Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

slm ben 2 yıl Spiral kıllandım çıkaralı 1,5 ay oldu hemen hamile kalabilirmiyim acaba bilgi sahibi olanınız varmı.yardımcı olabilirmisiniz? :CüvCüv:

inşallah hakcacım inşallah birazcık görür gibiyim listeyi şimdiden :dance:claire hakca rufeyde serra soslufustuk yasemen ve yadelde sürpriz yapar belki ne dersin

inş tatlım:Saruboceq: rabbim kimseyi bununla sınamasın hem ben size öyle bi süriz yapacamki dogunca ancak haber veririm sanırım kızlarrr ben 9aydır adet olamıyodum menepoza girmemişim hamileymiş dogum yaptım dedigimi dülünsenizekaydirigubbakcemile3 valla ben hiç şaşırmam hayat mücizelerle doluu herşeyden önce rabbim büyük burdaki herkez tek tek hamile kalıcak er veya gec haberimiz olucak veya olmucak ben inanıyorum buna yeterki biz sabretmeyi bilelimm sonrada burda toplu kutlama yaparız ama ben oynayamam söyleyim o kunuda çok yeteneksizimkaydirigubbakcemile3

ewet ya bende bu konuda çok umutluyum gün geçtikçe hamişlerimizin sayısı artıyor bir gün liste bomboş kalacak inşallah:teytey::teytey:

herkese iyi akşamlar hepinizi öpüyorum yarın görüşmek üzere kendinize iyi bakın hoşçakalına.s.

Canım arkadaşlarım ben çıkıyorum. Tatil boyunca giremeyeceğim sayfaya.Hepinize şimdiden iyi bayramlar. Döndüğümde herkesi hamile bulurum inşaallah.

inşallah hakcacım inşallah birazcık görür gibiyim listeyi şimdiden :dance:claire hakca rufeyde serra soslufustuk yasemen ve yadelde sürpriz yapar belki ne dersin

rufeyda ben yokmuyum beni unutmuşsun ama olmadı bak:roflol: herkezden önce ben vericem müjdeyi bak görürsünüz hırs yaptım:teytey:

hakca sopa cikarmissin bize ya birakcam mereti ama o beni birakmiyo bi belli olsun hamisligim inslh o zaman cunku simdi stres yapiyorum acaba diye diye insalh birakiriz

hosbulduk canim sagol iyiyim ALLAHA sukur bide hamile olup olmadigimi yani bebegimin tutunup tutunmadigini bilsem daha iyi olcam

kıslaaaarrrrr... ben işten birazdan çıkacağım... bugün erken çıkıyorum... evde valiz toplayacağım.... yarın sabah erken ankaraya uçuyorum.... bayram sonunda görüşürüz...
hepinize iyi bayramlar ve sevgiler a.s.
dipnot: tatlıyı eti falan abartmayasınız ha kaydirigubbakcemile3

kizlar bisey sormak istiyorum bebegim transver edildiginden beri benim hep sag tarafim agriyo neden acaba sagda solda gelisir gibi bisey varmi yaa

ii bayramlar canım iyi yolculuklar kendine iyi bak görüşürüz

:dance:ilk sırayı nasılda kaptım:sm_cool:

kız ne fenasın şeker ilk sırayı kaptın gitti valla hadi hayırlısı önemli olan hamile haberini almak ilk veya son hiç önemli degil yıllar beni nekadarda kamilleştirmiş allahımkaydirigubbakcemile3 şuan kendime gülüyorum insanın başına iş gelmesin herşeye alışıyo

hosbulduk canim sagol iyiyim ALLAHA sukur bide hamile olup olmadigimi yani bebegimin tutunup tutunmadigini bilsem daha iyi olcam

sen sigaraya devam et bakalım sonrada bebegim tutuncakmı diye şüpe et kız sen bebeginin yerinde olsan tutunurmusun anlamıyorum yaa bilgen hamile sende hamile kalmak üzresiniz hala o merede devam ediyonuz benim küçücük bi umudum olsa bu gün bırakırım hiç bişey yavrumuzdan önemli degil be

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…