Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlar kendinize iyi bakın... bayrmdan sonra ancak görüşebiliriz... hepinize hayırlı bayramlar şimdide .. bu mübarek günlrrde birbirimize dua edelim arkadaşlar rabbim hakkımızda hayırlısı neyse onu versin... inş bayramdan sonra allah kısmet ederse hep güzel haberlerinizi alırım ( sizde benim inş ) dualarınızı eksik etrmeyin........

selam kızlar hepinizin cuması mübarek olsun rabbim cuma ve bayram hürmetine hepimizin yüzünü güldürsün inşallah hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin hepmize.......

kızlar kendinize iyi bakın... bayrmdan sonra ancak görüşebiliriz... hepinize hayırlı bayramlar şimdide .. bu mübarek günlrrde birbirimize dua edelim arkadaşlar rabbim hakkımızda hayırlısı neyse onu versin... inş bayramdan sonra allah kısmet ederse hep güzel haberlerinizi alırım ( sizde benim inş ) dualarınızı eksik etrmeyin........

soslufustuk canım sende kendine iyi bak.hayırlı bayramlar, inşallah bayramdan sonra hayırlı ,sağlıklı bebişler nasip etsin bizlereeee...
bu arada sen regl oldun mu?

kızlar hayırlı cumalar hepinize bu bayramda bol bol dua edin bayramlar duaların kabul olduğu günlerdendir uyanık olup bu günleri ganimet bilin

kardaşim fal baktırmış genelde söyledikleri doğruymuş benim içinde ablan hamile yada en kısa zamanda hamile kalacak demiş kızlar çok sevindim inş en kısa zamanda olur

kardaşim fal baktırmış genelde söyledikleri doğruymuş benim içinde ablan hamile yada en kısa zamanda hamile kalacak demiş kızlar çok sevindim inş en kısa zamanda olur

hadi bakalım hayırlısı vildancım...benide komşunun kızı rüyasında görmüş hamileymişim benim rüyalarım çıkar dedi bakalım hakkımızda hayırlısı

selamın elayküm arkadaşlar nasılsınız hayırlı cumalarınız ve dualarınız kabul olsun

yasemen canım sana msj atmak imkansız özelinide profilinide kapamışsın yaaa
ben kendimden umutlu değilim canım
başka sebeplerde var tek benle bitmiyo iş ne yazıkki :senağlama:

slm canım arkadaşlarım hayırlı cumalar hepinize.yatıyorduum yeni kalktım sizlere bir bakayım istedim.nasılsınız.umarım hep iyi haberlerimizi alırız birbirimizden.hepinizi kocaman öpüyorum

bilgencim durumun nasıl gebelik ve sigara ne durunda. hakcam sen nasılsın sonuç nezaman belli olucak

bilgencim durumun nasıl gebelik ve sigara ne durunda. hakcam sen nasılsın sonuç nezaman belli olucak

gebelik ve sigara durumu cok kötü.sigarayı içiyorum.kanamam vardı 2 gün hastanede yattım şimdi evde yatıyorum.kanamam durdu.çok korkuyorum tekrar başlıycak diye.sen nasılsınsenağlamasenağlamasenağlama

bilgen mrhb sende mi sigara iciyorsun bende iciyorum korkuyorumda bisey olurmu diye ama daha benim belli olmadigi icin pek takmiyorum ama belli olunca ne yaparim bilmiyorum

gebelik ve sigara durumu cok kötü.sigarayı içiyorum.kanamam vardı 2 gün hastanede yattım şimdi evde yatıyorum.kanamam durdu.çok korkuyorum tekrar başlıycak diye.sen nasılsınsenağlamasenağlamasenağlam gecmiş olsun tatlım allah esirgesin nolur dikkat et yaaa içme kuzum içmeee bende degişen bişey yok aynı herşey 3ayda olmasına ragmen hastalanmadım bayramdan sonra dr gidcem

merhaba kızlar doktordan geldim şoktayım yol boyunca ağladım
doktorum tedaviyi bıraktı seni tüp bebek merkezine göndereceğim dedi uğraşamayacakmış artık benimle
bu ay puregon iğneye geçecektik dedim
olmuyo zorlamanın bi manası yok tüp bebek merkezindekilerle görüştüreyim seni dedi
bende tüp bebek istemediğimizi daha önce söylemiştik dedim
o zaman başka doktorda tedavi ol ben takip edemiyorum seni dedi
neden öyle yaptı anlamış değilim şoktayım resmen beni yüzüstü bıraktı
bundan önceki gitmelerimde sonuna kadar uğraşacam seninle inşallah bebeğini kucağına alacaksın senden çok umutluyum demişti ne oldu ne değişti bende anlasam sebebini gam yemem
bide bana varmış bitane kızın olmazsa olmasın dedi
buna o karar veremez heralde
eşimle telefonda ağlamaktan konuşamadım
şevkimide kırdı doktor umutlarımda gitti kendimi hiç bu kadar çaresiz hissetmemiştim
bende her sağlıklı kadın gibi istediğim zaman hamile kalsam onun gibilere muhtaç olmazdım
evde yalnızım ve kafayı yiycem napacam bilmiyorumsenağlamasenağlama

X