Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

günaydın canlar nasılsınız bakalım bugün rabbimden dlerimki bir sürü hamişimiz olsun yeni gelen arkadaşlarada merhaba

Hakca, Belenay nasılsınız? Ben bu akşam kayınvalidenin bulduğu prof amcaya gidiyorum. Bakalım neler diyecek?

günaydın... kızlar nasılsınız bakim... yeni arkadaşlar gördüm sanki hoşgeldiniz bayanlar...kendinize iyi bakın

Hakca, Belenay nasılsınız? Ben bu akşam kayınvalidenin bulduğu prof amcaya gidiyorum. Bakalım neler diyecek?

alincim sağol iyiyim dinleniyorum.ama buradanda vazgeçemiyorum.
hayırlısı olsun. inşallah hayırlı haberlerle dönersin:1hug:

evet evet bugün hariç son üç gün yani cuma ... kasıklarımda hafif ağrı ve sanırım stresten başım çok ağrıyo kızlar, gözlerimi acamıyom ağrıdan... ilaçda alamıyom ya hamileysem diye ne önerirsiniz bana rahatlamam için... hiç rahat değilim arkadaşlar ya... başım ağrıyoooooooooooooooo

soslufustuk canım sen içini ferah tut...papatya çayının sakinleştirici yani rahatlatıcı özelliği olduğunu duymuştum ama kullanmadım. sen yinede kendi kendine rahatlat ve hayırlısı ne ise o olsun diye dua et:1hug:

alincim sancılarım geçti çok şükür bugün daha iyiyimmmm....hakcacımmm iyiyim hayatım sen nasılsın bakalım bolbol yat dinlen şekerimmmm inşş bebebişin bu sefre seninledir...
ya claircımda aşılama oldu çokl şükürrr yaradanımmm hem hakcanın hemde calirin mureadlarını yolla hayırlısıyla göbüşlerine :)

sultancım iyi olmana sevindim. yatıyorum,kalkıyorum öyle vakit geçiriyorum.
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: canım inşallahhhhh. Allah hepimizin muradını versin,dualarını kabul etsin...

heyoo napiyosunuz bakalım
aşılamadan geriye sayım devam ediyo
yasemencim umarım iyileşmissindir
sultan Allah bozmasın
beloşum bi halsiz gibiyim senide çook öptüm

smhaaaa cım günaydın hoşgeldinnnn alemin kralı :)) bu sabah biraz uyudun galiba eferim kzı :))
hakca canımmmm inşş bebişin tutunur sımsıkı annesine :)

smhaaaa cım günaydın hoşgeldinnnn alemin kralı :)) bu sabah biraz uyudun galiba eferim kzı :))
hakca canımmmm inşş bebişin tutunur sımsıkı annesine :)

günaydın canım ne alemin kralı kıs o kraliçe BELENAY
evet uyudum nerden bildin sersem gibiyim mutfağın halısı silinecek salonunda camları öylece bakıyorum mirmirmirmir

tamam peki öle olsun :) ama şirine hanım ortalarda görünmediğine göre tacını sana devredelim :))) kız valla benimde işlerim duruyo hep sadedce hafta sonu camları sildim o kadar :)

günaydınn kızlar nasılsınızzz

beloş ablam hoşgeldinn nasılsın gözükmüyosun hiçç yoğunluk başladı sanırım sendee
smhsmh canım yok bulantım devam ediyorr dün akşamda istifar ettimm üffff eşimde üzülüyoo ooo desene canım sen temizliği bitirdin ben başlamadım bile daha çok işim var çok anam lavobadan çıkmaya fırsat bulamıyomkii :)))))
hakçacım canım sen nasılsınn kaç günn sonra test yaptırcan canım ama daha var sanırım dimi
sultancım sen nasılsın tatlımm sancıların azaldımıı
alincim canım inşallah yarın güsel haberlerle gelirsinn bence senin için herşey çok güsel olacak canım stres yapma yeterkii
soslu fustuk canımmm senden naberr gene keyifsizgibisin oyy kıyamam başıda ağrıyormuşş canım sen bebişi düşünme gör bak hiç bişeyin kalıyomu hatta bebişin kendisi gelecek sana :)))

maat nasılsın tatlım? Sultan geçti mi regl ağrıların?

iyiyim iyiyim... biraz uykusuzum o kadar... gece 3e doğru yattım.. sabahın 5.30unda da kociş geldi....
sen nasılsın?? uzun süredir ilk defa denk gelebildik a.s

yasemennnn canım bugün nasılsın?test yapıcam demiştin?
kısmetse ayın 14'ünde yani bayramdan sonra...bakalım hayırlısı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…