Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

alincim çok sevindimmmm ayyy ayyyy alinimizde annemi olucakmış artıkkk oyy yirim ben o anneyi... hadi hayırlısı :)

GÜNAYDINN GÜSELLER SOHBETTE KOYULMUŞSUNUZ BAKIYORUMDA

alincim canım hadi inşallah hiç bişeye gerek kalmadan bebişini kucağına alacaksınn hakkında hayırlısı olsunn
sultancım canım sen nasılsın hadi bakalım sende güsel haberlerle gelirsin inşallahh
hakçacım senden naberr canım gene erkencisin maşallahh
beloş ablacık sanırımm işlerin bitti baksana burda olduğuna göree sen nasılsınn ablamm

Sultancım ne zaman gidiyorsun doktora? İyi haberler ile gel bize. Yasemencim sen nasıl oldun?
Kızlar doktor yeniden umutlanmamı ve heyecanlanmamı sağladı. Umarım yeniden hayal kırıklığına uğramam. Açık ameliyat olayı biraz korkutuyor beni ama herşey bebiş için değil mi?

mrh arkadaslar ben avesta yenı geldım aslında daha once uyeydım ama nasıl yazısacagımızı bılmıordum halende bılmıorum tesadüfen buldum. arkadaslar bana yardım edın 3 ylık evlıyım normalde 29 30 kasımda adet olcaktım ama olmadım!! ayaklarım buz gıbı kat kat corap gıyıorum ama yınede usuorumm.. kasıklarımda bıraz agrı oluo gögüslerım cok hassas test yapmak ıstemıorum acaba hamılelık belırtılerıne uyuyormu yardımmmmmmm............!!!!!!!!!!!!!!!!

alincim senin adına çok sevindim canım.öncelikle doktorunu sevmen çok önemli...çikolata kisti evet daha sonra tekrarlayabiliyormuş,ama açık ameliyatla kesin çözüm olur inşallah ve ameliyattan sonra inşallah :CüvCüv: kalırsın. herşeyin hayırlısı canım. Allah senin ve bizlerinde yardımcısı olsun:Saruboceq:

:dance: evet canım yine erkenciyimkaydirigubbakcemile3
sen nasılsın canım?

arkadaşım öncelikle hoşgeldin... belirtiler daha çok üşütmeye/soğutalgınlığına benziyor... test yapmaktan/yaptırmaktan neden çekindiğini anlayamadım??? gün içinde herhangi bir saatte kan testi yaptırabilirsin.. ya da en yakın eczaneden idrar testi alıp yarın sabah uygulayabilirsin.. kolay gelsin

arkadaşlar merhaba ben bu siteyi yeni buldum sizden yardım istitcem bende adet düzensizliği var çocuk olmamasına engelmidir ben 2,5 yıllık evliyim hep korundum 1 aydır korunmuyorum yasmin kulanyorudm adet düzenliydiy ama yasmini bırakalı 3 ay oldu yine adetim düzensiz

mrh oncellıkle tum arkadaslara gunaydın. ya soguk algınlıgı olacagını sanmıorum.. ama hamılelık belırtılerınızı yazarmısınızz.. cok sevınırımmm...CADIARZU

mrb hoşgeldin öncelikle.... adetlerim düzensiz derken eksi/artı birkaç günlük kayma mı yoksa bir ay olup bir ay olmama veya 1.5 ayda bir olma gibi mi.... bunların hepsi birbirinden çok farklı ve ona göre de senin sorunun cevabı şekillenebilir

mrh tulın142 gunaydın adet duzensızlıgı ıcın ılac kullanmıssın. halen gecmemıs galiba, ya üzüldüm gercekten cocuk dusunuomusunn!??? peki

alincim çok sevindim bu doktor sayesinde inş bebişine kavuşursun canım en kısa zamanda
yasemen bende iyiyim çok saol
bu arada aramıza yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz

mrh oncellıkle tum arkadaslara gunaydın. ya soguk algınlıgı olacagını sanmıorum.. ama hamılelık belırtılerınızı yazarmısınızz.. cok sevınırımmm...CADIARZU

avestam sende hg.... maatın dediği gibi neden test yapmıyorsun?
bu arada herkesin belirtileri farklı olabilir. adet olucakmış gibi belirtilerde olabilir ya da hiç belirti olmayabilirde. bence sen test yap. içini ferah tut,herşeyin hayırlısı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…