Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

bahharcım merhaba nasılsın?
bugün muhabbet baya koyuymuş ama ben katılamadım.

merhaba canımm
iyiyim hamdolsun sen de iyisin ya?
yok kız koyu değil kendi kendime konuşuyorum kaydirigubbakcemile3

sen naptın hangi aşamadasın şimdi uzun zamandır takip edemiyorum

alincim evet canım biz fazla takıntı yapmış fazla gözümüzde büyütmüşüz bu veletleri ama canları ne zaman isterse o zaman gelsinler onlar gelesiye bizde yapmamız gerekenleri yapalım işleri yoluna koyalım dimi ya

sultancım aaa tabi sen bi tanesn rakibin yok tabi seda sayanda kimmiş hıh
hakça canım hadi bakalım bak listeyi güzelleştirme sırası sana geldi hadi bu ay hamişimiz senin le claire ikiniz içinde dua ediyorum allahım emeklerinizi boşa çıkarmasın ee bizide teyzelik duygusundan mahru etmesin amiiiin
yasemen canım neler yapıyorsun gribi atlattınmı
merve canım sen nerelerdesin bakalım uğramaz oldun senindemi işler yoğun hımm
eee ceydayı göremiyoruz kız gitti annesine kayboldu kız dön artık seni seviyoruz nerelerdesin özletme kendini
smhsmh cadısı nerelerde göreniniz varmı ya ne çok şey kaçırıyorum siteye giremeyince
maat hanımda buralardaymış dün gündüz ve gece hep kaçırıyorum ama işler azalsın daha sık giricem
DURULUM CANIM nerelerdesin bi haber ver iyiym de kız merak ediyoruz
hsay ve rosemde yoklar ama eminim iyidirler yeğenler yine rahat ermiyor bizim kızlara herhalde
rufeydacım sen nasılsın bakalım ne güzel ya sohbete katılabildim ama biraz sonra yoğunluk başlar ne yapalımbu kadarına şükür demi kıslar
hepinizi seviyorum
buralarda değildim belenay hanım ve neden acaba düşün bugün ne vardıyasakkelime
hiç hatırlanmamışım dün akşam msj yazdığım halde cidden çok kırıldımsenağlama

Smh cım ne oldu acaba haber geldimi ?????

bitanem çok sağol tek senin :1hug::asigim:Şenizmsjını aldım demekki burda pek umursanmıyorum
ne hevesle girip anlatmak istemiştim hevesim kırıldı-tatlicadiarzu-
sonuç Allaha şükür tüplerim açık

hepiniz hoşçakalın:a015:

merhaba canımm
iyiyim hamdolsun sen de iyisin ya?
yok kız koyu değil kendi kendime konuşuyorum kaydirigubbakcemile3

sen naptın hangi aşamadasın şimdi uzun zamandır takip edemiyorum

bahharcım dün akşam çatlatma iğnesini yaptım, yarında aşılama olacak kısmetse.bakalım hayırlısı. Allah en yakın zamanda hepimizin yüzünü güldürsün inşallah.

buralarda değildim belenay hanım ve neden acaba düşün bugün ne vardıyasakkelime
hiç hatırlanmamışım dün akşam msj yazdığım halde cidden çok kırıldımsenağlama

bitanem çok sağol tek senin :1hug::asigim:Şenizmsjını aldım demekki burda pek umursanmıyorum
ne hevesle girip anlatmak istemiştim hevesim kırıldı-tatlicadiarzu-
sonuç Allaha şükür tüplerim açık

hepiniz hoşçakalın:a015:

smhsmh canım öncelikle gözünaydın çok sevindim. zaten sonucun böyle olacağınada inanıyordum.üzüldüm şimdi senağlama canım sabah 9:30 civarı ben sana yazmıştım 1379. sayfaya bakarsan. neden umursamıyacağız aşkolsun. :1hug:
hadi bakalım inşallah en yakın zamanda :CüvCüv: haberini alırız ve burada bayram yaparız.

smhsmh canım sen nasılsın? kaçta gideceksin doktora, ya da şimdi doktordasın. seninde sonuç iyi olacak inşallah.içini ferah tut.

:asigim:bitanemm çok duygusallaştım duygusallığıma ver senağlama
ahh bebeğim ah ya o acıya ne demeli hıı:nazar:

çok mu acıdı? anestezi altında olmadı o zaman...ne yapalım canım bebişlerimiz için katlanıyoruz artık

hayır anestezili değil normal hıhı çok acıdı :çok üzgünüm:evet bebişler için ama diyorum ya inşallah başka dertler çıkmaz yeterki gelsin :ecrin_bebek:

iyi akşamlar hakca bacım nasılsın bakalım heyecan etme bakk ben aşılama saffasına bile gelemedim hiç

hayır anestezili değil normal hıhı çok acıdı :çok üzgünüm:evet bebişler için ama diyorum ya inşallah başka dertler çıkmaz yeterki gelsin :ecrin_bebek:

:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: canım...belenay teyzeleri diyor ya bir gelsinler popolarına popolarına vurucaz diye onların. ama biz yinede kıyamayız değil mi belenay,değil mi kızlarrrrrrr:1hug:

iyi akşamlar hakca bacım nasılsın bakalım heyecan etme bakk ben aşılama saffasına bile gelemedim hiç

iyi akşamlar yadelcim...tamam heyecan yapmamaya çalışıcam... inşallah :emir_bebek: süpriz yapar...
clairede yarın aşılama yapılacaktı.
Allah hepimizin yardımcısı olsun...

iyi akşamlar yadelcim...tamam heyecan yapmamaya çalışıcam... inşallah :emir_bebek: süpriz yapar...
clairede yarın aşılama yapılacaktı.
Allah hepimizin yardımcısı olsun...

ayy inşallah yaaa allah kimsyi korktuguna ugratmasın valla kalbim sen ve tüm aynı durumdaki arkadaşlarla beraber allah yar ve yardımcınız olsun tabi benimdeeee:eek:

bilgencim sen nasılsın?yeğenimiz nasıl?
claire ve belçika yarın Allah yardımcınız olsun tabi benimde, herkesinde Allah gönlündekini versin,emeklerimizi boşa çıkarmasın...
tedaviyi düşünenlerin,tedavi aşamasında olanların,hamilerin,bebek sahibi olanların veeeee belkide annelerine süpriz yapacak bebişlerin yani herkesin ama herkesin Allah yardımcısı olsun....

X