Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

yeniyıl yeniyıl sizlere kutlu olsun yeniyıl yeniyıl bizlere kutlu olsunnnn .herkese hayırlı ve uğurlu olsun inş. okyanus84 tebrik ederim allah hayırlı sağlıklı evlat versin......

arkadaşım noel (christmas) ayrı şey yeni yıl ayrı şey.... hıristiyanlar isanın doğumunu 24 aralığı 25 aralığa bağlayan akşam kutlarlar... zaten o hafta da noel haftasıdır onlar için.... 25 ve 26 aralıkta resmi tatilleri vardır.. tıpkı bizim kurban ve şeker bayramlarımız gibi.... yeni yıl ise 31 aralığı 1 ocağa bağlayan gecedir ve dini ne olursa olsun miladi takvim kullanan herkes için yeni yıl yeni yıldır... ama maalesef bazıları üzülerek görüyorum ki belli bir dinin tekelinde olmayan yeni yıl ile hıristiyanlık dini için kutsal sayılan noeli birbirine karıştırıyorlar.... biz yeni yılı kutluyoruz, noeli değil a.s

amin canım sağol inşallah hepinizin bi an önce olur:Saruboceq:canım ya ben kabız falan olmadım aslında bende hiç belirtide olmadı sadece adet gecikmesi bi de her ay olan kahverengi lekelnmeler oldu okadar

canlarım tünaydın hepinize mutlu huzurlu sağlıklı güzel bir yıl TABİKİ BOL BEBİŞLİ BİR YIL OLSUN

okyanus senin adına çok sevindim canım allah hepimize kısmet eder inşallah
kızlar bugün giremeyebilirim yemek falan bir sürü işim var kendinize ii bakın

tatlım noelin ve yılbaşının nezaman oldugunu kim için ne ifade ettigini bilecek kadar kültür seviyem yüksek bilgilendirme yapmana gerek yok.bu benim şahsi düşüncem hoşlanmıyorum kutlamıyorum tebrik mesajı gönderenleride kabul etmiyorum benim için saçma sapan anlamsız birşey.ben dini hiç birşeye alet etmiyorum benim dinime göre benim inancıma göre ben kutlamam kutlayanda beni ilgilendirmez.ben burda hiçbirşeyin propagandasını yapmıyorum.sen kutlmak istiyorsan buyur kutla sabaha kadar iç dagıt beni baglamaz.herkesin yaşam felsefesi farklı saygı bekliyorum izahat degil...

bizde kutlamıyoruz canım çok normal ve sıradan bir gün gibi geçiriyoruzyerimseniben

ama tebrik başka gönderene niye gönderdin demem bende karşılık veririm
hatta bugün kutlamak istesekte kutlayamayız babaannem öldüsenağlama
101 yaşındaydı ve 2008 in bu son gününde öldüsenağlamasenağlama

Son düzenleme:
yahu benim bide batıl inancım var
ayın 1i ve yeni yıla nasıl girersem o senem ve ayım hep öyle geçiyor
her türlü olumsuzluğa rağmen gülmeye çalışıyorum

başın sağolsun canım üzüldüm:teselli:

Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2009 no'lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. MUTLU YILLAR... hepinizin bu yılda hayırlısıyla dileğine kavuşması dileğiyle..

başın sağolsun cnm. allah rahmet eylesin...sabır versin...:teselli:

Vildancım başın sağolsun. Ecrin seninde yeni yıl kutlamaya neden bu kadar karşısın ke
Ben 30 senedir ailemin her yılbaşında toplanıp yemek yediğini, tombala oynadığını gördüm. Ama hiç yozlaşmadık. Geleneklerimize de aykırı yaşamıyoruz. Bence Noel ile yılbaşını ayırmak gerek.

1 aydan beri doktora gidiyorum bu ay ilk defa klomen hap kullandım günde 2 tane adetimin 13. günü yani 29 aralık da doktor yumurta takibi için çağırdı solda yumurtan 21mm. olmuş dedi büyümüş baya hemen pregnyl iğne alıp vurun dedi. ve dün akşam dahil olmak üzere 3 gün ilişki olsun dedi. dün birinci ilişkiydi iğne olalı 2. günüm bugün belimde baya ağrılar var. bu ağrılar oluor mu? normal mi acaba. inş. bu ay olur. Allah isteyen herkese nasip etsn inş. görüşmek dileğiyle hoşçakalın.

Canım klomen ve çatlatma iğnesi bu tip ağrılar yapar. Endişelenme. Çalışmaay devam et.

kızlar yeni bi yıla giriyoruz hepimize hayırlı gelir inş...
kendinize iyi bakın yüce rabbim gönlümüzün muradını versin hayırlısını tabiiiiiiiii
iki sıfır sıfır dokuz hadi gel ve bizi sevindir bekliyoruzzzzzzzzzzz
hoşcakalın

Canım klomen ve çatlatma iğnesi bu tip ağrılar yapar. Endişelenme. Çalışmaay devam et.

saol cnm ilgin için. inş. tutar bu ay çalışmalara devam zaten :) bir de yataktan 1 saat kalkmıyorum dışarıya akmasın diye inş. faydası olur. Allah isteyen herkese yeni yıl hediyesi olarak versin inş. bu arada yeni yılın kutlu olsu cnm. Sağlıklı mutlu huzurlu bir yıl geçirmemiz dileğile hoşçakal.

basın sagolsun canım bende gecen bayram annanemı kaybettım mekanları CENNET olsun İNŞALLAH ALLAH RAHMET EYLESIN.AMİN:1no2:

canım tebrikler allah analı babalı büyütsün sağ salim kucağına almayı nasip etsinn çok sevindimmm bitanemmm bizler için de dua et unutmaaa Şeniz

WANTED yadel :uhm::sm_confused:
yadel nerdesin canım neden hiç girmiyosun
yoksa doktoramı geldin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…