Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

benim hikayem şöyle gelişti ben evlenmeden öncede adet düzensizliğim vardı doktorum bana dıan 35 vermişti o ilacı kullanırken düzgündü saha sonra evlendim bebek istemediğim için oktora gittim muayane etti ve bana yasmin verdi yasmini kullandım yasmini yasmini kullanırken herşey gayet güzel oldu,ozaman bana hormon tahlileride yapmıştı onların iyi çıktını söyledi yasmini bırakıp doktora gittim bana hsg çekil dedi ve eşininde sperpm tahlili getir dedi ben hsg çekildim eşimin sperm tahlilini yaptırmadık çünkü yaptırmak istemiyor hsg sonucumda iyi çıktı doktro illede tutdurdu sperm tahlili sonucu onu görmeden neden bana ilac falan vermiyorki adet düzensiz işte ona göre birşey yapması gerekmiyormubenneyaptımki

avestam sende hg.... maatın dediği gibi neden test yapmıyorsun?
bu arada herkesin belirtileri farklı olabilir. adet olucakmış gibi belirtilerde olabilir ya da hiç belirti olmayabilirde. bence sen test yap. içini ferah tut,herşeyin hayırlısı...

tesekur ederım test pazartesı sabah yaptım olmadı yanı tek cızgı.. kan testı yapacagım yer bayauzak!! idrar testı yapmak ıstıorum ama korkuorum yıne tek cızgı cıkar dıe off kafam cok karısık iyiki sizler varsınız sızın yazılarınızı okuyunca rahatlıorummkaydirigubbakcemile3hihoyyyt

2 ayda hatta 3 ayda olmama gibi

haaa o zaman durumu bir doktorun profesyonel kontrolüne bırakmak gerekiyor.... yumurtlamanla ilgili bir problem olabilir, kistik bir durum olabilir, yumurtalıklarından birisiyle ilgili bir problem olabilir vb vb tabii bu şekildeki adet düzensizliğini ne zamandır yaşadığın da önemli.... yani adet olduğun ilk zamandan beri hep mi böyleydi ?? yoksa son birkaç aydır mı böyle oldu??
bu durum tabii ki düzenli yumurta üretimini ve gebeliği zorlaştırır... doktor bakalım ne diyecek sana... çok rastladık bir durum .. o anlamda için rahat olsun.. uygun bi tedavi metodu ile (muhtemelen oral kontraseptif falan verir) düzene girer... sen de hamiş olursun :CüvCüv:

tulıncım 2-3 ay cok fazla cnm bence sen iyice bır doktora görün cnm ne olur ne olmaz yanı... bende bebek beklıorum cok karısık suan kafam ama en öenmlısı rahat olmnaya calışş cnm benım

tesekur ederım test pazartesı sabah yaptım olmadı yanı tek cızgı.. kan testı yapacagım yer bayauzak!! idrar testı yapmak ıstıorum ama korkuorum yıne tek cızgı cıkar dıe off kafam cok karısık iyiki sizler varsınız sızın yazılarınızı okuyunca rahatlıorummkaydirigubbakcemile3hihoyyyt

öncelikle idrar testini sabah ilk idrar ile yapmalısın.. sen ne yaptın??? ikincisi idrar testinin sonucunun sağlam olması için beklenen adet tarihini en az birkaç gün gecikmiş olması iyi olur.... çünkü beta hcg yani gebelik hormonu idrarda hemen anlaşılmayabilir... kan tahlili en kesini tabii o nedenle

benim hikayem şöyle gelişti ben evlenmeden öncede adet düzensizliğim vardı doktorum bana dıan 35 vermişti o ilacı kullanırken düzgündü saha sonra evlendim bebek istemediğim için oktora gittim muayane etti ve bana yasmin verdi yasmini kullandım yasmini yasmini kullanırken herşey gayet güzel oldu,ozaman bana hormon tahlileride yapmıştı onların iyi çıktını söyledi yasmini bırakıp doktora gittim bana hsg çekil dedi ve eşininde sperpm tahlili getir dedi ben hsg çekildim eşimin sperm tahlilini yaptırmadık çünkü yaptırmak istemiyor hsg sonucumda iyi çıktı doktro illede tutdurdu sperm tahlili sonucu onu görmeden neden bana ilac falan vermiyorki adet düzensiz işte ona göre birşey yapması gerekmiyormubenneyaptımki

öncelikle idrar testini sabah ilk idrar ile yapmalısın.. sen ne yaptın??? ikincisi idrar testinin sonucunun sağlam olması için beklenen adet tarihini en az birkaç gün gecikmiş olması iyi olur.... çünkü beta hcg yani gebelik hormonu idrarda hemen anlaşılmayabilir... kan tahlili en kesini tabii o nedenle

ya ben 1 gun gecmıswtı yaptıgımda sımdı 3 gun gecıktıı... ama yapmaya korkuorum 1-kacgun daha yapmayım dıorum aslında.!!! kan testı en kesın olanıymıs evet bı kac yazıda okumustum.. ama ıdrar testını uyguladım tek cızgı cıkınca psıkolojık olarak etkılendım sımdı korkuorummm..senağlama:1no2:

vildancım ben daha önce kullanımştım ama çokkkkk oldu,bilmem yardımcı olabilir miyim?

canım inş hatırlarsın dün akşamdan beri kafam karışık ya çatlatma iğnesi vurulana kadar ilişki yasak mı? bana doktor öyle bişey demedi eşim bir arkadaşıyla konuşmuş onlarada vermiş doktor ve ilişki yasak demiş iğne olana kadar spermler daha kalite olsun diye ben ne kadar doktor öyle bişey söylemedi desemde dinlemiyor beni neden sperm testi için perhiz veriyolar ozaman diyip duruyor ben ne olur ne olmaz bu ay çok çalışalım diyorum ama offf işte böle ya bende ne dediğimi bilmiyorum herşey karma karışık işte

arkadaşlar bananda cvp verin sizin bana yazdınıza karşılık nerden cvp vercemi bilmiyorum ben onuda bana tarif edermisiniz...

X