Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

eeeee tabi kime çekecek...kız halaya derler ama biz teyzeye çekmiş diyelim:roflol: maaşallahhhh...

hakçacım halasını karıştırma bacımm halasız çelimsiz bişeyyy :)))) eee teyze boylu poslu maşallah ne diyelimm bacımmmm :)))

kızlar canım acayip tatlı istiyor adet günüm yaklaştıkça sizde oluyormu böyle ben böyle giderse patlıycam valla

Kızlar az önce kuzenim ile görüştüm. Daha 1,5 aylık evli ve eşi hamileymiş. Üstelik eşinde çikolata kistinden dolayı bekarken ameliyat olmuştu. Ama Allahım hiç bekletmeden verdi bebişlerini. Umutsuzluga kapılmamak gerekiyor.

canım çok sevindim allahım hayırlı evlarlar versin sağ salim kucaklarına almayı nasip etsin kist olmasına rağmen hamile kalanları duydukça umutlanıyorum bizimde olacak bigün allahım bizim dualarımızıda kabul edecek inş ama bide takmamayı öğrensek stres yapmasak süper olacak

bi arkadaşım vardı benden 15 gün sonra evlendi hemen çocuk istiyordu 4-5 ay olmadı çocuğu diyorduki millet bir defa tecavüze uğrar hamile kalır biz kaç aydır uğraşıyoruz olmuyor nasıl iş anlamadım şimdi oğlu var 1 yaşında herşeyin vakti vardır mutlaka bizim bebişlerin vakti daha gelmedi anlaşılan

bi arkadaşım vardı benden 15 gün sonra evlendi hemen çocuk istiyordu 4-5 ay olmadı çocuğu diyorduki millet bir defa tecavüze uğrar hamile kalır biz kaç aydır uğraşıyoruz olmuyor nasıl iş anlamadım şimdi oğlu var 1 yaşında herşeyin vakti vardır mutlaka bizim bebişlerin vakti daha gelmedi anlaşılan

kızlar hayırlı akşamlar nasılsınız..iyisinizdir inşşş...bugün evde yoktum giremedim nete..bu akşam bir kaçgün yine yokum..kayınvaldem ameliyat olucakta hastaneye yattı..bizde gidip gelip durucaz inşşş..ALLAHIM hastalara şifa bebek bekleyen bizlere bebek.doğum bekleyenlere hayırlı doğumlar versin inşşş..kendinize iyi bakın..a.s.

Beklıyoruz bakalım... ılk esımle sonra bura ıle paylasırım herhalde mucdelı haberı... Tabıı olursa oyle bırsey okadar ımkansız gelıyorkı....

maat canım burdamısın a.s.
yardımcı doktorum benim
haftaya cuma rahim filmim çekiliyo
korkulu rüyamdan kaçtım
gene başıma geld
bide ben dün akşam regli oldum canım hemen hemen 40.günde oldu

zencefilcim "bi soru sordu cevabını verdim sonra olay mahalini terk etti ve kendisinden haber alınamadı" diceksin ama maalesef 2 gündür işten eve çok geç gelebildim.. ancak şimdi girme fırsatım oldu siteye... oooooo... yaw 2 gün ara verdik amma mesaj birikmiş... okumasam da şişerim -tatlicadiarzu-
şimdi canımın içi; tabii kendince çok haklısın... çevre faktörü önemli oluyor bazan... ama lütfen -en azından elinden geldiğince- milletin söylediğine kafayı takmamaya çalış... çünkü yaşın telaşlanmak için genç daha... bak ben 38 yaşındayım... hala çalışıyorum a.s 35e kadar çok rahat ol.... sen rahat olmazsan bu hormonlarını etkiler... malum hormonlar da yumurtlama ile doğrudan ilişkili.... hem bu konuya çok kafanı takarsan bir yandan da eşinle ilişkine de yansıyıp allah korusun ev huzurunuzu etkiler.... üçüncü şahısların seni ve eşinle ilişkinizi bu şekilde etkilemesine izin vermemeye çalış... eğer çok ileri gidiyorlarsa ortamı terk etmekten ve konuyu ağızlarına tıkayıp "üzerlerine vazife olmadığını belirtmekten" de çekinme... hak edene hak ettiği dilden .... hiçbirşeyin senin maneviyatını ve ruh sağlığını bozmasına izin verme lütfen... sevimsiz yorumları ve üzerlerine vazife olmayan konularda bilirkişi konuşmalarını dinlemek zorunda değilsin... eşinin ailesi dahi olsa... hadlerini aşıyorlarsa kim olsa fark etmez...

yardımcı doktorum benim
korkulu rüyamdan kaçtım
gene başıma geld
meraba bence rahim filminden korkma okadarda kötü degil yaşadım biliyorum

yardımcı doktorum benim
korkulu rüyamdan kaçtım
gene başıma geld

yaw şekerim yukarıda da anlattığım gibi 2 gündür uğrayamadım.. eski mesajlara bi göz atıuyordum.... allah iyiliğini versin sırnaşık şey yardımcı doktor ha sırnaşık şey şu rahim filmini çektir de kurtul be güzelim.... bak bi sürü arkadaşın önerileri de var... anestezi isteyebilirsin doktordan... hadi baklaım kolay gelsin a.s.

Ben zaten rahat davranmaya çalışıyorum.Allaha olan inancım çok büyük,her zaman için hayırlısını istiyorum.eğer nasipse olacaktır ama nasip değilse benim için hayırlısı budur.benim dayımın 20 yıl çocuğu olmadı.hiçbir sorunları olmadığı halde.20 yılın sonunda tüp bebek denediler ama doktor hatası nedeniyle bebek 7 aylıkken anne karnında öldü.doktorlar hatalarını telafi etmek istediler ama gerek kalmadı,yengem doğal yoldan hamile kaldı.şu anda 2 tane kızları var.Allahım ol derse olur.

elifcim tiroit takibini yapan endokronologa bu konuya bi danışsan diyorum??? çok geçmişler olsun

elifcim, doktorundan iyi elektirik alamıyorsan vakit kaybetmeden yeni doktor arayışına başla.... jinekolog psikolog gibidir a.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…