Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

iyiyiz walla... şimdi ecrinin sözünü dinleyip kendime bi kahve yapıcam... iyi fikir walla

hop hopp kafein yok nikotin yok zaten şurda sigarayı bırakmaya ugraşıyorum dellendim.3 saattir sigara içmiyorum evde birtane bile bırakmadım bakalım bugece sabah olurmu?ilk 24 saati atlatırsan geçiyormuş umarım geçer krize girmem:)))))))))))

zaten stres yapmıyorum ya. ama benim adet gecikmelerim oluyor o zaman sinir oluyorum hamilemiyim acaba diye. değilse neden gecikiyor diye. yoksa bebişin vakti saati vardır diyorum takmıyorum fazla.ama adet gecikmelerim benim canımı sıkan

ben göndereyim sana bi sigara o zaman kaydirigubbakcemile3

ben kahveye düşkün değilim allahtan... arada takılıyorum.. eskiden çok içerdim... o zaman da çay içmezdim pek... kociş yüzünden çaya alıştım.... ben daha çok ot içerim.. sağlıklı otlar falan.... amaaaaa sigara benim de başımın derdi :1no2: geçen sen bi 4-5 aylığına bırakmıştım.. yine başladım sonra.... geçen doktora gittiğimde de "hemen sigarayı bırakacaksın" dedi... yumurtlamayı etkiliyormuş... öffff.. öffff... gerçi hamile kalırsam içmem diye düşünüyorum... artık öyle bi durumda da içilmez yani di mi... bile bile bebeğe zarar verilir mi... o konuda kendimden şüphem yok ama gel gör ki hamile kalmadan önce de konu önemli klava:

ewet bende öyle duymuştum yumurlamayı ve spermleride etkiliyormuş. bebek olması için bırakmak lazım yani bende çok içmeye başladım bu ara. kocişte bana iyice keş oldun sen diyor-tatlicadiarzu-

canım gecikme derken mesela nasıl bir periyodda oluyor??? eksi artı 2-3 gün kayma çok da önemli değil biliyorsun... ama 1.5 ayda bir oluyorsa mesela ya da 20 günün altında tekrar adet görme gibi durumlarda doktora danışmakta fayda var... hormonlara vakit kaybetmeden bakılmalı o zaman

canım daha çok gençsin... ne mutlu sana bir sene çalışmalara devam.. ondan sonra hamile kalmazsa doktor yardımı alırsın a.s

tşk ederim cnm.doktora gittim geçen ay hormonlarıma baktırdım ve doktorum duphaston adında bir hap verdi bunu 4 ay kullan dedi. 4 ay sonra tekrar gidicem o zaman bakacakmış niye olmuyor diye bebek olmazsa o zamana kadaryerimseniben

ewet bende öyle duymuştum yumurlamayı ve spermleride etkiliyormuş. bebek olması için bırakmak lazım yani bende çok içmeye başladım bu ara. kocişte bana iyice keş oldun sen diyor-tatlicadiarzu-

ya evet.. benim kociş de fosur fosur tüttürüyor o nedenle geçenlerde ona da spermiografi yaptırdık.. allahtan bi problem çıkmadı.... gerçi oun ilk evliliğinden bir çocuğu var ama aradan 10 sene geçmiş.. belki sperm kalitesi aynı kalmamıştır diye düşündük...

yumurtlamayı etkiliyormuş onun için bırakmak istiyorum birde netten sigara içen insanın ameliyat görüntülerini izledim çok tiksindim cigeri simsiyahtı.dedim bukadar iradesiz olmamalıyım bırakcam bu bebegi istiyorum dedim bırakmaya niyetlendim inş.bırakabilirim.incir kürü varmış onuda denicem bu ay.elimden ne geliyorsa bu ay yapcam terazi olmalı bebişim:))))))

canım benim 10 15 gün geçikiyor.sanıyorum ki hamileyim ama bakıyorum yok.doktora gittim hormonlarıma baktırmaya

benim kociş içmez çok karşı sigaraya ama ben içiyordum biliyordu evlenince biraz sorun oldu ama alıştı:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…