Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

rüfeydacımm aman gez toz canımm oh sefan olsunn demek 9 gün kaldı hadi bakalım hayırlısı canımm ama fazlada sıkıntı yapma kendine fazlada kaptırma canımm hayırlısı olsun bakalımm

okyanuscum tatlım çok saol sen nasılsın bugün gözükmedin canımmm

bilgencim hoşgeldin tatlım bebeğimiz nasıllar bakalımm anneyi üzüyomuuu bu arada son durumun nasıl sigaraya devam etmiyorsundur inşallahhh

bende varım.sizinle bişey paylaşacam.bir arkadaşım var 7-8 ay hamile kalamadı ve bende gelip ağlıyodu cocuğum olmayacakmı diye.bende teselli ediyodum.suan hamile 4 aylık.gecen gün bana geldi ve canım bi doktora görünsen sanırım sende problem var diyince cok üzüldüm.oysa bende 6-7 aydır deniyorum.ama kendime söz verdim hamile kalmadan arkadaşımın evine gitmeyecem.problemli arkadaşlarada allahtan şifa diliyorum.allah hiçbirimizin umutlarını boşa cıkarmaz inşallahh

aman boşver bırak tadını çıkarsın hepimizi gıcık eden birileri mutlaka oluyor birde onları düşünüp sitres mi yapacağız sen üzme kendini.ama istersen bir git doktora hormon testi yaptır prolaktin olabilir dostinex kullanırsın düşer hamile kalırsın,böyle basit bişeydir belki oyüzden bence gecikme fazla.bu arada yaşın kaç?

6 güzelim 9 deil ben azaltmaya çalışıyorum sende çogaltma:dance: stes yapmayayım diyorum ama bu ay kasıklarımda normalden biraz daha fazla bir agrı var ya hamileyim diyorum yada hsg den dolayı mı yine stres anlayacagın hayırlısı inşallah

slm bilgencim hoşgeldin sanada iyi akşamlar birşey soracagım sen hamile kaldıgını ögrenmeden önce yani adet günün yaklaşırken anormal olan bir durum varmıydı yani agrın yada sancın falan?....

çok kötü bir kasık ve bel ağrısı 1 hafta öncesinden başladı kesin bu ayda adet oluyorum dedim ama hamileymişim bel ve kasık ağrım hala devam ediyorinş:CüvCüv: olursun bu ay

hsg filmi çektirenlerin çoğu hemen hamile kalıyor eğer ufak bi tıkanıklık varsa açıldığı için.ben hsg çektirdikten 4 ay sonra hamile kaldım

çok kötü bir kasık ve bel ağrısı 1 hafta öncesinden başladı kesin bu ayda adet oluyorum dedim ama hamileymişim bel ve kasık ağrım hala devam ediyorinş:CüvCüv: olursun bu ay

inşallah ya acayip bir agrım var yürürken otururken gecede sancım oluyor normalde de olurdu ama bu kadar şiddetli degildi yada üşütünce falan olurdu üşütmemek için 15 gün evden çıkmdım havalar soguk diye acaba diyorum varmı bebiş yada hsg den mi kafam çok karışık hayırlısı tabi sen hsg çekilmişmiydin bilgencim

peki hsg çekildigin ay adet günün yaklaşırken sancın oldumu??..

hayır canım olmadı.bu ay o kadar çok ağrıdıki kasıklarım uykumdan uyandırıyordu.bacağıma vuruyordu ağrısı.hala inanmıyorum hamile olduğuma ama doktor öyle söyledi.ultrasondada gözükmedi.allah hakkımızda hayırlısını versin:Saruboceq::Saruboceq:

inşallah bilgencim inşallah bak şimdi dahada umutlandım inşallah bu ay umutlarım boşa çıkmaz amiinnnnnn:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Son düzenleme:

canım benim ben istanbula izne geldim pek sık giremiyorum internete fırsat buldukça bakıyorum
maat rufeyde hakça claire yadel ve bütün umut listesindeki arkadaşlara hayırlı bol bebişli hafta olsunŞeniz:ecrin_bebek:

slm kızlar bede bebek istiyorm ama olmuyor aşılama yaptıranlar bana yardımcı olurmu lütfennnnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…