruboceq: herşey gönlünce olsun.
o kadarrrrrrr kar var yani hayırlısı canım inşallah gerek kalmaz bebişin süpriz yapar....

bende iyiyim canım sagol bende aynı valla eşimi geçirdim sonra hemen pc başına çay keyfi yapıyorum bi yandanda

günaydın kızlar cumanız mübarek olsun cenabı ALLAH,ımdan dileğim benim gibi çocuk isteyen bütün arkadaşlarıma ve bana anne olmayı nasip etsin amin:Saruboceq:

günaydın... hayırlı cumalar bu mübarek günde yüce rabbim dualarımızı kabul etsin inş... yeni bir yıl yeni bir aşk ( kocama yeniden aşık oldumda ) yeni bir iş ( bulursam yani ) yeni bir ben yeni bir bebek sonra bi bebek daha ah ah ah ah yaaaaaaaa ne kocam süpriz yaptı yeni yılda nede bebeğim kimse beni sevmiyo.............

kız okyanus iyi bak yiğenime bak dikkat et bişey olmasın allahın izniyle sağlıklı sıhatli hayırlı güzel eli ayağı düzgün bebeğini al kucana kokla kokla ve biz sizin için dua edelim... tamam mı tatlım

yine sabaha kadar rüyamda doktorla uğraştım hamileymişim zor biraz ama allah bilir yinede umutsuz değilim

bu arada maat ı merak ediyorum
hsg çektirdimi acaba
duygu ve düşüncelerini almak istiyorum

soslu fustuk(fıstık) sen istanbuldamı oturuyosun canım
ben seni yurt dışı hatırlıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…