Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Rufeyde serra kanallarının açık olmasına çok sevindim. Biliyosun ki hsgden sonra hamiş kalma olasılığı yükseliyormuş inşallah sende öyle olur ve bize güzel haberler veririsin.

yasemennnnn ne zaman çektirmiştin göstersene canım sonucu bence birşey yok ama olsun senin için rahat olur en azından...

Rufeyde serra kanallarının açık olmasına çok sevindim. Biliyosun ki hsgden sonra hamiş kalma olasılığı yükseliyormuş inşallah sende öyle olur ve bize güzel haberler veririsin.

inşallah canım bende çok umutluyum bu ay ama stres yapmaktan korkuyorum elimde degil işte hayırlısı inşallah...

Yasemennn resmen ağzından bal damlıyo :)) inşallah hamişimdir. Şuande hiçbirşey yok hala beklemedeyim umarım olmam.
Allah hepimizikucaklarına en kısa zamanda meleklerimizi almayı nasip etsin.

karakızz merhaba bende yasemennnne katılıyorum. erkek bebek çabuk ve güzel habere işarettir.inşallah bu haberde olur. tabi ki hayırlısı diyelim.

rüfeyda canım bi bakayım ama benim filimde bişey gözükmüyokiii
ayy deli olucamm yaaa

karakız aminnn inşallah canım güsel haberler verirsin inşallahhhhh

hakçacımm 7 . ayda çektirmişdim canımm bu akşam gideyim en iyisii olmuyacak bölee

rüfeydaa canımmm ben sitesine girdim ama bulamadım filimlerii bana yardımcı olurmusun canımmm

kızlar bu arada bu resimdeki ablamın kızı nasıl ama ablalarıı çok tatlıdır o teyzesinin kuzusuuu çok zilli amaaa :))))

inanamıyorum yasemencim nasıl bekledin ben olsam çatlardım meraktan bence bir an önce doktoruna göster en azından için rahatlar canım ya

canım doktornevra.com a gir site içi arama butonu var sag üst köşede oraya hsg yaz hemen çıkıyor

evet canım bencede sen bu akşam göster. sonrada sonucu bize yazarsın. hayırlısıyla sonuç güzel olucak.

canımm beklememin sebebii eşimin tahlillerini bekliyorumm ssk da tüp bebeğe gittiğimiz için eşimin tahlilleride çıkınca heyete gircez canım o yüzden göstermedim bide bazı sorunlar olunca kaldııı şimdi artık göstereyim ssk yı beklersem yandıkkk oyyyy allahım inş açıkdır

inşallah açıktır canım hayırlısı olur baktın mı sitede anlaşılıyomu birşeyler?

maaşallah yasemennn çok tatlı.Allah korusun.Allah sanada nasip etsin. sen içini ferah tut,pozitif düşün pozitif olsun arkadaşım:1hug:

rüfeyda baktım canımm ya benim filimde bu yumurtalıkların olduğu yer yani o hani te gibi olan diyim sana oralar beyz gözüküyooo açıkmı dersinnn offf içime bi kurt düşdüüü

maaşallah yasemennn çok tatlı.Allah korusun.Allah sanada nasip etsin. sen içini ferah tut,pozitif düşün pozitif olsun arkadaşım:1hug:

çok saol teyzesine çekmişşş kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

alincim kimin yiğeniii :jeyyar: kaydirigubbakcemile3
allahım bizlerede böyle şirinler nasip etsin inşallah o benim hayatım kızlar ona çok bağlıyım her gün mutlaka uğruyorum ablama seviyorum sonra eve geçiyorummm

Alincim sen neler yapıyorsun?

Canımcım iş ile ev arasında mekik dokuyorum. Doğrusu o kadar yoğunuz ki bebeği falan bir kenara bıraktım. Bu yoğunluğun arasında tedavi sıkıntısı yaşamak istemiyorum. Ama kayınvalide ısrarla bir profa götürmek istiyor beni. Regl olunca gideceğiz galiba ona. Sen 2. aşılamaya başladın değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…