Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ben artık ne zaman hamile kalıcam diye düşünmek istmiyorum ve o yüzden artık buraya gelmiycem beni umut listesinden silin

herkese günaydın hayırlı cumalar arkadaşlar;
vildanım başın sağolsun canım benim allah rahmet eylesim mekanları cennet olsun inşallah:çok üzgünüm:

soslufustuk canım çok teşekkür ederim darısı sizin başınıza hep dua edicem hepimiz için :Saruboceq:

yasemen rufeyde serra alin yadel hakça ve bütün arkadaşlarım yeni yılda inşallah sizleride hamiş listesinde görürüz allahın izniyle:Saruboceq::lepi:

ben artık ne zaman hamile kalıcam diye düşünmek istmiyorum ve o yüzden artık buraya gelmiycem beni umut listesinden silin

çitos düşünme zaten ben ekim ayında aşılama yaptırdım tutmayınca umudumu kestim hatta nasıl olsa çocuğumuz olmıcak diye bi sürüde borca takside girdim bari dedim kendim için bişeyler yapiimmkaydirigubbakcemile3
ama sürpriz yaptı hiç ama hiç umudum yoktu:emir_bebek:
allahım ne zaman ol derse oluyomuş gerçekten hiç düşünmeyin arkadaşlar:enbuyukkk:

herkese günaydın hayırlı cumalar arkadaşlar;
vildanım başın sağolsun canım benim allah rahmet eylesim mekanları cennet olsun inşallah:çok üzgünüm:

soslufustuk canım çok teşekkür ederim darısı sizin başınıza hep dua edicem hepimiz için :Saruboceq:

yasemen rufeyde serra alin yadel hakça ve bütün arkadaşlarım yeni yılda inşallah sizleride hamiş listesinde görürüz allahın izniyle:Saruboceq::lepi:

okyanus canım merhaba nasılsın? süpriz yegenimiz nasıl? kendine ve bebişine dikkat et. herşey gönlünce olsun.

citoscum merhaba çok haklısın zaten düşünmesek gelecek bebişlerimiz. bak okyanusun süpriz yapmış bebeği. en iyisi düşünmemek başka şeylere odaklanmak. tabi başarırız umarım. bu arada umutlar listesinden silinde ne demek. seni bırakmayız,çok girmesende arada bir gir ve bize ceeeeee de. en yakın zamanda bebiş haberini verirsin:Saruboceq:

okyanus canım merhaba nasılsın? süpriz yegenimiz nasıl? kendine ve bebişine dikkat et. herşey gönlünce olsun.

iyiym canım eşimle hala şoktayım sabah uyandığımda rüya görmüşüm gibi geliyoo:teytey:
yeğeniniz daha minicik mercimek kadar iyidir umarımhihoyyyt
yarın dr a gidicem tahlil falan yaptırcam inşallah herşey yolunda gider:Saruboceq:

iyiym canım eşimle hala şoktayım sabah uyandığımda rüya görmüşüm gibi geliyoo:teytey:
yarın dr a gidicem tahlil falan yaptırcam inşallah herşey yolunda gider:Saruboceq:

evet canım hakısın umarım bizim bebişlerde bizlere süpriz yaparlar...

inşallah yarın doktordanda güzel haberlerle dönersin:Saruboceq:

maatcım nasılsın? hsg çekildin mi?

yasemennnn yeni yılda yeni evindeydin canım. yerleşebildin mi tam olarak?

claire sen nasılsın?

pınk rose,belenay,rüfeyde serra,tatli.cadi,merve burc,smhsmh,gönül yarası,yadel,vildan83,butterfly,seherkan ve diğer kızlarrrr sizler nasılsınız???

hsay,rosem ve diğer hamilelerimiz sizler nasılsınız? yeğenlerimiz nasıl?

ha şöyleee:dance:
geleceksin demi topiğimize:teytey:
citos sana diyim kime diyiiim gel diyim gitme diyim bizi bırakamazsın diyim

merhaba arkadaşlar benide aranıza kabul edermisiniz? bende anne olmak için bekliyorum..hanile olan arkadaşlarım hayırlı olsun..allah tamamına erdirsin inşallah...

ay canım yaa senin adına çok seviniyorum :dance:
bizde süpriz bekliyoruz inşallah bizimkide süpriz bi şekilde girer hayatımıza

selam kızlar hayırlı günler hayırlı cumalar hepinizi çok öpüyorum kursum var çıkmak zorundayım kendinize çok iyi bakın öpüyorum canlarımm..

eeee hakca sen napıyosun canım bugün kimse yok diye nostalji yaptım eski sayfalara bi göz attım
sen tedavi görüyomusun yoksa süpriz bekleyenlerdenmisin:lepi:

anam mutfakta dağ gibi bulaşık var ben hala çene çalıyom
kahvaltıda o kadar bulaşık çıkarmayı nasıl beceriyorum kendi kendime hayret ediyorum

neyse kızlar (kimse yok ama olsun)
sonra görüşürüz ben ev işine başlayım artık bi gelen olur rezil olurum

göbeğimi çatlattın citosyerimseniben :lepi:
burda senin hamiş haberini alıp sevinecez nere gidiyon:dilcikar:
gelmek elinde ama gitmek değil oka.s

soslu fustuk(fıstık) sen istanbuldamı oturuyosun canım
ben seni yurt dışı hatırlıyorum

istanbul canıncım yurdışı da nerden çıktı karıştırdın heralde... aslında trabzonluyum 7 yıldır istanbulda yaşıyorum...8 ay önce evlendim kaldım artıkın burda... zaten seviyorum istanbulu bütün olumsuzluklarına rağmen...

X