Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ben burdayım kimse yok pazarya..herkes bizim gibi evde degil hasta hasta evdeyiz işte.ben iyileştim de benim kociş hepten hasta oldu:))bana bulaştırdın tabi iyileştirirsin diyor:))

benim de kociş işe gitti yarım saat önce... ben de hem burada hem internette dolaşıyorum..

benim de kociş işe gitti yarım saat önce... ben de hem burada hem internette dolaşıyorum..

ohh ne güzel kocişde yok keyfine bak şöyle kahveni de al yanına benim kociş evden dışarı çıkmaz bazen zorla evden atıyorum:))yaw insan hiçmi arkadaşıyla buluşmaz gezmez tozmaz bazen bunalıyorum haftasonu sepetliyorum evden hade ananın evine diye:))

bakma sen benimki de iş dışında evde hep... haftada 2 ya da üç gece çıkıoyr... iş için... onun dışında ayda bir kez 8 günlüğünde şehirdışında oluyor...
gerçi ikidir arkadaşlarıyla halısahaya gidiyor... bugün de gitti.. çok hayret ettim...

ben ısparta merkez ama şuan uşaktayız görev dolayısıyla.ben 5 aydır istiyorum bebek bu ay dolarsa 6 ay olacak.ama daha tık yok.:KK43:(

bakma sen benimki de iş dışında evde hep... haftada 2 ya da üç gece çıkıoyr... iş için... onun dışında ayda bir kez 8 günlüğünde şehirdışında oluyor...
gerçi ikidir arkadaşlarıyla halısahaya gidiyor... bugün de gitti.. çok hayret ettim...

nişanlıyken benimkide halı sahaya gidiyordu evlendik adamda menisküs çıktı belinde birşey kayması çıktı:)bir de utanmadan sen hasta ettin beni diyo.beni kucagına alış o yüzden beli incilmiş hani tombigim ya:))bende sen bana şişkomu demek istiyosun diye bi cıngar çıkardım sorma:))menisküsüde ben yapmışım kavga ederken dizine tekme atmıştım ondan olmuş:)allahım ben neymişim.eskiden kareteye gitmiştim adam da deniyorum arada unutmayayım diye:)))

benimkide öyle ewden dışarı çıkmaz iş dışında ew kuşu :KK70: arkadaşlarımla gezeyim tozayım demez evde vakit geçirir hep iş dışında

herkese merhabalar
yazılanları okuyodum kızlar
bende söylemeden geçemiycem burcum ikizler kaydirigubbakcemile5
firdevs canım hoşbulduk yazınıyeni gördümyerimseniben

X