Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr sigarayı bırakmamın ilk günü sayılır gece krize girdim resmen uyuyamadım kanımda çekilme var gibi allhım ne zormuş bu illeti bırakmak inş.dayanabilirim kendimi zor tutuyorum markete gitmemek için.bugun kuaföre gitcem saçlarımı da boyatcam ohhhh..

günaydınlar herkeze iyi günlr iyi haftalar dileğiyle dün ben yoktum buralarda nevaryok kızlar

tam ben geliyom herkez kaçıyo aha bende küstüm bidaha yazmıycam:dilcikar::dilcikar::dilcikar:

ecrincim canım tebrik ederim sigarayı bırakman çok güzel. bebiş olmadan bırakmak en iyisi daha sonra zorlanabilirdin. ben içmiyorum ama içenler bırakamadıklarını,bırakmanında çok zor olduğunu söylüyorlar. yadel ve bilgene çok klava: salladımkaydirigubbakcemile3 ama sonuç aynı sanırım bırakmadılar. inşallah onlarda bıraktık diye yazarlarrrr...

günaydın kızlar nasılsınızz hepinize hayırlı ve bol hamişli güzel bi hafta diliyorum ben çok iyiyim şimdi hastaneyle görüştümm ve eşimin 2 ci talilide 15 gün aralıklı olması gerekiyormuş o yüzde 15 gün sonra diğerinide yapıp dosyayı hastaneye götürcez bakalımmm eşimde telaşlanmaya başladıı çünkü onun da sınırdaymış sperm sayılarıı hakkımızda hayırlısı
kızlar bu arada evimi taşıyorum çok güsel bi ev buldum yeni yıla güzel bi ev yeni umutlar ve inşallah bebişimle girerizz hadi bakalım
evimide yavaş yavaş toparlamaya başladımm ufff ilk defa taşınıyorumm bu yaşıma kadar kendimi bildim bileli annemler aynı evde oturuyodu bende kendi evimi hiç taşımadım 3,5 yıldır çok zor olcak sanırımmm ama güsel olucakkk hepinizi çok sefiyommmm görüşürüzzz

Sultancım nasılsın tatlım çalışmalar nasıl gidiyor? Yasemencim yeni evin hayırlı olsun tatlım. Taşınma işi çok zor Allah yardımcın olsun. Benden sana tavsiye herşeyini kendin toparla ve taşınırken yardıma diye çok kişi çağırma. Mayısta taşındım bende yardıma çok kişi geldi güya karışıklıktan başka bir işe yaramadılar. Onlar gittikten sonra ben evimi toparladım.

alincim iyiyim çok şükürrr ... çalışmalar bitti ... artık beklemedeyim bir haftam var bekliyoruz alincim...
sen nasılsın canımmm...

günaydın şekerler...ben size dua ediyorum sizde bana dua edin...
bugün aşılamam var...allah ım gönlümüze göre versin
sizleri çok seviyorum
öpüyorummmmm kocamannnnn

canımrabbim hakkında hayırlısı neyse onu versin... dualarımız seninle inş hayırlısıyla bebişine kavuşur bizi çatlatırsın burdan şaka şaka hepimiz çok seviniriz sende dualarını eksik etme bize bol bol dua et

öpüyoruz bizde kocamaaaaaaaaaaaaaaaaan

yasemeeeen hayırlı olur senin için inş... evet yeni bi ev artıkın yeni evi kutlarsınız eşinle veeeeeeeeeee... neyse yeni evin sana uğur getirsin arkadaşım

alincim iyiyim çok şükürrr ... çalışmalar bitti ... artık beklemedeyim bir haftam var bekliyoruz alincim...
sen nasılsın canımmm...

Sultancım inşaallah yeni yıl hediyen gelmiştir. Ben iyiyim canım. Yılsonu olması nedeniyle çok yoğunum. Bizde çalışmalara devam ediyoruz ama benim pek umudum yok. İşteki yoğunluğumun hafiflemesini bekliyorum ameliyat olmak için. Eşim ise ameliyata gerek kalmayacak sen hamile kalacaksın bu ay gör bak diye bana moral veriyor.

alincim inşşş yaradandan tek isteğimiz hayırlısıyla meleklerimiz göndermesi...kız adamın içine doğmuş olabilir valla :) hadi hayırlısı tatlım...

alincim hayırlısı olsun canım sultana katılıyorum eşinin içine doğmuştur inşallah..bebişin süpriz yapar sana...

Hakcacım,sultancım inşaallah dediğiniz gibi çıkar ama benim hiç umudum yok.Bu aralar ameliyat olacağım diye sanırım pek keyfim yok. Hatta o kadar umutsuzum ki huggies reklamında bile ağladım. Hani şu anne ve bebekleri gösteren reklam;(

canım sen ameliyata yoğunlaşmışsın inşallah onu düşünürken farkında olmadan yani süprizle bebeğin gelir. hangisi hayırlısıysa o olsun canım sen içini ferah tut.

Alincim canım çok saoll gülümm evet zaten kırılcak eşyalarımı sardım paketledim diğer eşyalarımıda mobilyaları falan sarmayı düşünüyorumm ki çizilmesinlerr bakalımmm zaten fazla kişi çağırmamayı düşünüyorum saolsun eşim yardım ediyooo

soslu fustuk çok saol bitanemmm inşallahhh hepimiz bebişlerimize kavuşuruz
hakçacım teşekkürler canım çok saolll

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…