Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Yaşadığın en güzel gün olsun
Aşk ile dolu bir yıl olsun
Sevdiklerin hep yanında olsun
Evinin bereketi huzuru bol olsun
Meleğin bir an önce sana gelsin
Emeklerin umuda dönüşsün umudun gerçek olsun
Neden bunları yazdım biliyormusun

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUUUUUN

Doğum günün kutlu olsun yasemencim. Yeni yaşın sana huzur,sağlık,mutluluk,para ve meleğini getirir inşaallah. Bugünün tadını çıkar. Gün senin günün...

kızlarrr hepinizi çokkkkkkkkkkkkkkkkkk ama çokkkkkkkkkkk seviyorum allah hepinizden razıı olsun

ÇOK TEŞEKKÜRLER HEPİNİZEEE

AYYY ÇOK DUYGULANDIRDINIZ BENİ YAAA UFFF AĞLAYACAM VALLAAA

HELE BELOŞ ABLAM PASTAMDAN SİZLEREDE VERMEMMİİ AFİYET ŞEKER OLSUN ŞİİRİNDE ÇOK GÜSELLL BU ARADAA SİZLERİ SEVİYORUM İYİKİ VARSINIZZZ HEPİNİZİ ÖPÜYORUM KOCAMAN

bu arada tünaydın hepinize cumanız mübarek olsunn rabbim bu güsel günün hürmeti hepimizi sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallahhh

herkese slm hayırlı cumalar arkadaşlar mübarek cuma günü bütün dualarımız kabul olur inşallah...
yasemen arkadaşım seninde doğum günün kutlu olsun nice senelere eşinle tüm sevdiklerinle beraber..seneye de bebişinle kutlarsın inşallah herşey gönlünce olsun ii seneler...

uzun bır aradan sonra herkeze selamlar:teytey:cumanız mübarek olsun allah gonullerınızdekılerini tez zamanda versin
yasemincim canım arkadasım dogum günün kutlu olsun allah uzun ömürler versına.s. inş. bu yeni yaşında meleğin gelir bitanem:Saruboceq:
hamiş listesine baktım ama bulamadım enson rosem :CüvCüv:di liste kalabalıklaştımı merak ettim:uhm:
belenay,hakca,alin,merve,rüfeydeserra,smh,sultan,maat ve adını saymadıgım bütün kknın güzel bayanları umarım hepiniz iyisinizdr hepinizi çok özlemişim yaaaaaa:asigim:

merhaba kızlra ben geldim ortopedi doktorundan geliyorum... merak edilecek bişey yokmuş doğuştan gelen hafif bi açıklık varmış oda sorun olmazmışşş.. çok şükür herşey yoluna girdi... artık adetin 3. günü bebek tedavisine başlıyoruz....

yaseminnnnnn doğum günün kutlu ve mutlu olsun umarım bi dahaki yaşını bebeğinle kutlarsın...

sultancım çok sevindim gözün aydın bak her şy yoluna girdi bebekte yola çıktı geliyor annesine doğru canım benim hayırlısı olsun inşallah

ceyda canım hoşgeldin özlettin kendini nerelerdesin sen küsmüyüz msn ye de cevap vermiyorsun neyse iyisin ya sağlılısın ya gerisi önemli değil
bu arada alincim sen nasılsın ağrılar geçtimi canı benim işler yoğun galiba benimki gibi sağlık olsunda çlışalım
semoşum canım benim nasılsın bugün teşrif etmemişsin hayırdır nerelerdesin kız hasta falan değilsin dimi yoksa yine senaryo yazmayamı koyuldun:)
hakça claire sizlerde iyisiniz inşallah hadi ben listeye sizin iminizi yazmak için hazırım gelecek güzel haberi bekliyorum ikinizdende
yasemen tekrar doğum günün kutlu olsun sende iyiki varsın
rufeyda canım seninde filminin temiz çıkmasına çok sevindim kızlar desenize hayatımız yavaş yavaş yoluna giriyor hadi hayırlısı
tatlı cadı sen yine yoksun sonra beni kimse hatırlamamış diyorsun bak ben burdayım seni seviyorm delüüüüü
bahar canım sen neler yapıyorsun kız bi uğra şuraya nasıl olduğunu bilelim yaa
merve neşe kaynağı merve sen nerelerdesin yoksa senin işlerdemi yoğun he bir ceee de iyi olduğunu bilelim yaaaa
sedaaaa minik kuşum nerelerdesin sen neler yapıyorsun bakim
maat canım seni sorucam ma iyisin biliyorum akşam görüştük msnde süpersin ya espri kraliçesi
eee hamişlerimiz nerelerde hsay rosem bak yine unuttular bizi yav bebeğini alan kaçıyor allah allah yav niye kaçıyonuz kızlar yani alt tarafı bebeklerinizin poposundan azcık ısırcaz yani o kadar korkmanıza gerek yok şaka bir yana yine bu fındık fareleri annelerine rahat vermiyorlardır da ondan gelemedi bizim kızlar

kızlar bkın tek tek isim yazmıcam dedim unuttuğum oluyor diye dayanamadım aklıma gelenleri yazdım ya şimdi ben tam cevapla tuşuna basarım aklıma gelir eyvah derim ama inanın gönülde hep varsınız unutulmak değilde akıla gelmemek yada benim bir anlık dalgınlığım diyelim olurmu

ama şunu bilin listedeki herkese isim isim dua ediyorum allah kabul etsin hepimizin meleğini göndersin

HEPİNİZİ ÇOOOOOOK SEVİYORUM

arkadaşlar herkese selamlar. Öncelikle cuma gününüz mübarek olsun ve Rabbim yaptığımız tüm dualarınızı kabul etsin inşallah... Siteye artık sık sık giremesem de sizleri dualarımda hiç unutmuyorum unutulduğunuzu düşünmeyin sakın.... Ben de artık mide bulantılarım bitmiş ve rahatlamış bir şekilde devam ediyorum hayat. Bu arada bir taşınma tantanası yaşadık bu yüzden de baya bir yoğun geçti günler... Bebişimizin cinsiyeti -kesin belli olmamakla birlikte- kızmış...Yani doktorumuz tam göstermediğini ancak kız olarak tahmin ettiğini alışveriş ve çevreye ilan açısından erken olduğunu falan söyledi ama kim tutar beni ben başladım bile şimdiden bişeyler almaya zaten sanırım duymayan da kalmadı.... :))
Sizler de iyisinizdir umarım, eski yazılanları takip edemiyorum ne yazık ki, işyerindeki internet sistemine de güvenlik falan gerekçelerle denetim getirildi eskisi kadar çok ve rahat bu siteye giremiyorum... Ama gönlüm sizinle, hepinizi seviyorum....

durulcum hg canımmm bebişin ve senn iyi olmana çok sevindim canımmmm .. bizi unutmadığını biliyoruz tatlım...kız durul kilo aldınmı karnın belli oluyormu artıkkkk.. ayyy yer onu teyzesiii maşşallah sanada kızınada canımmmm...

durulcum hoş geldin canım oh maşallahhh kızımız geliyooo demek allahım sağ salim kucağına almayıda nasip etsin inşallahhh seninde iyi olmana çok sevindimmm kendine dikkat et canım ara sıra sağlıklı ve iyi olduğunuzu bildirin bu bile bize yeterli öptüm çok

arkadaşlar herkese selam nasılsınız cumanız mübarek olsun Rabbim cuma hürmetine hepimize hayırlı evlatlar versin inşallah... belenay duaların için çok saol canım Rabbim her istedigini gönlüne göre versin dünya ve ahirette hiçbir sıkıntı yaşatmasın inşallah...hepimizede
ceydacım nerelerdesin özlettin ama daha sık ugra lütfen:1hug:
smhsmh maat sultan vildan okyanus84 soslufıstık alin yasemen arkadaşlar hepinizin cuması mübarek olsun duaları kabul olsun inşallah amiiiiiiiiiiinnnnnnnnn.............

hayırlı cumalar arkadaşlar nasılsınınz yasemincim dogum günün kutlu olsun daha nice yıllara bu arada kaç yaşına girdin ben buraya sık giriyorum ama hiç kimse olmuyo genelde

:roflol::roflol: sadıç olmuştum geçen sene beraber bebiş yapacaktık
onların oldu bizim hala yok
saat 3 te beşik almaya gideceklermiş benide çağırdılar :roflol:
gitsem bi türlü gitmesem bi türlü:1no2:
gidiyimde en kötüsünü aldırıyım:jeyyar: dermişim

kızzz görmeyeli sen ne kötü olmuşun:jeyyar: git tabi ne olcak birgün bizimde olucak inan yahuu sen bana dicen yedel gel beşik almaya gidelim bende gelip senle en güzelini alıcam ama kendiminkinee:jeyyar: canımsın şaka yapıyom alınma ha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…