Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ben 1ay önce yaptım canım tam 15gün içtim ama hiç faydası olmadı adet olabilirsem şayet menepoza girmedimse tekrar yapıcam inş sende etkili olur:içelim:

inşallah faydası olur senin yaş kaç gerçi bayanlara yaş sorulmaz ama ben 28 yaşıdayım:1rolleyes:

ben 4 senelik evliyim pko olduğumu yeni öğrendim 3 sene korunduk biz

canım pkoda 5.yılda hamile kalma olasılıgın çok yüksek bizde 2yıl korunduk dr bana genelde pkolular 5yılda bi hamile kalır demişti dogal yönden öylede oldu 5.yılımda ve 6.yılımda gebe kaldım ikiside düştü şimdi 5yıl daha beklicem sanırım:çok üzgünüm:

yadelcimm canım bazen unutuyorummm evi taşıdığımııı kız evin yolunu şaşırmazsammm iii :))) başkasının evine gitmezsemm iii canımmm hee yaa işler yığınla yasemennnn ii bekliyooo offf offff allahımmm yardım ettt banaaaa

bu arada yadel yaa nasıl konuşuyon öle menepoza falannn ne alaka bende aynen ilaç kullanmasam 4 ay 3 ayyy oo 6 ay olmadığımı biliyorumm dr a dedim ben kesin menepoza girdim bi terler boşaltıyoduuumm bi sıkılıyodummm sormaa sende ilaç al hep ilaç kullan hemen ol o kadar sıkıntı çekmee ben de sana sölüyomda sanki uyguluyom ama ben artık 1 ay geçinceee içiyorummkii :)))) sende kullan canım farlatual tavsiye ederim bilirsin zaten

gerçektenmi ben hiç böyle duymadım kaydirigubbakcemile3

aaahhh ki ahhh yasemencim bu sefer inat etttim içmedim ilaç ama haftaya hem farlutal hemde gulogefene başlıcam pkoya bundan iyi ilaç yok sanırım sana çok kolay gelsin bitanem ev taşımayı bilirim çok zorr

Bende böyle birşeyi ilk defa duyuyorum hiç dr. Gitmedim daha bende bilinmezdeyim yani daha ne kadar sonra gitmem gerekir acaba?henüz erken sanırım 3 aydır korunmasızım.5 ay hap kullandım.

Sen kaç yaşındasın çocuğun var mı?benim en yakın arkadaşım sivaslıdır çok severim

27yaşındayım canım sanırım banada abla demen gerekecek:jeyyar: senin yaşın kaç ewet sivas soguk ama insanları oldukca sıcaktır canım yerimseniben

CADIARZU hımm yemek saati demi ondan kimse yok cokacimcoook
neyse kızlar yemeği yeyin üstüne çayı pc başında için hee bekliyorum hadii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…