Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

inşallah moon_sunn bir şeyi gönülden istersen olurmuş derler. Rabbim anne olmak isteyipte olamayan herkese annelik duygusunu tattırsın, kimseyi o duyguyu yaşamaktan mahrum bırakmasın bunu gönülden istiyorum. o muhteşem duyguyu umarım bir an önce biz de yaşarız

darkinlife biliyorumda diger hamisler kim
fazla ugrayamiyorum topice
kizlar size tedavime yeniden basladigimi söylemismiydim insallah bu listeden bende bir an önce ayrilirim

kız z@z@cım şu avatarındaki bebk seninmi yoksa ayyy allah söyletti galiba inşallaaaaaaaah tedavin sonuç verir canım avatara kendi bebişinin resmini koyarsın hadi bakalım hayırlı ve güzel haberler bekliyoruz

insallah belenaycigim nasip kismet kararliyiz gittigi yere kadar gücümüzün yettigince elimizden geleni yapacagiz pes etmiyoruz
avatardaki bebek yigenim henüz 3. haftasinda

UMUT LİSTESİ

&ayla&
ayşe/FB
alin.........................9 NİSAN
amway
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 mart )
benssenb.......................( 13 mart )
bebişiiim
burcucukkkk
claire...........................(23 mart)
cano77
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(25 mart)
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
e-u
elif-26
elizabethtown
esen97
eseraras
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fatoş1982
figen26
fleeflame
fındık80.............(3 martta aşılama)
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (16 mart )
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(10 mart)
gülüm12
hatice27
h.mine
kançiçeğim
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuzuum
laren
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minikserçe
minos
morgül
moon sunn
mum ağacı
nazlııı ..................(21 mart)
nazlımelek
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
rockwell .................(12 Mart)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(6nisan)
supremunvale
smhsmh.. ..............(18 mart)
şirine
tavşanlı
tiviti
tutku03
türlü türlü..
uğur ve eylül
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumyum..................(19 mart)
z@z@
zeyno
zeynoo24..

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ....................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .....................................HAMİLE(6)
hasret............................................ .......................................HAMİLE(7)
gülen............................................. ........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ............................................HAMİLE (9)

birhatırlatma yapayım listeyi dedim hemde fatoşcum seni ekledim hoş geldin

banada nisan yaz bakalim belenay insallah nisanda transferim gerceklesmis olur bu sefer uzun protokol

insallah belenaycigim nasip kismet kararliyiz gittigi yere kadar gücümüzün yettigince elimizden geleni yapacagiz pes etmiyoruz
avatardaki bebek yigenim henüz 3. haftasinda

canııım çok tatlı allah bağışlasın benimde var yeğenim arasıra avatara koyuyorum resmini bide albüme ekledim 1 yaşında çok tatlı oluyorlar ya dimi rabbim bizede nasip etsin hayırlısıyla ve sağlıkla sende kafana takma rahat ol tedavi süresince haydi gazan mübarek olsun kk senden zafer bekliyor:roflol:a.s.

selam kızlaaar bugün doktordaydım tekrar ilaç kullanmaya başlıyorum yumurta takibi yapılacak yani anlıycanız yola devam yılmak yok üzüntü yok .birazda şifalı bitkileri deniycez keçiboynuzu adaçayı gibi.yumurtaları arttıran başka bitkiler bilen varsa yazsın lütfen?

mrb kızlar belenay seni çook özledim valla ben şu bebekl işini bırakalı çok rahatladım kızlar hem yeni işe bile başlıyorum kendimi çok iyi hissediyorum kocamla keyf yapıyoruz şimdilik Allah ne zaman bebiş nasip ederse artık... korunmuyoruz ama takmıyoruz da artık çocuksuzluğun keyfini çıkarıyoruz... dimi beloş

arkadaşlar bitkisel yollardan adaçayının ne gibi faydası var
ben keçi boynuzunu denedim ama kokusundan içemedim

fatoşcum benim bildiğim kadarıyla hayı otu çok iyi diyorlar ve adaçayı keçi boynuzu ne işe yarıyo onu bilmiyorum:1no2:

Yeni katilan arkadaslar aramiza hosgeldiniz. Bir bir cikacagiz hepimiz listeden benim umudum var. Belenaycigimin ugurlu elleri oldugu surece korkmayin :))

X