Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

as şeker yarın neden büyük gün ben kaçırdım sanırımm
rahim filmi çektiriyorumda canım
merhabaaaaa... hadi bakalım haberlerini bekliyoruz a.s.

yardımcı dr um sana yine soru sorcam normalde 6 gün adet olurum bu ay 40 . gün 10 gün gecikmeli adet oldum ya normalde en geç salı çarşamab bitmesi gerekir reglimin bittide ama bugün bi kan pıhtısı büyük bişey geldi uff neden acep
bide antibiyotik kullanmıştım :sm_confused:

smhsmh canımmm hayırlısı olsun canım inan korkulacak hiç bişey yok rahat ol denileni yap yeter allah yardımcın olsun canım hayırlı haberler ver bizlere

selam hanımlar,bugün kist erimiş mi diye doktora gittim erimiş çok şükür ki,ama yine prolaktinden korkuyorum ilac bitti tekrar çıkacak diye endişeleniyorum.göründüğü kadarıyla ben de şimdilik bişey yok,doktor eşimden spermiyogram istedi,benimki nefret eder hastane işlerinden yüzü düştü bayağı,bende boşver bekleyelim bikaç aya olmazsa ozaman gideriz dedim ama bilemiyorum üstüne düşsem mi,yaptırsam mı diye

mrh bende aranıza yeni katıldım bir buçuk yıldır evliyim geçen ay klomen+çatlatma iğnesi kullandım ama olmadı bekliyoruz hayırlısı

kızlarrrr iyi akşamlar...nasılsınız?
bugün akşam çatlatma iğnesini yapıyorum,kısmetse Cumarteside aşılama olacak.

hayırlı olsun çok seevindim :teytey:teytey:hakcacım inşallah bayrama hamiş gireriz birlikte
kaydirigubbakcemile5

:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: inşallah canım. sen nasılsın?
inşallah en yakın zamanda hamiş patlaması yaşanır,umutlar listesindeki herkes hamileler listesine terfi eder.

size bi selam verem dedim
görüşemez olduk
yarın büyük gün :jeyyar:

smhsmh canım hayırlısı olsun. canım kendini sıkma ve rahat bırak,arkadaşların dediği gibi adet sancısı gibi bir ağrı oluyor ve bebişlerimiz için katlanıcaz artık. baksana nazlı bizim bebişler.

:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: inşallah canım. sen nasılsın?
inşallah en yakın zamanda hamiş patlaması yaşanır,umutlar listesindeki herkes hamileler listesine terfi eder.

saol hakcacım iyiyim geri sayım başladı bende de son 10 gün hepimizin hakkında hayırlısı olur inşallah.....:Saruboceq::Saruboceq:

seherkan merhaba canım. prolaktinin düşmüş iyi bari,tekrar kan verip baktır bari en azından düşünceden kurtulursun. benim çok yüksek değildi ama bende hap kullanıyorum halende hapa devam..
bence fazla beklemeden eşinle birlikte hastaneye git. biran önce yaptırsanız iyi olur.hayırlısı olsun

sağol bilgencim Allah hepimizin gönlüne göre versin.
sen nasılsın nasıl gidiyor:CüvCüv:

iyi gidiyor ama kasıklarım ve belim çok ağrıyor.ben sizinle çok yazışamıyorum ya üzülüyorum buna işten çok yorgun geliyorum ve yatıyorum.bide siz eskiden tanıyorsunuz ya birbirleriniz ben yabancı kalıyorum sanki biraz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…