Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

benimde polikisten dolayı olmuyor ama inş. 2 ay sonra kalırım,3 aylık tedaviden sonra ,hepimize mevlam o mutluluğu nasip etsin (

resmi evli olarak bu ilk yıldönümümüz hihoyyyt

mrb kızlar doktordan geldim şimdi doktor amcamız çok iyi haberler verdi bize klomen verdi bu ay kullanmam için bide folik asit verdiiii kızlar ultrasyonda inceledi bi problem yok çok şükürrr inş bu ay size güzel habreler veririm kızlarrrr hepinizi öpüyorummmmmmm...

:teytey::teytey: canım sultancım çokkkk sevindim. hadi hayırlısı...folik asit çok önemli...
inşallah en yakın zamanda :CüvCüv: haberini alırız:1hug:

hadi bakalım... daha da güzel haberlerini bekliyoruz ... ya bak demedi demeyin... ben 2009dan hepimiz içinr çok umutluyum kıslaarr a.s

yaa ben bugün size hiç bakmadım bayram temizliği derken
sultancım yaa hadi hayırlısı inşallah:Saruboceq:
bekliyoruz güzel haberlerini
şu klomeni önce test et bakalımnaniknanik

maat canım sevgili yardımcı doktorum benimn evlilik yıldönümünüz kutlu olsun
güzel dilkelerin için sağolasın yerimseniben

kizlar acayip sabirsizlaniyorum gunler nsl geccek boyle yatmakla bilmiyorum cok merak ediyorum acaba bebegim bana tutundumu diye kizlar akil verin bana ne yapmam lazim sabirsizlik icin inslh hayirlisi olur

kizlar acayip sabirsizlaniyorum gunler nsl geccek boyle yatmakla bilmiyorum cok merak ediyorum acaba bebegim bana tutundumu diye kizlar akil verin bana ne yapmam lazim sabirsizlik icin inslh hayirlisi olur

sevgili arkadaşım lütfen düşüncelerini biraz rahminden uzak tutmaya çalış::)) uğraşacak birşeyler bul kendine... ev işleri... pasta börek... kitap okumak falan... ev işleri derken tabii ağır kaldırma... ani hareket yapma... boyundan fazla bir rafa uzanma.... hadi kolay gelsin bakalım.. herşey gönlünce olsun a.s.

Sultancım ne güzel haberle geldin doktordan. Umarım teyzesinin minik kelebeği bu ay gelir. Kızlar ben az sonra çıkıyorum. Issız adamı izlemeye sinemay gidiorum arkadaşlarımla. Hepinize iyi akşamlar.

sevgili maat, haklısın galiba söylediklerinde, ben 26 yaşındayım daha 1,5 yıllık evliyim..
çocuğa gelince eşimle konuşup bazen tatlı hayaller kurarken, hemen şey diyor, " aşkım hele bir evimizi alıp kendimize gelelim filan konuşarak önceden düşünerek yaparız" diyor.. ama yok asla istemem gibi aşırı bir tepkisi yok, önce ev almayı istiyor, aslında en çok isteyen benim kayınvalidem yüzünden evde rahat ve huzurlu değiliz.. altlı üstlü oturuyoruz, o da bana bişey olacağından korkuyor hamilelik deöneminde annesinin tavırlarından dolayı yani.. stres yasak malum.. ama bende korkuya kapılıyorum, hap kullandım diye kayınvalidem kafama kakıp duruyor zaten, kafam çok karışık, ama şimdi haber versem havalara uçacağından eminim eşimin.. bilmiyorum yani
cevap verdiğin için teşekkür ederim, sana burda yardımcı doktor diyorlar a.s umarım biz karar verip ciddi anlamda çalışmalara başladığımız da da arkadaşlık edersin bana
çok öpüyorum arkadaşım a.s.

maatcım tebrik ederim nice yıldönümlerinizi kutlarsınız inşallah seneyede allahın izniyle bebişinle kutlarsın canıma.s.

iyi akşamlar kızlar nasılsınız maatcım evlilik yıldönümünüz kutlu olsun canım daha nice yıllara beraber ve mutlulukla girmeniz dileğiyle canım

semoş kız nasılsın bakim bayram temizliği he maşallah benim semoşuma tü tü tü
hakça clire ve belçika hadi bakalım az kaldı siz anne olmya bizde teyze olmaya hazırız dim

saol canım banada günde 2 tane verdi 5.günü başladım bu ay ilk defa kullanıyorum bundan sonra nasıl olacak bilmiyorum hayırlısı inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…