Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Ağrım yok aslında ama bazen kasıklarımda batma oluyor sanki herhalde kullandığım jelin yan etkisi.
Dr. bana crinone jel, folik asit ve coraspin verdi.
Sen kullanıyormusun bu tarz birşeyler?

merhaba kıslaaarrrr............ ben geldim... yorucu bir haftasonundan sonra yine işbaşındayım.... c.tesi ortaköye ve istiklale takıldım.. walla istanbulu özlemişim... 5-6 ay oldu gitmeyeli...

oo kısım maşallah maşallah
gezmeyemi gitmiştin kaydirigubbakcemile2

Ağrım yok aslında ama bazen kasıklarımda batma oluyor sanki herhalde kullandığım jelin yan etkisi.

canım bende sana sorucaktım şimdi.
bende progestan kullanıyorun. folic plusa daha önceden başlamıştım.
aspirini içmeye başladın mı? peki

Selaaam
Aşılamamı oldum geldim. Şimdi evde dinleniyorum. Aşılamam iyi geçti.
Hakçacım sen neler yaptın canım senin ki nasıl geçti?
merhaba canım biz senle hiç tanışamadık
Allah yardımcın olsun :Saruboceq:

selam kızlar herkese iyi bir hafta diliyorum hepiniz iyisinizdir inşllah
hakcacım canım hakkında hayırlısı olur ve inşallah bu ay bebişin kavuşursun :emir_bebek:
clairecim sende güzel haberlerle gelirsin inşallah:CüvCüv:
smsmhcim sonuçlarının güzel çıkmasına çok sevindim en yakın zamanda sende bebişine kavuşasın inşkaydirigubbakcemile5
yasemencim çok geçmiş olsun bir an önce iyileşirsin umarım acil şifalar diliyorum canım :Saruboceq:
ceydacım nerelerdesin özlettin kendiniŞeniz
eee alin balenay merveburç yadel soslufustuk vildan sultan vildangel maat seherkan belçika ve şuan aklıma gelmeyen kadınlar kulübünün güzel hanımları nasılsınız bakalıma.s.
bu arada hamişlerimiz naren bilgen hsay ve diger hamişler sizler nasılsınız:CüvCüv:CüvCüv: arada bir ceee deyin merakta kalıyoruz arkadaşlar hepinize çok selam mutlu biir hafta olur inşallah......
teşekkür ederim canım bakalım artık herşeyin hayırlısı
hepimiz için tabiiŞeniz

Teşekkür ederim smhsmh Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Son düzenleme:
canım bende sana sorucaktım şimdi.
bende progestan kullanıyorun. folic plusa daha önceden başlamıştım.
aspirini içmeye başladın mı? peki

Evet canım hemen başladım. Birde glukofen kullanıyodum ben ona da devam ediyorum.
Hakçacım biraz özel olacak ama kusura bakmazsan birşey daha sorucam :eek: sizede gün aşırı ilişki önerdiler mi acaba?

Evet canım hemen başladım. Birde glukofen kullanıyodum ben ona da devam ediyorum.
Hakçacım biraz özel olacak ama kusura bakmazsan birşey daha sorucam :eek: sizede gün aşırı ilişki önerdiler mi acaba?

canım yapıldığı gün hariç 3 gün önerdi...
birde bu glufofen ne için?

kızlar hadi iyi akşamlar yine mesai bitti gidiyorum... bu arada çok pozitif düşünüyosunuz benim bazen sabrım kalmıyo... iyiki burayı buldum yoksa daha kötü olurdum eminim... sabrın sonu selamet elbet benim fasulyem gelecek annesine... rabbimin herşeye gücü yeter... allah yar ve yardımcımız olsun kendinize iyi bakın...yarın görüşürüz inş...

haaaaaaaaaaaaa unutmadan hakca ve claire yatın dinlenin ilaçları harfiyen kullanın, dr ne dediyse yapın ona göre.....

bak gördünüzmü gidemiyom...kız yasemeeeen iyileş hemen sende bebek çalışmalarına devam... kızlar kendinize iyi bakın... hoşçakalın

canım yapıldığı gün hariç 3 gün önerdi...
birde bu glufofen ne için?

Glukofeni ben bir yıldır falan kullanıyorum. Yumurtlamaya yardımcı oluyomuş sözüm ona.
Birde ben kiloluyum biraz kilo vermemi sağlayacağını söylemişti dr.um ama nerdeeeee.

soslu fustuk güle güle canımmm öpüldünnn takma kafaya anlaştıkmıı hadi bakalyım selametle gittt şincikkk byeee

clair canım hakkında hayırlısı olsun inşallah minik kuzun tutunmuştur annesine inşallahh hiç bırakmammak üzere bencede hakça clair dinlenin yaww yatınnn aaaaa kızdırmayın bizleriii

kız matt baya gezmişsin istanbuluuu ooo alemlere daldın desene yawww hehehe:))))

rüfeydacım çok saol canımmm sen nasılsın neler yaptın bakalımm fıstıkımm

beloş ablam sabah ceeee dedin kaçtınn kızz hani gelecektinn bekliyos hee fazla bekletme bizleri

Glukofeni ben bir yıldır falan kullanıyorum. Yumurtlamaya yardımcı oluyomuş sözüm ona.
Birde ben kiloluyum biraz kilo vermemi sağlayacağını söylemişti dr.um ama nerdeeeee.

canım glukofeni bende kullanıyorumm ben onunla tam 12 kılo verdimm 5 ayın içinde kullanmaya devam et aşırı ishal yapıyo ama benim zayıflamama çok yardımcı olduu

soslu fustuk güle güle canımmm öpüldünnn takma kafaya anlaştıkmıı hadi bakalyım selametle gittt şincikkk byeee

clair canım hakkında hayırlısı olsun inşallah minik kuzun tutunmuştur annesine inşallahh hiç bırakmammak üzere bencede hakça clair dinlenin yaww yatınnn aaaaa kızdırmayın bizleriii

kız matt baya gezmişsin istanbuluuu ooo alemlere daldın desene yawww hehehe:))))

rüfeydacım çok saol canımmm sen nasılsın neler yaptın bakalımm fıstıkımm

beloş ablam sabah ceeee dedin kaçtınn kızz hani gelecektinn bekliyos hee fazla bekletme bizleri

saol yasemencim iyiyim bende haftasonu gezdim şimdi de şafak sayıyorum son 6 gün bakalım ne olacak hakkımızda hayırlısı olur inşallah...

claire canım iyi geçtiğine sevindim bebişin tutunur inş allah yardımcın olsun bu arada jel neyin nesi??

ben 2 günlük bi toplantı-seminer için istanbula gitmiştim... c.tesi pazar seminer programı sabah 9:30 akşam 17:30 idi....o nedenle sözümona cuma sabahı erkenden uçayım da cuma öğleden sonda istanbulda biraz sürter alışveriş yaparım dedim ama sabah uçağına binemeyince::)))) cuma akşam uçağına bindim... geceyarısı 1de istanbuldaydım.... alışveriş malışveriş hak getire tabii... ancak c.tesi akşamı programın yalnızca "sürtme" kısmını gerçekleştirebildim sırnaşık şey

claire coraspin antiagregan 100 mg. değil mi?
yani bebe aspirini değil?

X