Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

hihoyyythihoyyythihoyyytselam kızlar hakca belenay yasemen claire sultan vildan alin ceyda maat herkese tünaydın çok mutluyum kızlar çok dün akşam hsg sonuçlarımı doktoruma gösterdim kanallar açıkmış yani çok şükür hiç bir problem yok artık Allah ne zaman nasip ederse bekleyecegiz buay film çekildigi için hamile kalma oranı daha yüksekmiş inşallah bu ay Rabbim yüzümü güldürür hepimizin inşallahh bu aykırmızı kartları görüp hüsrana ugramayız da nüfus patlaması yaşanır inşallaaaaaaahh...

smha canım hiç bişey olmaz merak etme dr isterse altannda muayene eder yani ben gördüm daha evvel muayene ediyor drlar ay halindeykende... neyse canımmm belki üstten bakar belli olmaz... git bakalım ne diyecekkk dr amca...

rufeyda canımmmm çok şükür anestzilimi oldu peki nasıl oldu anlat bakalımmm çok şükür kurtuldun...

rufeyda canımmmm çok şükür anestzilimi oldu peki nasıl oldu anlat bakalımmm çok şükür kurtuldun...

canım ya çok şükür kurtuldum lokal anestezi aldım ama bir işe yaradıgını düşünmüyorum aletleri takarken canım yanmadı ama ilaç verinnce aaah diye bagırmışım çok kısa sürdü bir anlık birşey ama neredeyse bayılıyordum 2 gün kadar sancım oldu ama çok şiddetli degildi neyse sonuçta atlattık bunuda bebiş için deger çekilmeyecek birşey degil bir de sonuçlar güzel olunca moralim düzeldi artık hayırlısı inşallah...:teytey::teytey:

:teytey::teytey: hadi bakalım hayırlısı canım. gözün aydın.tabi filden sonra hamile kalan oluyormuş. hsg yi çeken radyolog dr söylemişti. inşallah seninde öyle olur ve en yakın zamanda :CüvCüv: olduğun haberinii bize verirsin.

inşallah canım bu ay ikimizinde adı hamişler listesine yazılır inşallah hatta ttopluca terfi etsek ne güzel olur:teytey::teytey:

inşallah canım bu ay ikimizinde adı hamişler listesine yazılır inşallah hatta ttopluca terfi etsek ne güzel olur:teytey::teytey:

:Saruboceq::Saruboceq: inşallah canım. hepimiz zamanı gelince o listede yerimizi alıcaz hayırlısıyla. Allahım umutlar listesindeki tüm arkadaşların tabi benimde hayırlısıyla,sağlıkla hamileler listesinde yerimizi almamızı nasip et yarabbim.AMİNNNNNN...

serdi,bahhar,layd pacino,merve burc diğer kızlarrrr sizlerden ne haber?
serdi aşılama oldu mu?

merhaba arkadaşlar
sanırım kaderin insanları bir araya getirmesi bu olsa gerek
ben de kaç aydır hamile kalmak için elimden geleni yapıyorum ama henüz bir netice yok
gerçi size sormak istediğim şeyler var belki şu an hamile olma ihtimalim de var, şu an vücudumun durumuyla ilgili...
2kasımda çatlatma iğnesi vurmuştum öncesinde puregon vurundum 6gün. ve yumrutalar 15-16mm olunca ovitrelle.sonrada gün aşırı münasebet.şidi bu durumda adet tarihim 21 kasım.ve henüz adet olmadım.yalnız aşırı akıntım var(beyaz)daha önce hiç bu kadar olmamıştı.ve göğüslerim çok şişler ve çok sızlıyorlar üstelik günlerdir. halsizim,iş yapmak gelmiyor içimden.izin verseler devamlı uyurum. karnımda şişkinlik ve gaz var devamlı.
off bu belirtlier adetlerim devamlı geciktiği için her ay kısmen oluşan belirtiler ama bu defa sanki çok daha fazlalar.test yaptırmaya korkuyorum yine negatifi görme korkusundan. sizce bunlar gebeliktenmidir?yoksa heveslenmeyimmi boşu boşuna. çünkü ovitrelle yani çatlatma iğnesinden sonra kist oluşabiliyormuş.kist olduğunda belirtiler yine böyle mi olur?

dayset canım bence sen hamilesinnnnnnnn......ben iğneden sonra tam 16. günde adet görmüştüm...

dayset canım bende puregon ve ovitrelle kullanmıştım bende de aynı belirtiler olmuştu ama malesef adetle aynı belirtiler ama ben normalde 28 günde bir adet olurum aşılamaya başladım 24 gün snr oldum inşallah pozitif sonuç alırsın canıım ovitrelle kist mi yapıyomuş ben hiç duymamıştım ya ben ona taktım şimdi kafayıÇok üzgünüm çoookbence adetin geçince hemen test yaptır bekleyince insan daha çok kafayı takıyo umarım sonuç pozitif çıkar ALLAHIM inşallah senin ve hepimizin yüzünü güldürür:Saruboceq::a015:

Herkese merhaba arkadaşlar.
Bende hamile kalmayı bebeğimin olmasını çok istiyorum yaklaşık 1 yıldırda uğraşıyoruz ama malesef henüz birşey yok.Bugun adet günüm ve ben olmamak için dua ediyorum.Henüz olmadım şu saate kadar inşallahda olmam.Adetlerim düzenlidir ayrıca.
Size bu gece gördüğüm rüyamı anlatmak istiyorum.3 - 4 Yaşlarında çok tatlı çok güzel bir erkek cocuğu görüyorum ve bu cocuk benım oğlum onunla sohbet ediyorum konuşuyorum Annecim naptın bugün anlat bakalım bebeğim diyorum oda benle konuşuyo anlatıyo bişiler falan sonra saat çaldı inanın uyanmamak için nası uğraştığımı anlatamam rüyada bile olsa ne kadar güzel bir duygu annelik ufacık bir meleğin annecim demesi hala etkisindeyim gözlerim doluyo aklıam geldikçe.Umarım en kısa zamanda yüce rabbim o tarif edilemez duyguyu yaşatır.
Bugun adet olmamak için yalvarıyorum dualarımla inanın.(

çok saolunnn kızlarrr allah razı olsun hepinizdennn

soslufustuk üzülme tatlımm olurr dur bakalım ben 3,5 yıldır bekliyorumm burda bi çok arkadaşın daha fazla hatta inşallah tez zamanda hepimizin bebişleri gelecekkk inşallah hayırlısıylaa

vildancım bende yakınımda bi hamiş haberi duysam onların adına çok seviniyorum ama kendi adımada çok üzülüyorum ve onların yerinde olmayı çok istiyorum içim burkuluyo ağlıyorum ama inşallah bizim bebişlerimizde geleceklerr

bu arada kızlar ben hem ballı karışıma hemide ballı çörek otuna devam ediyorum bişey olmaz dimi ikisi bi arada

Rüfeyda hadi ohhh ne güselll inşallah bebişinde bu ay gelir canımm hakkında hayırlısı olsunn ay ben hala göstermedim dr ma raporlarımı acaba tıkalıda boşunamı uğraşıyorum dersinizz offf yaa ne meraksız biriyim bennn neyse bu akşam kesin göstercemmm drr aa nöbetcide olsa göstercemmm hakkımda hayırlısı

KARA KIZ erkek çocuğu iyi haber derler bizde hadi hakkında hayırlısı olsun canımm bence hamiş olabilirsin inşallah regl olmazsında meleğin gelir sana

danset canım bence sen sultanın da dediği gibi hamişsin canım hakkında hayırlısı inşallah ikinizde güsel haberler verirsinizde şurda bi güsel kutlarızzz

ee bu ne sessizlik yaa kimse müjdeli haberler vermiyooo hadin kızlar bekliyoruz hayırlı haberleriii hepinizdennn

yasemencim aslında ben doktor görmedende anlamıştım doktor nevra topalismailoglu nun sitesinde açık ve kapalı tüpü karşılaştırmılar anlaşılabiliyor bak istersen bi ama açıktır inşallah ümidini kesme sakın tamam mı canım:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…