Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

a.s.herkese sağık mutluluk başarı ve bol şans dileyerek yeni yılınızı kutlarım inşallah 2010 ada bebeklerimizle girmek nasip olur...:ecrin_bebek:

herkese sağık mutluluk başarı ve bol şans dileyerek yeni yılınızı kutlarım inşallah canım 2010 ada bebeklerimizle girmek nasip olur...inşaallah ben bugün doktora gidicem bakaılm bi problem varmı 5 aylık evliyim ve henüz bebişimiz yok biraz korkuyom

canım 5 ay daha erken bi zaman inş en yakın zamanda :CüvCüv: kalırsın

Tüm Kadınlar Kulübü Üyelerine geçen yılımızı aratmayacak bir yıl dilerim.2009 Yılı inşallah hayatlarımıza anlam katacak yavrularımıza kavuştuğumuz bir yıl olur..

tüm kader arkadaşlarıma mutlu yıllar diliyorumm inş 2009 bize ugurlu gelir ve bebişlerimize kavuşuruz inadına bekliyorum bebegimm tüm olumsuzluklara ragmen inadına gel bana ve tüm umut yolcularına

günaydınnnnn herkese bugün umutla yeni bir yıla girdik inşaallah bol bol hamiş haberleri alırızkaydirigubbakcemile5

her gün biter her yıl biter ama umutlar bitmez zaten umutlar biterse hayat biter her ay görülen o kırmızılar ne kadar sinirimizi bozsada umudumuzu kırsada çok üzsede unutmayın her başlayan kırmızı yeni bir umut demektir canlarım benim umudunuzu yitirmeyin rabbimize dua edin ve elinizden geleni yapın siz misafirinizi ağırlmak için hazırlıkları yapın o misafir allahın izniyle gelecektir bakın tüm dünyadaki kadınların dili ırkı dini ne olursa olsun ortak bir istekleri var anne olabilmek ne olursa olsun bütün kadınlar bu konuda tek yürek olabiliyorlar kadınlar çok güçlü inanın eğer bu bizim yaşadıklarımızın küçük bir bölümünü bile erkekler yaşasa inanın dayanamazlardı ama biz dayanıyoruz pes etmiyoruz yolumuz uzun ve meşakkatli de olsa biz bu yolda sonuna kadar yürümeye devam edeceğiz sakın umudunuzu yitirmeyin bol bol dua edin unutmayınki her hayırda bir şer her şerdede bir hayır vardır sabır ve dua ile misafirinizi bekleyin

ANNELİK DOĞUŞTANDIR BABALIK SONRADAN ÖĞRENİLİR:))

herkese selam arkadaşlar......
vildancım başın sagolsun....
okyanuscum çok sevindim arkadaşım Allah hayırlısıyla kucagına almayı nasib etsin ve darısı bizlerin başına inşallah......
saglıklı başarılı mutlu ve bebişli nice senelere arkadaşlar.....
:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

bugün yine kimsecikler yok nerdesiniz kıslarrr belenay, maat ,hakca,vildangel, firdevs2006,yasemennnn,sultan49,yadel,papucu yarım çıkın sokağada oynayalımlülülülülülülülülülülülü

arkadaşlar merhaba bende 2 yıllık evliyim 5 aydır bebek istiyorum ama pcos çıktı bende tedaviye başladım benide alırmısınız listenize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…