Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

canım çok tatlısın çok güzel şeyler yazmışsın en yakın zamnda alalım şu bebk haberlerini buradan bağıra bağıra verelim hamiş haberlerini

merhabalar hanımlar beni de yaza bilirsiniz gerçi henüz denemedik ama hidrosalpinks denen kist varmış dr zor olur dedi yani bu durumda benide yazın

o kadar da abartılı değil benim bir tanıdığım 1.52 boyunda 100 den fazla biraz dikkat etmen yeterli sıkma canını keşke bizde 2 bebek bekliyoruz diyeblsek buradan dua et bizim için olur mu canım

allahım herkeze bu duyguyu tattırsın inşallah sıra sizede gelir anne olursunuz zaman herşeyin ilacı doğumun,ölümün,düğünün zamanı olmazmış

slm kızlar ben baya kötü oldum ya keşke test yapmasaydım bi umutla yapıp sonra mutsuz oluyom ama hala hasta olmadım bu gün 5 günüm ya anlamıom ben

allahım herkeze bu duyguyu tattırsın inşallah sıra sizede gelir anne olursunuz zaman herşeyin ilacı doğumun,ölümün,düğünün zamanı olmazmış

çok doğru söylemişsin hayırlı ne ise o olsun mesala dün binbir geceyi izledim bebeği karnında öldü ya ağlaya ağlaya helak oldum valla allah taşınacak dert versin taşınmayacak dert vermesin

ezgicik bende 7 gün geçti bugün test yaptım negatif ve hastalandım sıkıntıdanda olabilir 1kaç gün daha hastalanmazsan gene test yap canım

kızlar hem sarma sarıyorum hem size yazıyorum bagımlılık yaptı ya:))ben izlemedim iyiki izlememişim dudaktan kalbede aglayan ben o sahnede hepten kopardım:))zaten bu ara duygusallıgım üsütmde.

kızlar hem sarma sarıyorum hem size yazıyorum bagımlılık yaptı ya:))ben izlemedim iyiki izlememişim dudaktan kalbede aglayan ben o sahnede hepten kopardım:))zaten bu ara duygusallıgım üsütmde.

ben de hem ıspanak ayıklıyorum hemde buraya yazıyorum dudaktan kalbeyi bir yandan izledim o da çok hüzünlüydü valla
msn de konuşma şansımız yok mu acaba bilen var mı

kesinlikle katılıyorum stresten oluyor benim 1 kızım var ikinciyi tam düşünelim dedik spıralımı çıkartmak için hastaneye gittik spiralın rahim düvarına yapışmış dediler çok ağrılı bir kürtaj sonrası spiralımı çıkarttılar 2 hafta sonra kasık ağrısı şi,kayetiyle dr gittik ailen yatışımızı verdi hastaneye yatırdılar 7 gün 2 farklı antibiyotik ted.damardan yedim 5 sm iltihaplı bir kist dedi 1 hafta sonunda 2 sm içi sıvı dolu bir kist dedi hamilelik çok zor dedi dedi de dedi moralım günlerdir bozuk kime gidiceğimizi bilmiyoruz

herkese slmlar kızlar yeni gelenler merabaaa umarım herkes iyidir beni tanıyanlar bilir hala adet olmadım 4.aya yaklaştım sıkıntıdan patlamak üzereyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…