Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

günaydın kızlar nasılsınız bakalım görmüşsünüz bebişimizi maşallah aynı annesi allhım uzun sağlıklı ve hayırlı ömürler nasip etsin amin
tabi bizlerede hayırla ve sağlıkla evlat sahibi olmayı nasip etsin

dün arkadaşımdaydım kız kardeşi benim gibi tek yumurtalıklı ve kisti vardı dün ablasını aramış hamileyim demiş bi yandan sevindim bi yandan içim burkuldu kıza uyuz oldum ama ben nasıl doğurcam nasıl bakcam bu çocuğa diyormuş ben hazır hissetmiyorum kendimi diyormuş o durumundayken bulmuş çocuğu tedavisiz uğraşmadan bide napcam ben diyormuş ya varmı böyle bişey

Vildancım üzülme gelecek senin bebişin de gelecek. Belki biraz seni yoracak ama gelecek. Umutsuzluğa kapılmak yok tamam mı?

oyküm aramıza hg...tedavide inşallah olumlu yönde ilerler ve en yakın zamanda buradan bize :CüvCüv: haberini verirsin.

hoşbulduk arkadaşlar... okuduğum kadarıyla siz hepiniz benden daha tecrübelisiniz. Umarım hepimiz burdan hep güzel haberler veririz.kaydirigubbakcemile5

Vildancım üzülme gelecek senin bebişin de gelecek. Belki biraz seni yoracak ama gelecek. Umutsuzluğa kapılmak yok tamam mı?

çok saol canım bebişimi kavuşacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum ama bir yandanda böyle olaylara uyuz oluyorum o kişiye haksızlıkmı ediyorum onuda bilmiyorum ama böyle şeyler duyduğumda zoruma gidiyor

mrb kızlar, sizi uzun zamandır takip ediyorum ama hiç yazmadım.... hepinizi tanıyor gibiyim benide aranıza alırsanız çok sevinirim.... kızlar 7 aylık evliyim 6 aydır korunmuyoruz ama bebişim olmadı... dr gittim bi sorun görünmüyo 1 yılı doldurunca gelirin dedi..... banada dua edin olur mu? hayırlısı hepimiz için inşallah.....

haklısın bende 10 dakkika önce arkadaşımla gebelik testi yaptırmaya gittik ( ona yaptırdık idrar testinde ikinci çizgi silik çıktı kan testi yaptırdık) gelirken söyleniyodu yok hamileysem nasıl doğurucam yok işten çıkmak istemiyomuş evde sıkılırmış yok anne olmaya hazır değilmiş.... ben 6 aydır o güzel haberi bekliyorum onun adına sevindim ve biraz da( aslında çok ) kıskandım.... rabbim hepimize eli ayağı düzgün sağlıklı sıhatli akıllı zeki güzel en önemlisi hayırlı evlatlar nasip etsin inş....
a.s.

Günaydın kızlarrr nasılsınızzz ben düne oranla daha iyiyimmm

süarımızın bebişine maşallah süphanallah allahım nazarlardan saklasınn çok tatlı yaaa yerim onu bennn

allhım bizlerede nasip etsin inşallahh

vildancımm sakın üzülme tatlım hakkında hayırlısı olsun canım boş ver takmaaa

alincim sultancım hakçacım beloşcum smhsmh sizler nasılsınız canlarım allahım hepinize böle minik kuzular versin içinde banada

canım hoşgeldin aramıza daha yeni evlisin üzme kendini olurmu allahım en kısa zamanda yüzünü güldürür inş allahım tüm isteyenlere sağlıklı hayırlı evlatlar versin:Saruboceq:

soslufustuk öncelikle aramıza hg...umarım yakın bir zamanda :CüvCüv: olursun. Allah herkesin gönlüne göre versin. vildan ve sanada katılıyorum.bebişleri olacak diye sevineceklerine onlar üzülüyorlar. tabiiiiiiiii uğraşmadıkları için bizlerin ne yaşadığını bilemezler. ama ben inanıyorum Allah bizlerede o güzel duyguyu,annelik duygusunu yaşatacak inşallah hayırlısıyla...

Kızlar yarın benim doğum günüm bakalım kociş neler hazılayacakk çok merak ediyorumm evde derin bi sessizlik hakimmm :))))

Kızlar yarın benim doğum günüm bakalım kociş neler hazılayacakk çok merak ediyorumm evde derin bi sessizlik hakimmm :))))

yasemennnn canım şimdiden nice seneler diliyorum. Allah eşinle,bebişinle ve tüm sevdiklerinle uzun ömürler nasip etsin.a.s. bu sessizlik hayra alamet bencekaydirigubbakcemile3

kızlar öncelikle hoşbulduk...... hakca haklısın uğraşmadılar ama o meleği bi hissetsinler görürüm ben onları..... bizde sıramızı bekleriz n olcak ki.... dimi ama

doğum günün kutlu olsun arkadaşım( umarım arkadaşım dememde bi sakınca yoktur hepinizi tanıyor gibi yakın hissediyorum kendime)

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum.kendimden bahsedeyim isterseniz.ismim Şenay 5 aylık evliyim.27 yaşındayımhiç korunmadığımız halde hamile kalamadım.geçen ay çok adet dönemimde çok şiddetli ağrım oldu dr.gittim.iki tane kistim olduğunu söledi.doğum kontrol hapı verdi.3 ay kullanmam gerektiğini 3 ay sonra tekrar muayene olmam için gelmemi söledi..ilaçı 16 gündür kullamıyorum.bende kanama olmaya başladı.kistim içine kanıyomuş.bakalım zaman ne göstericek.Allah herkesin hakkında hayırlısını nasip etsin...

şenay tekrar merhabalar....ilaç tedavisine başlamışsın umarım sonuç iyi olacak ve 3 ay sonunda da kistinden eser kalmayacak. önemli olan kistin farkına varılması ve tedaviye başlaman. hayırlısı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…