Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kayınvalidesiyle aynı evde oturanlar:)))))))topicigi yapmışlar:)

:roflol::roflol::roflol: ya hiç güleceğim yoktu :roflol::roflol::roflol: bu devirde hala böyle problemler yaşanması ne acı aslında gülsem mi ağlasam mı o da başka mesele :bbo:

:roflol::roflol::roflol: ya hiç güleceğim yoktu :roflol::roflol::roflol: bu devirde hala böyle problemler yaşanması ne acı aslında gülsem mi ağlasam mı o da başka mesele :bbo:

he valla ne sorunları var yazık okuyunca üzüldüm ama bu devirde bende yazdım baştan bilmiyormuydunuz aynı evde oturcagınızı.baştan tavır koymak önemli bir keresinde benim kayınvalidemde beraberoturmayı istiyordum aslında dedi bende sen iste seninle oturanmı var dedim sustu o gun bugun susuyor:))

diger topiclerdeki kardeşlerimiz nelerle boguşuyor biz bence halimize şükredelim:)))

kıslar ben kaçıorum... biraz ütüm var... yarın da işbaşı yapıcaz malum.. herkese iyi geceler :a015:

:roflol:
kıslar ben kaçıorum... biraz ütüm var... yarın da işbaşı yapıcaz malum.. herkese iyi geceler :a015:

neyleyim sen yoksan eger topikleri kk ları
neyleyim sen yoksan eger msj yazmayı
neyleyim dünyanın servetini maaattt gitmeeeee
gitme dur ne olursun gitme kal yalan söyledim
aramızda daha yaşanacak şok şey vardı
bunu bana yapamazsın ditmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ditmeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
::::::::::::::::))))))))))))))))))))))):roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…