Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ben geldimmmmmm......
mukh canım çokkkkkkk tebrik ederim. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.
aramıza yeni katılan arkadaşlar hepiniz hg....Allah saklasın,hamiş listemiz çoğalıyor. inşallah bizlerde o listede yeralırız:Saruboceq:

belenay canım işlerinde Allah kolaylık versin. sana ve çalışan tüm bayanlara...
bende dışarıdaydım şimdi geldim ve hemen bilgisayarı açtım.
müsait olduğun zamanda bal,çörek otu ve tarçın karışımını bir daha yazabilir misin? yani ölçü olarak...

alincim saydığın listeye orduyumu doyurmayı düşünüyon kız ne bu liste böyle ayrıca merak ettim bu saydığın salataların hepsini aynı gün içinmi saydın yoksa seçenek olsun diyemi:)))

1-ezogelin çorbası harika olurdu canım biliyorsan
2-etli taze fasulye olabilir
3-pilav
4-salata olarak bilmem severmisiniz ama brokoli harika olur şööööle zeytin yağlı üfffff
5-tatlı olarakta yoğurt tatlısı veya revani olabilir diye düşündüm tabi benim sevdiğim şeyler bunlar:))))
bu kadar yeter be alincim zaten insan çorba içtimi doyuyor kolay gelsin canım arkadaşım

belenaya katılıyorum alincim. ben kolları sıvadım sana yardıma geliyorum.
belenay saydığın tatlılara bayılırım,hemen hemen her tatlıyı severim.zaten neden kilo alıyoruz ya....

hakca hoş geldin canım çörekotu bal tarçın karışımı belirli bir ölçü yok ben küçük kavonoza yaptım tarçının biraz bol koydum göz kararı yani çörek otunu iyice ezin yoksa ağızda ezmek zor oluyor acı geliyor insana ama tadi güzel canım

hoşbulduk canım.tamam bunu deneyeyim. bende de illaki ölçü olacak . bunu göz kararı yapayım.teşekkürler...

Beloşcum ben yemek yapmayı çok seviyorum ve misafir geldiği zaman ayarım kaçıyor iyice. Masayı donatmak ve izlemek acayip hoşuma gidiyor. Ezogelin çorbası da yapabilirim. Kızlar ana yemek olarak bana fikir verin ne olur.

alincim patlıcanlı kürdan kababı, bamya yemeği olabilir zeytinyağlı ya da etli.tabi sever misiniz bilmam ama...

alincim bende söleyim

1 çorba ezo gelin yada yayla çorbası
2 fırında tavuk patetesli biberli domatesli (tabi sulu olucak) bagetden tavsiye ederim
3 salata hangisini arzu edersen
4zeytin yağlı yaprak sarması
5amerikan salatası (garnitür olarak)
6 tatlı olarak fırında sütlaç yada kaymaklı ekmek tatlısı (yapılışıda basit)

bence harika cokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook

hakca canım bende bal çörek karışımı hazırlarken sordum ama göz kararı dediler bende göz kararı koydum hala evde duruyor sadece bir aydenemiştim yumurtlama döneminde bırakmıştım ama şimdi aklıma düştü eve gidince tatlı niyetine bir kaşık yedim ohhh sefam olsun afiyet bal şeker bebek olsun:)))))

canım benim misafir geldiği zaman ben seni çağırayımkaydirigubbakcemile benim masayıda donat şöleeee beraber bide oturu seyrederiz kız ben güzel sfrayı severimde yedikten sonraki hali içimi acıtıyor:roflol:kolay gele arkadaşım bak bir sürü mönü çıktı sana dilediğini yap kız bizede ayırmayı unutmacokacimcoooka.s.

:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
canım benim adetimin 4. günü ne zaman başlayayım ve ne zaman bırakayım:))
sen yumurtlama döneminde bıraktım demişsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…