Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

claire ve hakça yirim kız sizikaydirigubbakcemile5 bak sen hemen sohbete başlamışlar kızlar inşallah yakında bebişlerinizden bahsedeceksiniz burda allahım inşallah:Saruboceq:

kızlar bir soruda benden:uhm: aşılamayı özelmi yaptırdınız yoksa sosyal güvenceylemi ve kaça mal oldu iğneleri kolay buldunuzmu off amma sordum he hadi cevap bekliyorum yani sizleri gördükçe hemen aşılamaya başlayıp bebeğime kavuşmak istiyorum nisanı beklemeden yaptırsammı bende ya çok heveslendimkaydirigubbakcemile ama eşim olmadan yapmazlar dimi bide baba lazım:roflol:adam ankara izmir arası mekik dokuyacak hangi arada bebek yapacak:jeyyar:yok nisanı beklicez mecburenkafamçokkarıştı
bu arada hamişlerimiz uğramaz oldular listemizde bi sürü hamişimiz var hiçbiri ortalıkta değil kızlar nerelerdesiniz iyimisiniz durul rosem hsay sennur daha bir sürü varda aklıma gelmedi inşallah iyisinizdir bebişlerinizde iyidir inşallah

bende değilim ama benim bi sorunum yok doktora gittim herşey normal dedi kızlar bana yardım edin lütfen destege ihtiyacım varrrr(((

ya kızlar iyice negatif bi kişilik oldum çıktım yani... yok yok iyiym ben allahıma çok şükür sağlığım sıhatim yerinde... tek aşkımla evliyim... keyfim yerinde kızlar artık alıştım sayılır zamana bırakyım... dr bi sorun gözükmüyo bekliyceksin dedi bende beklerim.... rabbim ne zaman isterse o istemeden insanların başına hayırda gelmez şerde... ben bebeğimin kokusunu eninde sonunda duyucam eminim...

aha sultan gelmiş kızlar ya kendime geldim şimdi siz yoksunuz...sohbet edecek kimse yokmu... başım azcık geçti gözlerimi açtım, şefte yok gitti hadi kızlar sohbete

Asıl ben seni yirim dadlum nerelerdesin ya rejim kaydirigubbakcemile2 çok mu sarstı yoksa heee.
Şimdi sorularını yanıtlayayım elimde geldiği kadar.
Ben iki seferinde de özel yaptırdım sonuncu 400 yetaleye maloldu.
İğneler siparişle falan geldi her seferinde ama çok pahalı iğneler ilaç raporu çıkartmak gerekiyor. Biz ssklıyız kolayca halloluyor.
En önemliside kuzuuum aşılama günü illaki kocişinin yanında olması gerekiyor. O olmazsa bebek nasıl gelcek kızım.
Hadi kuşum sende aşılılar kervanına katıl artık. kaydirigubbakcemile5

Rüfeyde bende seninle aynı zamanda test yapıcam sanırım aşılama mı yaptırdın yoksa ilaç mı kullandın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…