Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

bilgen canım Allah yardımcın olsun. inşallah progestan takviyesiyle bebeğin sana dahada sıkı sıkı tutunur.kendine dikkat et. bol bol dinlen. dualarımız seninle:Saruboceq:

Günaydın canım arkadaşlarım. Hepimize hayırlı cumalar. Ben bugün çok mutluyum çünkü akşam mesai bitiminden sonra 10 günlük tatil başlıyor. Kocişimle Bodrum'a gidiyoruz:)

günaydın kızlarrrrr...herkes iyidir umarım...Cumanız mübarek, dualarımız kabul olsun inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
alincim sanada günaydın. iyi bir tatil geçirmenizi diliyorum. tatil dönüşü görüşmek dileğiyle.

Amin hakcacım.Umarım tatil dönüşünde senin ve clairenin müjdelerini alırım. Burada aldığım her hamilelik haberi sanki kendiminmiş gibi beni mutlu ediyor. Bu arada bilgencim inşaalllah bebişin sana sıkı sıkı tutunur. 9 ayın sonunda sağlıklı olarak kollarına alırsın umarım.

:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: canım hepimizin hakkında hayırlısı olsun.
inan bende hamile haberi aldığım zaman seviniyorum ve bana umut oluyor.ben inanıyorum ki umutlar listesindekiler en yakın zamanda hamileler listesinde yerini alacak:Saruboceq:

selenaa canım nice yıllara biraz geç oldu ama kusura bakma. bir ömür boyu tüm sevdiklerinle mutlu olman dileğiyle...

yasemennnn, belenay,tali.cadi,merveburc,sultan,ceyda,rufeyde serra, smhsmh,gönül yarası,maat,papatya, pınk rose,lady pacino, seherkan,vildan83,vildangel,yadel veeeeee diğer kızlar sizler nerelerdesinizzzzz

günaydın kızlar nasılsınız

ben dün çarşıda gezerken regl oldum eve geldim baktım yine simsiyah kanın rengifisfisfis
heralde geçmedi kist:bbo: göğüslerimdeki ağrıda şiddetlendi dayanılacak gibi değil:çok üzgünüm:
gece sabaha kadar 3 kere rüya gördüm uyudum uyudum uyandım
birinde hamileymişim bebek düşüyo
birinde doğurmak üzereymişim karnımda ölüyo
birindede bir bebeği seviyorum gel diyorum arkasını dönüyo senağlama
kalbim küt küt atıyo yerinden çıkacak sanki hayırdır inşallah
öğleden sonra 1:30 da randevum var inşallah kötü bişey çıkmaz çok huzursuzumsenağlama
neyse gelir gelmez ne dedi doktor yazarım canlar
sabah sabah kafa ütüledim
herkese tekrar günaydın iyi bir gün diliyoruma.s.

vildancım Allah hayırlara çıkarsın.inşallah doktordan güzel haberlerle gelirsin :1hug:

canım bendeki kist eridiği ay yaklaşık 10 gün simsiyah gelmişti adetim sonra doktora gittim ve müjdeyi aldım inş seninde öyledir kist erimiştir canım
allah hayıra çıkarsın rüyalarınıda rüyalar tersine çıkar derler inş en kısa zamanda hamile kalırsın doktordan gelince hemen anlat bize ne olduğunu şimdiden meraklandım

günaydın kızlar cumalarınız mübarek olsun bilgen canım allah yardımcın olsun inş sorun olmaz herşey normale döner dualarımız seninle

günaydın kızlar hayırlı cumalar hepinize rabbim bu mübarek cuma günün hürmetine hepimize sağlıklı sıhatlı hayırlı evlatlar nasip etsinnn

kızlar nabersiniz bakalımmm
ohhh alincimm ne güsell malesef biz cuma iş başı yapıyoruss (( ama eşim izin alabilirse bizde allahtan bi aksilik falan olmazsa orduya eşimin ailesinin yanına gitmeyi düşünüyoruz geçen bayram malum kaza yapınca gidememişdik bakalım bu sefer izin alabilecekmiyimm inş alırızda hayırlısı ile gider gelirizz bu arada yarında hem ben hem eşim test yaptıracak dualarınızı eksik etmeyinn kızlarrr ay zor ikna ettimm inş ona gerek kalmadan bebişim gelmişdir gerçi fazlada umutlu değilim ama nediyelim herşey nasip kısmettt belkide günü var deriz gene öpüldünüzzz haa bu arada size bi sır verimmi

iii ki varsınızzz benim sevimli güsel arkadaşlarım derdimi anlattığımm dostlarımmm sizleri çok ama çokkkkkkkk seviyorummm öpüyorumm hepiniziii :)))) çok sevinçliyim çokkk kuzucuğuma kavuşmama bi kaç hamle kaldı hee ne dersinizzz

vildangel canım bebek haberdir. inşallah sende doktordan hayırlı haberlerle dönersin...

yasemennnnn merhaba şükür kavuşturana merak ettim.
hadi canım hayırlısı inşallah bebişin senledir. Allahım hayırlısını nasip etsin inşallah.olumlu düşünelim, herşey olumlu olsun.kaydirigubbakcemile5

alincim canımmm iyi bi tatil iyi gelir canımmm ohh sefan olsunnn inş güsel bi tatil geçirirsinn

hakçacım sende inşa güsel bi bayram müjdesi alırsınn canımmm hadi bakalım bayram dönüşü müjdeli haberi ver olurmuu tatlımmm

bilgencim canım inan çok üzüldümm inşallah bebişin sana sıkı sıkı sarılır ve anneciğini bir ömür boyu bırakmazzz hakkında hayırlısı olsun canımm üzülmeee sakınnn

vildancım h.g sen nasılsın tatlımmm

vahide sanada günaydın h.g nasılsın canımm ben süperimm inşallah rabbim bozmaz mutluluğumuuu

tamam tatlım... aman dikkat... evde yat bolca... ağırlık kaldırma.. raflara uzanma.. ani harekette bulunma... walla yata yata 9 ayı geçireni biliyorum.. o nedenle sabırlı olup doktor tavsiyelerini dinle canım.. zaten sen daha iyi bilirsin... sağlıkcıymışsın sen de zaten... kolay gelsin hayatım a.s.

matttt nasılsınn canımm güsel bi evlilik yıldönümü geçirmişsiinnn heheh :))) hadi bakalımm nasılsınnn sizdede tatil dönüşü cumamı başlıyoo canımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…