Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

canım topiklerde msn ardesi vermek yasak... moderatörler görmesin... hemin edit yapıp sil::))) özel mesajlaşmadan ver bu tür bilgilerini

tatlım alıntı yapmışsın seninde aynı yöntemle silmen lazımyerimseniben

ya işte hepimizin derdi birbirinden faklı ama ortak noktamız bebişler Allahım hepimize hayırlısıyla nurtopu gibi bebişler verir inşallah....
amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnn

amin gülüm amiiinnnnn:Saruboceq::Saruboceq: rabbim sınavımızı kolaylaştırsın bizim yüzümü güldürsün inşallah

dün geceden beri ne kadar çok yazmışsınız baya uzun sürdü okumam.yeni katılan arkadaşlar hg hepiniz inşallah bir an önce bebişlerinize kavuşursunuz

bugün doktoruma gittim yine.başka doktora kürtaj oldum diye kırılmış biraz ama oda kanamam olunca benimle ilgilenmemişti.3 ay korunucaksınız,regl olunca tekrar gel dedi.bakalım benim hayaller 3 ay daha ertelendi.zaten korunmasamda olmuya ama uyacaz mecburenbenneyaptımkibenneyaptımkibenneyaptımki

hayırlısı olsun bilgencim beklenen gün gelecekse cekilen cile kutsaldır demi 3aydan hiç bişey olmaz önemli olan sonuç

hayırlısı olsun bilgencim beklenen gün gelecekse cekilen cile kutsaldır demi 3aydan hiç bişey olmaz önemli olan sonuç

inşallah hepimiz için iyi sonuçlar olur inşallah gelsin artık bebişlerimiz:Saruboceq::Saruboceq: koskaca 8 yıl ya sanırım bi 4 yıl beklerim yeni hamilelik için

inşallah hepimiz için iyi sonuçlar olur inşallah gelsin artık bebişlerimiz:Saruboceq::Saruboceq: koskaca 8 yıl ya sanırım bi 4 yıl beklerim yeni hamilelik için

aynıyız tatlım bende 8yılımı verdimm yapacak bişey yok herşey olucana varıyor senin tam olarak sorunun neydi

selam kızlar bende 8 aylık evliyim bugünlerde regl olmam gerekiyor ama bilmiyorum yine gecikicekmiyim son 4 aydır 10 günlük kaymalar oluyo bi erken bi geç oluyorum o yüzden kestiremiyorum ne zaman olucağımı

3 ay boyunca folik asit kulandım günde yarım hap 1 ay evvel bitti bense hala hamiş deilim bu ayda bebiş yoksa doktora gitmeyi düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…