Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

bu arada ben yaklaşık 7 aydır folik asit kullanıyordum doktorumun tavsiyesiyle ama bayramda bıraktım sorun olmaz dimi yani herşeyi oluruna bıraktım stres yapmamak için zamanı gelince olur inşallah hayırlısıyla

slmm kızlarrr nasılsınızz yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz sefalar getirdinizzz kızlarrrr canlarım hiçç kafanıza takmayınn inanın bizlerinde zamanı gelince olucakkkk bakın ben tedavimi bile yarıda kestimmm yok artık koşmayacam veletin peşindenn :))) o annesine yalvarsın gelebilirmiyim diyee :))))
bu arada bana yakınsınızz ecrin ve firdevs kızlarrr

sen nerden yasemen sen ne kadardın deniyon msnde konuşma şansımız yok mu biizm burdan vermek yasak galiba

bu arada ben yaklaşık 7 aydır folik asit kullanıyordum doktorumun tavsiyesiyle ama bayramda bıraktım sorun olmaz dimi yani herşeyi oluruna bıraktım stres yapmamak için zamanı gelince olur inşallah hayırlısıyla

herkes stres yapmayın diyor takma kafana oluruna bıra elinde sonunda bize gelecekler bebişlerimiz

herkes stres yapmayın diyor takma kafana oluruna bıra elinde sonunda bize gelecekler bebişlerimiz

Yumurtlama ve adet kanaması temel olarak beyin tarafından yönetilen işlevlerdir. Bu işlevin merkezi olan hipotalamus beyin dokusunun duygulanımlarla ilgili olan bölümleriyle çok yakın komşuluktadır. Bu yakın komşuluk nedeniyle ruhsal kaynaklı stres kadında yumurtlama işlevinin olumsuz etkilenmesine ve bu da adet kanamasının zamansal özeliklerinin değişmesine neden olabilir (adet kanamasının gecikmesi veya erken gerçekleşmesi gibi).(Alıntıdır..)

Bakın kızlar stres neler yapıyor..CADIARZU

slm ben yeni üye oldum ikinci çocuğuma hamileyim galiba ama çok korkuyorum çünkü 90 kiloyum acayip bunalımdayımm

slmm kızlarrr nasılsınızz yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz sefalar getirdinizzz kızlarrrr canlarım hiçç kafanıza takmayınn inanın bizlerinde zamanı gelince olucakkkk bakın ben tedavimi bile yarıda kestimmm yok artık koşmayacam veletin peşindenn :))) o annesine yalvarsın gelebilirmiyim diyee :))))
bu arada bana yakınsınızz ecrin ve firdevs kızlarrr

sen nerede oturuyorsun tatlım.

hg... mervecim nerelerdesin özlettin kendini nasıl durumlar?......

canım özlemişim kıss sizi,bir bakayım dedim bensiz neler olmuş 1 ay olcakmış yani nerdeyse girmeyeli..valla tatlım bende bir değişiklik yok bebiş konusunda zaten geçen ay falan antibiyotik kullandım idrar yollarım iltihaplandıda:çok üzgünüm:

Yumurtlama ve adet kanaması temel olarak beyin tarafından yönetilen işlevlerdir. Bu işlevin merkezi olan hipotalamus beyin dokusunun duygulanımlarla ilgili olan bölümleriyle çok yakın komşuluktadır. Bu yakın komşuluk nedeniyle ruhsal kaynaklı stres kadında yumurtlama işlevinin olumsuz etkilenmesine ve bu da adet kanamasının zamansal özeliklerinin değişmesine neden olabilir (adet kanamasının gecikmesi veya erken gerçekleşmesi gibi).(Alıntıdır..)

Bakın kızlar stres neler yapıyor..CADIARZU

baksen şu stres neler yapıyo demekki ben hamile olmadığım halde 1 hafta gecikmesinin nedeni o BUGÜN HAMİLE OLMADIĞIMI ÖĞRENDİM TEST YAPTIM HASTALANDIM kızlar

canım özlemişim kıss sizi,bir bakayım dedim bensiz neler olmuş 1 ay olcakmış yani nerdeyse girmeyeli..valla tatlım bende bir değişiklik yok bebiş konusunda zaten geçen ay falan antibiyotik kullandım idrar yollarım iltihaplandıda:çok üzgünüm:

geçmiş olsun mervecim stres olmayacak kızlar başka çaremiz yok takmayacagız başka ugraşlar bulacagız kendimize stres yapmayacagız başka yolu yoooooooooooook

slm ben yeni üye oldum ikinci çocuğuma hamileyim galiba ama çok korkuyorum çünkü 90 kiloyum acayip bunalımdayımm

canım merhaba,hayırlısınla inşallah hamilesindir,hiç öyle bunalıma girdim falan diye düşünme bak bizim daha hiç çocuğumuz yok ve olsun diye yapmadığımız şey kalmıyoo..yani ne güzel keske bizlerinde olsada 2.çocuğumuza hamileyiz diyebilsek...

ne güzel işte canım hayırlı olsun...kilona dikkat et gıdalarına dikkat et bence sen hamileyken zayıflaycaksın.benim arkadaşımda 75 kilo ile hamile kaldı 63 kiloya düştü şimdi dogumu yaklaştı daha 71 kilo ne kadar güzel dimi bebek çok saglıklı.

geçmiş olsun mervecim stres olmayacak kızlar başka çaremiz yok takmayacagız başka ugraşlar bulacagız kendimize stres yapmayacagız başka yolu yoooooooooooook

buraya girince herkes olmuyo diyo zaten aklımızdan çıkmıyoki bu siteye giriyoeuz bakalım arkadaşlar ne yapmış hamile varmı diye sonra iice takıyoz kafaya olacak başka çaresi yok Allah hepimize nasip edecek hatta buluşuruz doğumdan sonra neden olmasın

ayy inşallah zayıflarım ama ilk çocuğumda hiç bi bulantı aş erme olmadı ölleee yedim allahım keşke aş ersem belki dediğin gibi zayıflarım:) eli ayağı düzgün olsunda önemli olan o hayırlısı çok teşekkür ederim ilginize

kızlar merhaba ben geldim biraz geç oldu galiba ama ne yapayım işler yoğun eee nasılsınız bakalım yeni şekerler katılmış aramıza hoş gelmişler sefalar getirmişler umut anneleri olamaya aday bir sürü umutlu güzel
kızlar ya bugün farkettim yaşım 34 e doğru kaymaya başlamış ya yaşlanmışım ben farkında olmadannaniknanik ya ben diyorum bu veletlere menopoza girmeden gelin diye ama kime söylüyorum heeeeey velet hadi gari yaşlanıyorum neredeysen çık gel bak menopoza girecem annesiz kalacaksın hayır ben seni düşünüyorum benim için hava hoş:dilcikar:

X