Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

hımmm... anladığım kadarıyla progesteron desteği vermiş... yumurtlamayı destekleyecek bi ürün .. 4 ay sonra yine kan testi yapıp progesteronuna bakıp yükselip yükselmediğine bakacak... hadi bakalım kolay gelsin a.s.

hadi bakalım inş olur bu ay hayırlısıyla cnm. bende başağıma.s

:roflol::roflol::roflol: çok alemsin walla .. terazi olmalı ha :roflol::roflol::roflol:

canım benim 10 15 gün geçikiyor.sanıyorum ki hamileyim ama bakıyorum yok.doktora gittim hormonlarıma baktırmaya

hımm ya 10-15 gün de bayağı bi gecikme :uhm: dur bakalım şu kullandığın ilaç nasıl etkileyecek?? doktor adet düzensizliği ile ilgili bi yorum yaptı mı?

düşük yapan bayanlara veriyorlarmış bu hapı.bebek olması için alt yapı hazırlar yardım eder dedi.biraz korktum açıkcası hap:bbo: verince

bebişlerinize isim düşündünüzmü..benim kızım olursa ayris mersa
oglum olursa eymen bera...hadi ekleyin bakalım..

benim kociş içmez çok karşı sigaraya ama ben içiyordum biliyordu evlenince biraz sorun oldu ama alıştı:))

yaw içmek ne kelime benim kociş resmen sigaryı yiyor -tatlicadiarzu- sigara içilmeyen bir eve misafirliğe gittiğimizde resmen problem oluyor... adam çocuk gibi 10 dakika sonra oturduğu koltukta kıpırdanmaya başlıyor... illa ki evsahibi ona içeceği bi yer gösterecek.. o da gidip içecek rahatlayacak... benimki öyle değil.. yasak olan ortamda içmem ve ööle komaya da girmem... yolculuklarda falan mesela benim için hiç sıkıntı olmaz.. o nedenle biraz kendime güveniyorum bırakırım diye

:roflol::roflol::roflol: çok alemsin walla .. terazi olmalı ha :roflol::roflol::roflol:

hapı drahastonmu ne banada vermişti kanamam olmuştu kanama geçince bıraktım içmelimiydim.alttan ve ultrs.muayenede vermişti.herhangi bir test yapmamıştı.

hımm ya 10-15 gün de bayağı bi gecikme :uhm: dur bakalım şu kullandığın ilaç nasıl etkileyecek?? doktor adet düzensizliği ile ilgili bi yorum yaptı mı?

yok demedi hiç bişey.ultrasonla baktı bide hormon testi yaptı işte. teste böyle baktı baktıııııııııııı sonra bu hapı verdi.-tatlicadiarzu- bende anlamadım sadece size yazdıklarımı söyledi işte

bebişlerinize isim düşündünüzmü..benim kızım olursa ayris mersa
oglum olursa eymen bera...hadi ekleyin bakalım..

amanın ablacım sen de pek yaratıcıymışsın naniknanik nerden aklına geldi bu ilginç isimler :smiley-cool: ben klasik isimleri severim zeynep, elif, ayşe gibi.... erkeklerde de mehmet falan... ha bi de sulu ve doğa isimlerini seviyorum... tuna, aras, gediz, meriç falan gibi

hapı drahastonmu ne banada vermişti kanamam olmuştu kanama geçince bıraktım içmelimiydim.alttan ve ultrs.muayenede vermişti.herhangi bir test yapmamıştı.

duphaston canım hapın adı. ben adettin ilk gününden saymaya başlayarak 16. gün atmaya başlıyorum ve günde 1 tane olmak üzere 10 gün boyunca kullanıyorum .sonra adet oluyor zaten bitince

aranıza yeni katıldım
ben de bebek isteyenlerdenim
herşeyimiz normall ama şimdilik bebeğimiz olamadı
gününü tutturamıyoruz ya da kısmeti daha gelmedi ama ÇOK SABİRSIZLANIYORUM gelmesi için
ve ona ANSIZIN GEL diyorumm
bu ay da olmazsa yumurtlama takibine başlıycazz..
ALLAH ım herkese o sevinci yaşatsınn..

bi bildiği vardır elbet doktorun canım.. dur bakalım.. haplarını düzenli kullan bu 4 ay sen a.s

bunlar normal olanı bacım ben isim konusunda biraz ilginç bi insanım çevrem öyle diyo.önceden oglumun adı nogayhan tubertu kızımda sahra nansuydu.ben tarih ve osmanlıca kitaplarına çok bakarım ordan buluveriyorum:))neyse ki bunlar biraz daha normal geldi insanlara ayris mersa ile eymen bera.gerçi hala ne diyenler oluyor anlamıyolar ama neyse artık ..

canım hoşgeldin... ne kadardır deniyorsunuz?? 20li yaşlardaysan ve birkaç aydır deniyorsanız 1 sene denemeye devam a.s ama benim gibi 35in üstündeysen doktor desteği almakta fayda var

iyi akşamlar

bizde düşündük CADIARZU kız olursa ılgın erkek olursada furkan

furkan çok agır bir isim kuranı kerimin diger bir adı.genelde furkanlar pek büyümezler ve saglık sorunları genelde çok olur en azından ben çevremde kaç tane furkan gördüysem saglık sorunu var özellikle gözlerinde.benim tavsiyem onu isim olrak koymaman yada bir isim daha koyup ismi dengelemen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…