Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

benim hikayem şöyle gelişti ben evlenmeden öncede adet düzensizliğim vardı doktorum bana dıan 35 vermişti o ilacı kullanırken düzgündü saha sonra evlendim bebek istemediğim için oktora gittim muayane etti ve bana yasmin verdi yasmini kullandım yasmini yasmini kullanırken herşey gayet güzel oldu,ozaman bana hormon tahlileride yapmıştı onların iyi çıktını söyledi yasmini bırakıp doktora gittim bana hsg çekil dedi ve eşininde sperpm tahlili getir dedi ben hsg çekildim eşimin sperm tahlilini yaptırmadık çünkü yaptırmak istemiyor hsg sonucumda iyi çıktı doktro illede tutdurdu sperm tahlili sonucu onu görmeden neden bana ilac falan vermiyorki adet düzensiz işte ona göre birşey yapması gerekmiyormubenneyaptımki

tulıncım 2-3 ay cok fazla cnm bence sen iyice bır doktora görün cnm ne olur ne olmaz yanı... bende bebek beklıorum cok karısık suan kafam ama en öenmlısı rahat olmnaya calışş cnm benım
benim hikayem şöyle gelişti ben evlenmeden öncede adet düzensizliğim vardı doktorum bana dıan 35 vermişti o ilacı kullanırken düzgündü saha sonra evlendim bebek istemediğim için oktora gittim muayane etti ve bana yasmin verdi yasmini kullandım yasmini yasmini kullanırken herşey gayet güzel oldu,ozaman bana hormon tahlileride yapmıştı onların iyi çıktını söyledi yasmini bırakıp doktora gittim bana hsg çekil dedi ve eşininde sperpm tahlili getir dedi ben hsg çekildim eşimin sperm tahlilini yaptırmadık çünkü yaptırmak istemiyor hsg sonucumda iyi çıktı doktro illede tutdurdu sperm tahlili sonucu onu görmeden neden bana ilac falan vermiyorki adet düzensiz işte ona göre birşey yapması gerekmiyormubenneyaptımkisenağlamasenağlama

Göğüslerim bu sefer 10 gün öncesinden hassaslaştı gibi geliyor. İnşallah öyledir. Başka bir belirti yok. Zamanın geçmesini bekliyorum, İnşallah Allah hepimizin yüzünü güldürür.

canım banada doktor çatlatma iğnesinden önce ilişki yasak demedi. ama şöyle birşey var çatlatma iğnesi olduktan 1 gün sonra aşılama yapılıyor ya,bu yüzden 2-3 gün eşin perhizde olması gerekiyor. belki o yüzden demişlerdir. ama adetin tam olarak bittikten sonra ilişkiye girsende birşey olmaz sanırım.

arkadaşlar bananda cvp verin sizin bana yazdınıza karşılık nerden cvp vercemi bilmiyorum ben onuda bana tarif edermisiniz...

canım cevap yazacağın kişinin yani yazının altında alıntı yap a tıklıyorsun. hani varya alıntı yap,hızlı yanıt, teşekkür et diye...

canım bence sperm sonuçları olmadanda senin edetini düzenlemek için tedavi edebilir ama sperm sonucuda önemli tabiki doktor içine sinmiyorsa doktorunu değiştirebilirsin canım bu arada cvp yazmak için alıntı yap var onu tıklarsan benim sana yazdığım gibi çıkar msjın

hayatım doktor haklı.... eşinin sonucuna göre yeni bir tedavi metodu belirleyecek.... eğer problem eşindeyse belki de sana hiçbirşey vermesine gerek bile kalmayabilir.... doktor senin iyiliğin için söylüyor... ayrıce problem gerçekten de eşindeyse boşuna ne hap map yükleyecieksin bünyene.. bi de üstüne üstlük vakit kaybedeceksiniz boşuna... eşin niye istemiyor ki??? amannnnn ... şu erkeklerin tavrı da ne gıcık oluyor bazan.... hemen "benim fonksiyonlarımda/erkekliğimde bişi yom ben iyiyim" psikolojisine giriyorlar ya:(( halbuki impotans (iktidarsızlık) ayrı şeeeeyyyy infertilite (kısırlık( ayrı şeeeyyy.... eşine bööle anlat durumu .. OK ??

üzülmem sen nezamandır çocuk istiyorsun olmuyor ne kadarlık evlisin yaşın kaç canım

canım benim 2 yıl 4 aylık evliyim yaklaşık 2 yıldır çocuk istiyoruz yaşım 25 yaş yönünden sorunum yok ama bende kist vardı ve tek yumurtalıklıyım oyüzden endişeliyim biran önce olmasını istiyorum aslında bide babama inat biran önce olmasını istiyorum babamı gördükçe dedikleri doğru çıkıyor gibi geliyor ve kötü oluyorum

işin kötü yanı ben hormon tahlililerini yaptırmıştım ozaman şimdi yine yaptırman gerekecek dimi başka doktora gidersem

hakca hatırlamıyormusun canım

vildancım aşağıdaki cevabı yazmıştım ama ben yalnış mı anladım başka birşey mi sormuştun:uhm:

canım banada doktor çatlatma iğnesinden önce ilişki yasak demedi. ama şöyle birşey var çatlatma iğnesi olduktan 1 gün sonra aşılama yapılıyor ya,bu yüzden 2-3 gün eşin perhizde olması gerekiyor. belki o yüzden demişlerdir. ama adetin tam olarak bittikten sonra ilişkiye girsende birşey olmaz sanırım.

işin kötü yanı ben hormon tahlililerini yaptırmıştım ozaman şimdi yine yaptırman gerekecek dimi başka doktora gidersem

tahlillerinin üzerinden çok zaman geçmemişse, doktor kendi anlaşmalı yerine para kazandırmak için "yok illa ban bi kede daha bilmemnereden tahlil yaptırmanı istiyorum" demedikçe ya da ekstra bir tahlil talebi olmadıkça yeniden istemesi manasız

neden babana inat canım senin msn adresin varmı

canım saol ben yazdığını görmemişim kusura bakma

Doktorum bende adet düzensizliği oldunu biliyor sonuçta genetik dedi neden ozaman bana ilaç vermedi ya

neden babana inat canım senin msn adresin varmı

canım biraz karışık bi durum benim eşimle evlenmemi istemedi babam beni vazgeçirmek için uğraştı olmadı sonra beni istemeye geldiklerinde eşimi ve ailesini vazgeçirmek için bi sürü şey söyledi benim çocuğumun olmayacağını falan aslında öyle bişey yok ama o kadar insanın içinde resmen kızım kısır dedi oyüzden biran önce olmasını istiyorum ama olmuyor offff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…