Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

selam kızlar hakca yasemen ceyda smhsmh belenay alin vildan sultan pink rose ve diger arkadaşlar nasılsınız herkes iyidir umarım bol hamişli günler kızlar....

Son düzenleme:
Nasılsın kızlar?
Ben hala hastalanmadım..Çılllldıııyoorrrummmm
Ne yapsam ne etsem şaşırdım .Söktürücü biteli 10gün olcak hala yok...
3 ay oldu ya dile kolay..
Yasemen senin hap bittikten ne kadar sonra oldun canım?

arkadaşlar bu sıkıntıyı çok iyi bilirim geçen sene bu zamanlara kadar hamile kalamyanlardandım bu yıl bebeğim kollarımda en kısa zamanda bebişlerinizi kucağınıza alırsınız inşallah

iyiyim çiçeğim sen nasılsın:)
ya bana farlutal verdi Alin..kullandım biteli 1 haftayı geçti hala hastalanmadım..
Rahim duvarı kalınlaşmış dedi..Kist falanda çıkmadı.İltihap çıktı yine ..hapların hepsi bitti yani anlıcan bende hala bişey yok..
3 ay içinde hamilelik olmazsa önce Hsg çekeriz dedi sonra tedaviye başlarız dedi..
Böyle işte....uffffffffff

kızlar bende cuma günü ilk pregny iğnemi vuruldum, kasıklarıma arada bir sancılar giriyor, ya adet olacağım ya da iğnenin etkisi bu. bu yumurta çatlama olayı nası oluyo anlamış ta değilim, çatlıyo arasına sperm girip kapanıyomu :S sadece çatladığı anki ilişki mi işe yarıyo yani iğneden bir iki gün sonraki ilişkilerin yararı varmıdır? lütfen biri beni aydınlatsınnn

ağrı kesici içmiş anca fayda etmiş..
1-2 dakika sürmüş ama çok ağrılıymış...
veeeee kanallar açıkmışşşş:)))çok şükür inşallah daha da açılmıştır ...

arkadaşlar bu sıkıntıyı çok iyi bilirim geçen sene bu zamanlara kadar hamile kalamyanlardandım bu yıl bebeğim kollarımda en kısa zamanda bebişlerinizi kucağınıza alırsınız inşallah

Maşallah ne güzel inşallah bizde alırız kucağımıza bebeklerimizi..
güle güle büyütün Allah bağışlasın..

hayırlısı olsun..valla çok bilgili değilim bu konuda ama bildiğim kadarıyla spermler 48 saat yaşıyormuş ...İnşallah hamile kalabilirsin ..hayırlı ve sağlıklı olur inşallah:Saruboceq:

bende korktum valla ..
kanama falanda oluyormuş ..
ayyy Allah kolaylık versin

wawww neyin var acaba sana kafa tutuyo olmasın
gerçekten çıldırtıcı bişey geçmiş olsun

Kızlar Sultan ile görüştüm hsg 16.30 da çekilecekmiş. Çıkınca beni arayacak işten çıkmamış olursam sizlere haberleri vereceğim.

ağrı kesici içmiş anca fayda etmiş..
1-2 dakika sürmüş ama çok ağrılıymış...
veeeee kanallar açıkmışşşş:)))çok şükür inşallah daha da açılmıştır ...
güzel haber bu Allah şükür

kızlar sultanın çok canı yanmış yaa
canım benim ağlıyordu ((

kıyamam inan korkumdan ben çektirmedim ama
bu gidişle hepimizin başından geçecek bu:1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…