Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

claire ve hakça yirim kız sizikaydirigubbakcemile5 bak sen hemen sohbete başlamışlar kızlar inşallah yakında bebişlerinizden:emir_bebek: bahsedeceksiniz burda allahım inşallah:Saruboceq:

kızlar bir soruda benden:uhm: aşılamayı özelmi yaptırdınız yoksa sosyal güvenceylemi ve kaça mal oldu iğneleri kolay buldunuzmu off amma sordum he hadi cevap bekliyorum yani sizleri gördükçe hemen aşılamaya başlayıp bebeğime kavuşmak istiyorum nisanı beklemeden yaptırsammı bende ya çok heveslendimkaydirigubbakcemile ama eşim olmadan yapmazlar dimi bide baba lazım:roflol:adam ankara izmir arası mekik dokuyacak hangi arada bebek yapacak:jeyyar:yok nisanı beklicez mecburenkafamçokkarıştı
bu arada hamişlerimiz uğramaz oldular listemizde bi sürü hamişimiz var hiçbiri ortalıkta değil kızlar nerelerdesiniz iyimisiniz durul rosem hsay sennur daha bir sürü varda aklıma gelmedi inşallah iyisinizdir bebişlerinizde iyidir inşallah

eveeettt... bu soruların cevabı beni de yakinen ilgilenidiriyor... 15 aralık için doktor randevusu aldık.. aşılama düşünoyruz... 2009da anne olalım artık hepbirlikte di mi ya :emir_bebek:

1,5 aydır giremiyodum foruma..hepinizi özledim..hala hamile değilim..senağlama merak edenlere duyurulur..

günaydın güzeller nasılsınız bakalım güzel bir gün olmasını diliyorum
hakça ve alin sabah kuşlarım benim nasılsınız alincim doktor işi ne oldu gidebildinmi

günaydııııııııııııııııınnnnnnnnnnnnn umut dolu bayanlarrrrrrrrrrr umudumuz bitmesinnnnnnnnnnnnn kucaklarımıza hayırlısıyla geliversiiiiiiiiinnnnnnnn............

günaydınnnn lolişimmm iyiyim çok şükür bugün doktor günüm bakalım doktor amca bize ne diyecek..

günaydınnnnn kızlarrrrr...
alincim nasılsın? gittin mi doktora?

Hakcacım doktoru çok sevdim. Adam profesör ve gerçekten işin uzmanı. Acayip rahatlatıyor muayene sırasında. Çikolata kistinin laparoskopi ile alınmasının yanlış olduğunu ve tümör odaklarının iyi temizlenememesi nedeniyle tekrarladığını söyledi.Muhtemelen açık ameliyat olacağım. Ameliyattan sonra kesin doğal yolla hamile kalırsın dedi. Tüp bebek, aşılama falan unut onları dedi. Yeni bir umut doğdu içimde.Tümör odaklarını görebilmek için testler verdi onların sonucuna göre tedavi şeklimiz tam olarak belli olacak.

Kızlar doktora gittim. Çok memnun kaldım. İstanbul'da olan tüm arkadaşlara öneririm. Kayınvalideme yüz kere teşekkür ettim herhalde. Sayesinde süper bir doktora kavuştum.

X