Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

slm canım arkadaşlarım hayırlı cumalar hepinize.yatıyorduum yeni kalktım sizlere bir bakayım istedim.nasılsınız.umarım hep iyi haberlerimizi alırız birbirimizden.hepinizi kocaman öpüyorum

hg canım birşey soracagım sana benim reglime 2 gün kaldı ama yaklaşık 10 gündür beyaz bir akıntım var biraz koyu hamile kalmadan önce böyle bir durum oldumu sende?...

ben sana dedim vildan o doktor iyi degil diye nevardı dinleseydin beni banada aynını yaptı bir hafta aglamaktan öldüm o gerizekalı kadın öyle dedi diye sakın kendini yıpratma herkesmi aynı yaa banada aynını dedi ve anlaşmış bir tüpbebek merkeziyle herkesi oraya gönderiyo sakın üzülme ben ne mal pldugu anladım o doktorum boş ver sakın üzülme şuan öyle sinirlendimki kötükedihüso yeminle aynını banada yaptıya önce bisürü umut sonnrada bay bay allah bildigi yapsın ne diyim

:teselli:üzülme vildancım başka doktor mu yok biliyosun artık teknoloji o kadar gelişti olmaz diye birşey yok sakın canını sıkma Allah büyük elbete o dilerse birgün bizde bebişlerimizi kucagımıza alacagız Allah izin vermezse doktorların feriştahı gelse hiçbirşey yapamaz Allah nasip ettikten sonra doktorda kimmiş istedigi kadar olmaz desin dursun tamam mutlaka bize yardımcılar bir şekilde bizi yönlendiriyorlar ama senin bebegin olmayacak demeye kimsenin hakkı yok sakın canını sıkma düşünmemeye çalış ve bence hemen başka bir doktor araştırmaya başla bakarsın bambaşka şeyler söyler:teselli:

bilgencim durumun nasıl gebelik ve sigara ne durunda. hakcam sen nasılsın sonuç nezaman belli olucak

yadelcim iyiyim kısmetse sonuç bayramdan sonra..
bak yine elime aldım klava:
daha bitmedi mi bu sigara muhabbeti
belçikada içiyormuş şimdi okudum.
ama ben inanıyorum bırakıcaklar benim arkadaşlarım.

arkadaşlar yeminle okadar çok sinirlendimki vildanın olayınakötükedihüso aynı şeyi banada yaşattı o doktor biz güvenip canımızı umudumudu emanet ediyoz onun bize yaptıgına bakya banada son ana kadar herşey yolunda bu ay hamilesin yok gelecek ay hamilesin dedi dedi ve son gün ben senle ugraşamam haydi tüp bebek merkezine dedi çok yazık bize arkadaşlar allah iyilerle karşıaştırsın ama ben vildanı defalarca uyardım ahhh ahh neyse bazen duymak yetmeyi birebir yaşamak gerekiyo

slm canım arkadaşlarım hayırlı cumalar hepinize.yatıyorduum yeni kalktım sizlere bir bakayım istedim.nasılsınız.umarım hep iyi haberlerimizi alırız birbirimizden.hepinizi kocaman öpüyorum

bilgecim kanaman durmuş sevindim inşallah birdaha olmaz. iyi haberlerini bekliyoruz.

sakın üzme kendini bazı dr.böyledir bende doktor hatası üzünde 20 haftalık bebeğimi kaybetim aklıma geldikçe sinir krizine giriyorumkötükedihüso

hakcam bu sefer benim suçum yok bilgene ve belçikalıya kızzz hatta oklavada yardımcı olabilirim sana iyi olduguna sevindim tatlım

vildangel canım sıkma canını:1hug: başka doktor mu yok. haklısın bu doktor yanındayım demiş ama bazende bu doktorları anlamak zor.
kızlara katılıyorum. benimde bir arkadaşıma senin çocugun asla olmaz olsun ben kolumu keserim demiş.o zaman içinde doğum kontrol hapı kullanıyordu hapı bıraktı ve hamile kaldı. herşeyi Allah bilir vakti ve zamanını. sen başka bir doktora daha git içini ferah tut. Allah kızını sana bağışlasın inşallah en yakın zamanda da bebişini kucağına alırsın.:1hug:

evet yadel sen haklı çıktın canım keşke seni dinleseydim
şimdi kendimi toparlamaya çalışıyorum
kaç kişiye tavsiye ettim ben o doktoru ama o görür
o gönderdiklerimi vazgeçirmesinide bilirim ben
en azından benim tanıdığım insanlar benim gibi sonradan mağdur olmazlarsenağlama

canım üzme kendini bi doktor onu dedi diye kendini yıpratma herşeyde bir hayır vardır canım ben 3 defa ameliyattan döndüm kist için ozaman nasıl kızıyordum nasıl sinirleniyordum anlatamam herşey tersine gidiyor diye başka bi doktor buldum ona gittim adam ameliyatsız tedavi etti beni ve kistim eridi herşeyin hayırlısı canım kafanı dağıtmaya çalış biraz canım

kızlar iyki varsınız canlarım saolun
insanın iyi günündede kötü günündede hep yanındasınız allah razı olsun hepinizden

hg canım birşey soracagım sana benim reglime 2 gün kaldı ama yaklaşık 10 gündür beyaz bir akıntım var biraz koyu hamile kalmadan önce böyle bir durum oldumu sende?...

hatırlamıyorum ama şuanda bile koyu beyaz bi akıntım var.hamilelikte artıyor akıntılar.bende mantar enfeksyonu var.o antmıştı ama akıntıyı hatırlamıyorum.inan aklım hep sende bayram sabahı test yapacaktın galiba buraya yaz olurmu sonucu inşallah:CüvCüvlursun

canımın içi yaşamayan bilemez ben okadar kötü bunalıma girdimki kadın bana ilk önce sen çok kolay gebe kalırsın dedi 3ayın sonunda yüzde 30 şansın var dedi o an okadnı linç etmek istedim insan hayatı insan duyguları bu kadar ucuz olmamalı ve şunuda kafana sok sivasta doktor yokkkkk yok yok bunu der bunu söylerim

inşallah hamileyimdir de yazarım erkenden buraya ilk sizinle paylaşırım arada bir yanma oluyor bende mantarmı acaba diyorum ama hamilelikte de mantar olabiliyormuş yani kafam çok karışık hayırlısı olur inşallah ama bu ay ben bu konuda çok üzüldüm çok üstüme gelindi dalga geçtiler o derecede ama Rabbim mükafatı verecek biliyorum sabretmekten başkada yapacak birşey yok Allaahım herkese hayırlısını versin inşallah...

yadel sivasta gerçekten doktor yok kalmadı
peki şimdi ne yapıyorsun
ben eşimle telefonda konuştum sıkma canını ruhnaz yılmaza gideriz dedi
ama şevkim kırıldı 2-3 ay hiç doktor yüzü görmek istemiyorum
ruhnaz yılmaz hakkındaki görüşlerinide alabilirmiyim denediysen
ben ilk tedavimde ona gitmiştim kızım onda oldu sonradan özel hastaneye geçti gidemedim maddi durumlardan dolayı
çok şükür borcumuz bitti artık istediğim heryere gidebilirim

Son düzenleme:

canım hadi inşallah :CüvCüv:. bayramdan sonra hamileler listesi dolup taşsın inşallahhhh.

ruhnazı denemedim canım bişey diyemem ama bikaç kişiden iyi bikaçkişidende kötü oldugunu duydum klasik yani şimdi seninde dedigin gibi inzivaya cekildim yaza kadar doktor yüzü görmek istemiyorum zaten yaza ist tüp bebekmerkezine gidecem olursa olur olmazsa canımız sagolsun. ama sen sakın bu dr yüzünden benim girdigim çıkmaza girme vallahi bak yeminde söylüyorum bildigi tek şey milletin umutlarıyla oynamak rabbim büyük

inşallah hakcacım inşallah birazcık görür gibiyim listeyi şimdiden :dance:claire hakca rufeyde serra soslufustuk yasemen ve yadelde sürpriz yapar belki ne dersin

i:teytey::teytey::teytey:inşallah süprizlerle dolu bir bayram dönüşü olur...
hepimizin hakkında hayırlısı olur inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…