Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

çok tşk ederim krtiqvaka morele çok ihtiyacım var Allah en kısa zamnda herkese çocuk nasip etsin gelsinler artık nazlanmasınlar gelin bebişlerimiz gelin artık bakın sizi nasıl dört gözle bekliyoruz süprizzzzz süpriz yapın bize çıkın gelin

Hepimiz bekliyoruz canım 4 gözle..Benim durumumda bi garip:) ama bak gülümsüyorum..ben 4 ay oldu evleneli 2 aydır düşünüyoruz bebeği bizde..Genç kızken doktorum polikistik over teşhisi koydu ama belirtilerinden hiçbirini taşmıyorum ;:) evlendikten sonrada kontrole gittim hastalıktan hiç söz etmedi ve direk bana folic asit verdi ve yumurtaların gayet normal dedi..Yani böle karışık acaip bi durumum var..İşte 2 gün sonra regl olmam lazım bakalım bekliyorum sonucu ne olacakk.Sen ne zamandır uğraşıyorsun? ben daha yeni olduğum için bilmiyorum yeni yeni öğreniyorum..Bak benim halamın gelini tam 9 yıl uğraştı hemde hiç yılmadan..şimdi ikiz bebekleri olcak..UMUDUMUZU YİTİRMEK YOKKKKKKKKKKKK tamam mı?a.s.

doğru söylüyorsun arkadaşım benimki birazda pskolojik sanırım canımdan çok sevdiğim annemi yeni kaybettim oyüzden kendimi yemeğe verdim

2 senedir evliyim hiç korunmadık ama son 10 aydır istiyoruz bebiş her ay hüsrana uğramak çok koyuyor en çokta eşime hastalandım demek o kadar zor ki artık günüm yaklaştımı kendi anlıyo anldım diyo hastalandın sende en kısa zamnda bebişini kucağına alırsın inşallah

doğru söylüyorsun arkadaşım benimki birazda pskolojik sanırım canımdan çok sevdiğim annemi yeni kaybettim oyüzden kendimi yemeğe verdim

Başın saolsun bitanem çok üzüldüm.. Ama bu seni anne olmak için dahada tetiklemeli.. Bebeğini kucağına aldığın zaman annelik duygusunu tatdığın zaman acının hafiflediğini göreceksin..

başın sagolsun canım.boşver bende kiloluyum ama mutluyum:)))kendimi avutayım bari.evet kilo mutlaka etkiliyor ama nasibi olan dünyaya gelcek olan nasıl olsa geliyor.benim yengemde aşırı kiloluydu 2.çocuktan sonra aşırı kilo aldo 100 lerin üstündeydi.3.çocugu düşünüyordu korunmayı bıraktıgı ay hamile kaldı..kader kısmet işi bunlar biraz ben öyle düşünüyorum.halamında olmadı 14 yıl ama sonra üst üste 5 tane oldu:)))hatta herkes iyiki 14 yıl olmadı yoksa 15 tane yapardın diye takıldılar:)

Hayatım inan bana daha çok yeni..Yani sorunlarla uğraşan o kadar çok arkadaşımız varki..Doktora gitmedinmi hiç?? Yani ufak bir iltihap bile bebek için uygun ortamı engelliyor biliyorsun..Bence artık bekleme bi genel muayene ol..Eğer sen rahat olursan bak gör eşinde rahatlıcaktır..Konuş onunla..Çekinmeden üzülmeden konuş..

tünaydın arkadaşlar ben bugün dkt. gitmedim eşim sabret biraz daha dedi1 hafta sonra gidelim dedi.tamam dedim napsın oda yorulu artık tahlilde negatif çıktığında adetim gelince sanki daha az etkiliyo o yüzden bekle dedi .bekliycez artık ama buay ikimizde ümitliyiz inş. rabbim herkese sağlıklı hayırlı ewlat verir

erkeklerde yaş çok önemli mi????????????
.ben 26 yaşına girdim eşim de 35 yaşına gircek çokmu geç..

tamam yenideşu etraf baskısı yok mu çıldırtıyo beni her gören bebek okmu diyor doktor buldum aradım oda en ii muayene için bu ay reglin bittikten3 sonra gel dedi hastalanmayı bekliyorum gidicem bu ay doktora sen ne zamandır istiyorsun

tünaydın tatlı nekadar geçti ki günün?
nekadarlık evlisin ne kadardır deniyorsun?

inşallah hamilesindir bize ver mutlu haberler bekliyorz sende geçersin inşalah hamişler listesine biz burafayız daha bakalım biz ne zamn geçicez hamiş listesine

inşallah umutların boşa çıkmaz canım:Saruboceq::Saruboceq:

tünaydın tatlı nekadar geçti ki günün?
nekadarlık evlisin ne kadardır deniyorsun?

günüm 2 gün geçti .dkt.buay iğne verecekti oyüzden erken gitmek istedim getittirmemiz lazım dedi.8yıllıok ewliyim .7 yaşında oğlum var 3 senedir istiyoz.buay klomenin dozunu arttırdı günde 3 yaptı belkide oyüzden bukadar umutluyumdur. olmazsa napıcam bilmiyom çok umutluyum çünkü.

Etraf baskısı herkesi etkiliyor ama bunun için yapılacak tek şey kimseye bebek düşündüğünüzü söylememek..Mesela soranlara henüz düşünmüyoruz daha erken cevabını vermeliydin..Benim daha yeni 4 aylık evliyim 2 aydır düşünüyoruz..Ve ben anneme dahi söylemedim düşündüğümü çünki biliyorum ki her ay soracak noldu ne bitti diye..Kesinlikle en az 1 yıl düşünmüyoruz diyorum soran olduğundada..Eşimlede paylaştım anlayışla karşıladı en güzeli öyle demek dedi..Doktora gittiğin zaman bi problem varsa belli olur zaten canım sakın üzülme stres yapma tamam mı?a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…