Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

WANTED yadel :uhm::sm_confused:
yadel nerdesin canım neden hiç girmiyosun
yoksa doktoramı geldin:nazar:

slm güzelim yok doktora gitmedim henüz çok soguk gı şu ayazlar biraz azalsın diyorum tabi oda mecul. başın sagolsun güzelim allah sizlere uzun ömür versin:1hug:

selam arkadaşlar bende bebişim olsun istiyorum bendede pco var 6 yıllık evliyim bir aşılama yaptırdım olmadı. ensonda 2 hafta önce rahim filmi çektirdim onda sorun yokmuş en yakın zamanda 2. aşılamayı yaptıracağız.

slm hanımlar ben uzun zamandır gırmıodum acısıyla tatlısıyla işte bır seneyı daha arkamızda bıraktık ve yenı bır yıla girdik rabbimden duam inşallah bu senede herkezın gonlundekını tez zamanda versin bide hamiş listesiyle umut listemizi aradım ama bulamadım bulan arkadas olursa yazabılırmı merak ediyorum ben gormeyelı kımler hamiş olmus ve umut lıstemıze kımler gelmıs herkeze iyi aksamlar....

merhaba arkadaşlar herkese iyi mutluhuzurlu sağlık başarı bebişli mutlu yıllar dilerim 5 aylık evliyim bebiş yok henüz doktora gittim bugün bana rahim arkasında bir sıvı gördü ne olduğunu anlayamadı tahlil verdi bakalım ne dir kitle patlamış olabilir ya da adet döneminden kan kaçmış olabilir dedi tahlillerde belli olcak korkuyorum bebeğiminolmasını engelleyen şey o sıvımı acaba

[img=http://img158.imageshack.us/img158/7175/y1pmeynm04c36gzd0shmrwkkx6.th.gif]
herkese iyi yıllarrr

merhaba arkadaşlar herkese iyi mutluhuzurlu sağlık başarı bebişli mutlu yıllar dilerim 5 aylık evliyim bebiş yok henüz doktora gittim bugün bana rahim arkasında bir sıvı gördü ne olduğunu anlayamadı tahlil verdi bakalım ne dir kitle patlamış olabilir ya da adet döneminden kan kaçmış olabilir dedi tahlillerde belli olcak korkuyorum bebeğiminolmasını engelleyen şey o sıvımı acaba

canım sen bugün ilk defa mı gittin doktora ? eğer bu ay hamile kalmadıysam bnde gitcem ilk gidildiğinde sadece ulturasonla bakıyo diimi?* lütfen kusuruma bakma bn ilk defa gideceğim için tedirginim biraz..şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
evet ilk defa gittim o tedirginliği bende yaşadım eevet ultrasonla baktılar sıvı görünce alttanda muayene etti çok utandım ya ALLAH yardımcımız olsun çok işimiz var ya sen ne kadarlık evlisin

evet ilk defa gittim o tedirginliği bende yaşadım eevet ultrasonla baktılar sıvı görünce alttanda muayene etti çok utandım ya ALLAH yardımcımız olsun çok işimiz var ya sen ne kadarlık evlisin

11 aylık ewliyim 2 aydır istiyoruz..aslında korunuyoduk sanki istediğimizde hemen olcakmış gibi.. şimdi kendime çok kızıyorum..bu ay olmadıysa artık doktor kontrolü altında olmasını istiyorum adet tarihime az kaldı 5 yada 6 ocak o tarihi bekliyorum.sen adetin bitince mi gittin ?*

kızlar herkese iyi akşamlar...

aramıza yeni katılan arkadaşlar hepiniz hg...

ceydacım sende topiğe uğramışsın ama karşılaşamadık iyidin değil mi?

vildangel canım başınız sağolsun. Allah sizlere geride kalanlara ömür versin..

kızlar herkese iyi akşamlar...

aramıza yeni katılan arkadaşlar hepiniz hg...

ceydacım sende topiğe uğramışsın ama karşılaşamadık iyidin değil mi?

vildangel canım başınız sağolsun. Allah sizlere geride kalanlara ömür versin..

iyiyim sukur hakcacım esım geldı evımdeyım artık hihoyyyttayın işleriyle ugrasıoz bakalım inş.bu sefer olacak gıbı dua et olurmu canıma.s yeni dr tedavısıne basladım adetımın 2.gunu cagırdı ama malesef gıdemıorumsenağlama burda cok kar var buyuzden bıdaakı aya kaldım napalım hayırlısı
sen nasılsın

slm kızlar ben siteye yeni üye oldum.bir süredir siyorumlarınızı takip ediyodum.5 yıllık evliyim ama 1 yıldır çocuk istiyoduk doktorun söylediğine göre benim yumurtlama problemim vardı.bi kaç ay hap ve sonra bikaç ay iğne kullandım ama sonuç yine hüsrandı.çok moralim bozuldu ve geçen ay doktora gitmedim.sizin önerdiğiniz şeyleri denedim.bal ve polen tozu,adaçayı yağı, yakı ve bide 1 hafta incir suyu içtim kullandım . şu anda 4 haftalık hamileyim hepinize çok teşekkür ediyorum. inşallah bu güzel duyguyu Allah hepinize yaşatsın.

günaydın kızlar...

umarım herkesiyidir...

Cumanız Mübarek dualarınız kabul olsun inşallah...

X