Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

hakca canım desene bayram baya heyecanlı geçecek
ve inşallahda bayram sevinci olacak Allahın izniyle

mrb kızlar nasılsınız herkez iyidir umarım ben karın ağrından dolayı bugün hastahaneye gittim gaz giderici verdi sadece tahlil falanda yapmadı inş verdiği ilaçlar işe yarar ve basit bişeydir

yasemennnn canım bugün nasılsın?test yapıcam demiştin?
kısmetse ayın 14'ünde yani bayramdan sonra...bakalım hayırlısı...

canım normal şartlarda bugün olmam gerek ama benim ki düzemsiz olduğu içinn belli değil dr geçen ay adet tarihinden 4 yada 5 gün sonra yaptır dedii ondan sonra antibiyotiğe başlıycamm ne olur ne olmaz dedii o yüzde bayramdan önce yaptırcamm kızlar bu arada eşim cuma günü test yaptırıyooo ayy çok sevindimmm :))) 15 gün sonra tekrar veee muaneye gideceğizz ardından heyete giripp tüp mü yoksa aşılamamı belli olacak çok heyecanlıyımm dört gözle bekliyorumm bakalım hayırlısı allahtannn kaydirigubbakcemile3

canım inşallah hakkınızda hayırlısı olur. eşinin sonucuda iyi çıkar inşallah...
sen antibiyotiği kullanmamakta iyi yapmışsın. hiç belli olmaz.Allaha gönlüne göre versin:Saruboceq:

claire canım iyi geçtiğine sevindim bebişin tutunur inş allah yardımcın olsun bu arada jel neyin nesi??

Çok sağol vildancım bu jel progesteron takviyesi için kullanılıyor. Yani bebiş rahme sıkı sıkı tutunsun diye yani ben öyle biliyorum. Daha önceki aşılamamda hapını kullanmıştım bu kez jel verdiler.

Hayır canım 100mg. asetilsalisilik asit.

tamam canım benimkide ondan. ne bileyim bazı yerlerde aspirin düşük tehlikesi yaratir diye okudum.
bazı yerlerde de kullananların okuduğunu duydum.
bebek aspirininde ticari adı coraspinmiş onuda internetten buldum.
sen nasılsın bir şikayetin var mı?

Allaha şükür yok bir rahatsızlığım ama çok oturunca kasıklarım batıyo bir de sağ yumurtalıklarımda şişlik hissi var sanki içinde balon şişirilmiş gibi. Sanırım jelin yan etkisi.
Sende varmı bir şikayet?

canım bende de o batmalar oluyor oturup kalkarken,dediğin gibi progestanın etkisi olabilir. prospektüsünde yazmıyor ama... senin aşılama İstanbul'da mı oldu?

Evet canım istanbul bahçelievler medicak parkta oldu aşılamam.
Hiç tanımadığım bir doktordu. İnsanın doktorunu tanıyıp güvenmesi ne kadar önemliymiş onu farkettim.

hımmm saol canım bilgilendirdiğin için allah yardımcınız olsun kızlar allahım hepimizin yüzünü güldürsün inş

Evet canım istanbul bahçelievler medicak parkta oldu aşılamam.
Hiç tanımadığım bir doktordu. İnsanın doktorunu tanıyıp güvenmesi ne kadar önemliymiş onu farkettim.

doğru söylüyorsun. çok soru sordum ama... peki aşılamadan sonra ne kadar yattın ve daha sonra yani o gün yola çıktın mı?

benim için günaydın ama sizlere tünaydııııııııııınnnnnn galiba inş. herkes bebişlerini kucaklarına hayırlısıyla alır diyorum aşılama yaptıran arkadaşlarada bol şans diliyorum inş. tutunur yavrular byyyyyyyyy

Ne demek tatlım tabi ki soracaksın.
Aşılamadan sonra 20 dk. kadar yattım. Sonrasında yola çıktım ama arabanın arka koltuğunda uzandım. Ama berbat bi yolculuk geçirdim anadolu yakasına abime gittik yolculuğumuz 2.5 saat falan sürdü dur kalk yaptık çok ama artık allah bilir inşallah bir zararı olmamıştır.

oyooyoy yiyyenlerimin anaları bebelrinin yerleri hakkında sohpetemi koyulmuşlarrrr... oy yirim ben onlarıııı inşşş bebişleriniz size sıkı sıkı tutunurr...
calire canımmmm Rabim utandırmasınnn inş bu sefer gelmiştir bebişin...

dediğin gibi Allah bilir canım. doktorlarda aşılama sonrası yatrıyoruz ama neden yatırdığımızı bilmiyoruz ,hastalar kendilerini daha rahat hissediyor diyorlar...internettede baktım,yatak istirahatı şart değil,ağır kaldırmayın, normal yaşantınıza devam edin diye yazıyor..Allahım hepimizin yardımcısı olsun,emeklerimizide boşa çıkarmasın...

claire canım yarın doktor amcayla randevumuz var bakalım ne diyecek nasıl bir yol izliyecez ... belli olur yarın ben burdan yazarım size...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…