Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

arkadaşlar benim de siteden çıkıp artık başka işlerimle ilgilenmem gerekiyor... ya yıllık iznimi aldım evde yapılacak işlerim var diye ama bir türlü kalkamıyorum bu ekranın önünden sırnaşık şey walla aklım sizde kalacak... şimdilik sağlıcakla kalın hepiniz... yeniden görüşmek üzere :enbuyukkk:

UMUT LİSTESİ
annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
acem_kızı
aglayankedi
aguden
aybala42
ayşegül19
AYŞEGÜL41
alew2187
alin
amway
anatolia_tb
anqelim
arnavutgüzeli84
azra arda
arzu
aslı
atmosfer
BaHHaR
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
BENNU34
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
binbirgece
biopelin
bucuarda
beyaz46
claire
cano77
ceyda atalar
ceyda_79
ceylanmelek
cerence
cerensesil
cennet kuşu
ÇAKILTAŞI
çakirs
daisy16
deasy
denmur
deren_26
Deruğur
deryacam
deryam76
didipırçık
deryaa1
dilaranil
Ecrin_Ceylin
edali368
efsane30..
elifecan
elizabethtown
elfida
elitu
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
Esra Naz
esrasoner
esrarengiz79
evrimmm
eyetkiner
esra naz
fatma kurban
FATOŞGÜL.
fatoş1982
fındık80
figen26
filiz027
FİLİZİM
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gökmel
gözek
gözlüklü
guccirush
Gül,beyazgül
gülcannnnn
gülten
gülüm12
gönülyarası
günbatımı
greys.85
hakca
hamiyet doğru
hanife 15
hatice27
hilalnur
hnaktar
hülliş
hülya cancan
Hüzün_yılı
honey53
ILGAZ
innocence
iiissil
imran88
kaçar61_1
kamişko
karagözlü
kardelen32
kevser14
kuba
kubaba
kuka
kurnaz
kıymetlim
laren
lajoconde
limon
liligum
livaza
loveactually
lusin
lücian
maat
MY.ANGEL
medura
mazbut
mahinur
maviruya
mehay
mekselina86
merves
*mehlika*
meyra basman
minikserçe
minos
miki.
miss polat
moke
morgül
moon sunn
mum ağacı
melekt
melek23
mehril
merveburc
minehayat
misssielif
mogan
mukh7986
mumudihaba
nal
nix
nazlııı
nesgül
nesli 33
nesliii1983
neslihan 38
nevergiveup18
nevinırmak
nevrosky
nina55
nihatice
nur_elnur
NURSİMA
nisafidan
ogs
onuseviyorum
oburşirin
ozlemacar
ozna
orkidenn
özgürce
özgürcüm
özlemimsin
özkan-bilgen
özoşum83
papatya_1979
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
pink rose
parıl
papri
rabiş
rockwell
roscitak
rodal
rufeyde serra
Sabire Kara
sarı şeker
_sedaa_
seda_SARI
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
sevdagül
_sevcan_
sultan49
supremunvale
sbnmfrh
smhsmh
SILAYA
silgi
simay_86
sinemiran
swethome
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
su misali35.5
süpriz_mucize
s.d.34
tatli.cadi
tavşanlı
tuana3434
tuba_cüneyt
tugbakork
umudumsensin
umutvar
vezikül..
vidan83
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn
yasemin84
yasese
yastev
yazgülün
yazel
yasmin1982
YORUKCE
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
ysnbdk
z@z@
zencefill
zeko
zeyno:)
zeynoyan
zeynepSav
zuhal turan

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ BEBEK CİNSİYETİ

estetik26......................................... ......................................HAMİLE(1)... ...................KIZ
r2d2.............................................. ........................................HAMİLE(2)
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. .....................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. ................................HAMLE(34)
e-u................................................. .........................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ...................... ....HAMİLE(37)
paylaşım.......................................... .......................................HA MİLE(38)
fato83............................................ ........................................ .HAMİLE(39)
nefisem........................................... ..................................... ..HAMİLE(40)
özlem_özlem....................................... ................................... HAMİLE (41)
yeşimcik.......................................... ................................. .....HAMİLE (42)
dilek_83.......................................... ................................. ......HAMİLE (43)
doğa6............................................. ................................ .......HAMİLE(44)
ayşe/FB................................................ ............................... ..HAMİLE(45)
h.mine............................................ ................................. .......HAMİLE(46)
seherim........................................ ............................... ...........HAMİLE(47)
patasana17........................................ ................................. ....HAMİLE(48)
tutku03........................................... .................................. ......HAMİLE(49)
yohannes........................... ......... ............................ ...............HAMİLE(50)
serpilla................. ..................... ......................... ....................HAMİLE(51)........... .......KIZ
Rem............................................... ................................... .....HAMİLE(52)
Rapunzel2........................ ...................... ....................... .........HAMİLE(53)....................ERKEK
hsay26............................................ .........................................HAMİLE(54 )
durulaytuğ........................................ ........................................HAMİLE(55)
Hüzün Yaprakları................ ......................... ...................... .....HAMİLE(56)
iremeren.......................................... .........................................HAMİLE (57)
what a woman want?................ ............................ ...................HAMİLE (58)
topsecret.................. ....................... .......................................HAMİLE (59)
nursist........................................... ..........................................HAMİLE( 60)
tiviti............................................ .............................................HAM İLE(61)
minervaduygu...................................... .....................................HAMİLE(62)
şirine............................................ ...........................................HAMİLE( 63)
zeyno-23................................................ .................................HAMİLE(64)
elif-26................................................ ......................................HAMİLE( 65)
_Eda_............................................. ........................................HAMİLE(66)
naren05........................................... ........................................HAMİLE(67)
alhan.................. ..................................... ...............................HAMİLE(68)
jasminiee ............. ................ ........................................... ......HAMİLE (69)
elif3558.......................................... ...........................................HAMİLE( 70)

BENNU34, YORUKCE,cerensesil hoşgeldiniz canlarım

aaa.. süper o zaman... eşinde bir problem olmasından endişe etmiştim... walla çok iyi... bu durumda kocacınla iletişimin daha rahat olur... madem onun durumunda bir problem yokmuş... konuşmak daha kolay o zaman... ama konuşmadan kaçarsa ya da konu açıldığında agresif davranırsa aman üsteleme.... minnoş minnoş davran... erkekler muhallebi gibi olur o zaman herşeyi konuşursun -tatlicadiarzu- ehehehehe.. tecrübeyle sabit .. hadikolay gele :teytey:

o hiç bişey söylemiyor hangi dr.gideceğiz ne yapacağız nasıl hareket edeceğiz sen ne diyorsun diyor düşüncesini söylemiyor ben bişey söylediğimde o an tamam diyor daha sonra mana buluyor yok bu böyle dedi yok şu şöyle dedi ben ona güvenmedim buna güvenmedim bunlar çok canımı sıkıyor hep şu zaman gideriz dr. diyo ozaman gelincede bahane ya ben çok alınganım ve farklı düşünüyorum yada gerçekten öyle bilmiyorum artık

bende
hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
darısı isteyen herkesin basına arkadaslar hamile kadının duası kabul oluyomus ya bende bebegimi dusundukce sizler için dua edicem allah isteyen herkese nasip eder insallah tabi banada hayırlısıyla ve saglıklı bi sekilde yavrumu koklamayı kucagıma almayı nasip eder insallah...belkii bi cogunuz kadar cok degil ama 13 ay bekledim bende nasıl zor gecti anlatamam.... once sabırr ,,inanıyorumki dualar hiç bosa gitmiyo...allahıma binlerce sukurler olsun allah sizlerinde yuzunu guldursun... amin

kızlar sohbet koyulaşmış allah muhabbetinizi artırsın valla içim gidiyor ama işler öyle yoğunki katılamıyorum arasıra bakıyorum fırsat buldıkça burdayım takipteyim yani ona göre:jeyyar:

durulcum valla o ballı karışımdan bende bir ay yedim ama o ay benim adam iş için şehir dışındaydı :roflol: ama olsun tatlı niyetine ne güzel gitti hecokacimcoook
maatcım maşallah bu ne enerji topiğimize neşe ve umut getirsin sağolasın
vildancım bizdede sorun yok ama 2,5 yıl oldu hala gelmedi yaramaz sorun bizde değil onlarda keyifleri bilir:kızgın:bizim gibi anneleri kaçırıyorlar canları isterse bak gelsinler onlarda üzülecek neden daha önce gelmedim benim annem ne iyi kadınmış niye üzdüm diye:dilcikar:

kızlar beni de alın aranıza.bende 3-4 aydır çalışıyorum.doktora gittim testlerimi yaptırdım.hormon değerlerim,yumurtlamam,herşey güzelmiş.bende :emir_bebek:istiyorum.allah hepimize versin inşallah.:CüvCüv:

UMUT LİSTESİ
annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
acem_kızı
aglayankedi
aguden
aybala42
ayşegül19
AYŞEGÜL41
alew2187
alin
amway
anatolia_tb
anqelim
arnavutgüzeli84
azra arda
arzu
aslı
atmosfer
BaHHaR
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
BENNU34
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
binbirgece
biopelin
bucuarda
beyaz46
claire
cano77
ceyda atalar
ceyda_79
ceylanmelek
cerence
cerensesil
cennet kuşu
ÇAKILTAŞI
çakirs
daisy16
deasy
denmur
deren_26
Deruğur
deryacam
deryam76
didipırçık
deryaa1
dilaranil
Ecrin_Ceylin
edali368
efsane30..
elifecan
elizabethtown
elfida
elitu
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
Esra Naz
esrasoner
esrarengiz79
evrimmm
eyetkiner
esra naz
fatma kurban
FATOŞGÜL.
fatoş1982
fındık80
figen26
filiz027
FİLİZİM
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gökmel
gözek
gözlüklü
guccirush
Gül,beyazgül
gülcannnnn
gülten
gülüm12
gönülyarası
günbatımı
greys.85
hakca
hamiyet doğru
hanife 15
hatice27
hilalnur
hnaktar
hülliş
hülya cancan
Hüzün_yılı
honey53
ILGAZ
innocence
iiissil
imran88
kaçar61_1
kamişko
karagözlü
kardelen32
kevser14
kuba
kubaba
kuka
kurnaz
kıymetlim
laren
lajoconde
limon
liligum
livaza
loveactually
lusin
lücian
maat
MY.ANGEL
medura
mazbut
mahinur
maviruya
mehay
mekselina86
merves
*mehlika*
meyra basman
minikserçe
minos
miki.
miss polat
moke
morgül
moon sunn
mum ağacı
melekt
melek23
mehril
merveburc
minehayat
misssielif
mogan
mumudihaba
nal
nix
nazlııı
nesgül
nesli 33
nesliii1983
neslihan 38
nevergiveup18
nevinırmak
nevrosky
nina55
nihatice
nur_elnur
NURSİMA
nisafidan
ogs
onuseviyorum
oburşirin
ozlemacar
ozna
orkidenn
özgürce
özgürcüm
özlemimsin
özkan-bilgen
özoşum83
papatya_1979
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
pink rose
parıl
papri
rabiş
rockwell
roscitak
rodal
rufeyde serra
Sabire Kara
sarı şeker
_sedaa_
seda_SARI
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
sevdagül
_sevcan_
sultan49
supremunvale
sbnmfrh
smhsmh
SILAYA
silgi
simay_86
sinemiran
swethome
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
su misali35.5
süpriz_mucize
s.d.34
tatli.cadi
tavşanlı
tuana3434
tuba_cüneyt
tugbakork
umudumsensin
umutvar
vezikül..
vidan83
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn
yasemin84
yasese
yastev
yazgülün
yazel
yasmin1982
YORUKCE
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
ysnbdk
z@z@
zencefill
zeko
zeynoyan
zeynepSav
zuhal turan

estetik26......................................... ......................................HAMİLE(1)... ...................KIZ
r2d2.............................................. ........................................HAMİLE(2)
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. .....................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. ................................HAMLE(34)
e-u................................................. .........................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ...................... ....HAMİLE(37)
paylaşım.......................................... .......................................HA MİLE(38)
fato83............................................ ........................................ .HAMİLE(39)
nefisem........................................... ..................................... ..HAMİLE(40)
özlem_özlem....................................... ................................... HAMİLE (41)
yeşimcik.......................................... ................................. .....HAMİLE (42)
dilek_83.......................................... ................................. ......HAMİLE (43)
doğa6............................................. ................................ .......HAMİLE(44)
ayşe/FB................................................ ............................... ..HAMİLE(45)
h.mine............................................ ................................. .......HAMİLE(46)
seherim........................................ ............................... ...........HAMİLE(47)
patasana17........................................ ................................. ....HAMİLE(48)
tutku03........................................... .................................. ......HAMİLE(49)
yohannes........................... ......... ............................ ...............HAMİLE(50)
serpilla................. ..................... ......................... ....................HAMİLE(51)........... .......KIZ
Rem............................................... ................................... .....HAMİLE(52)
Rapunzel2........................ ...................... ....................... .........HAMİLE(53)....................ERKEK
hsay26............................................ .........................................HAMİLE(54 )
durulaytuğ........................................ ........................................HAMİLE(55)
Hüzün Yaprakları................ ......................... ...................... .....HAMİLE(56)
iremeren.......................................... .........................................HAMİLE (57)
what a woman want?................ ............................ ...................HAMİLE (58)
topsecret.................. ....................... .......................................HAMİLE (59)
nursist........................................... ..........................................HAMİLE( 60)
tiviti............................................ .............................................HAM İLE(61)
minervaduygu...................................... .....................................HAMİLE(62)
şirine............................................ ...........................................HAMİLE( 63)
zeyno-23................................................ .................................HAMİLE(64)
elif-26................................................ ......................................HAMİLE( 65)
_Eda_............................................. ........................................HAMİLE(66)
naren05........................................... ........................................HAMİLE(67)
alhan.................. ..................................... ...............................HAMİLE(68)
jasminiee ............. ................ ........................................... ......HAMİLE (69)
elif3558.......................................... ...........................................HAMİLE( 70)
mukh7986..................................................................................HAMİLE(71)

MAŞALLAH SÜPHANALLAH NE GÜZEL ARD ARDA HAMİŞ HABERLERİ BEREKET VERSİN ALLAHIM

Yuppi yeni bir hamişimiz daha oldu. Süper ya bu aralar hamile bereketi yaşanıyor. Darısı hepimizin başarısı.

UMUT LİSTESİ
annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
acem_kızı
aglayankedi
aguden
aybala42
ayşegül19
AYŞEGÜL41
alew2187
alin
amway
anatolia_tb
anqelim
arnavutgüzeli84
azra arda
arzu
aslı
atmosfer
BaHHaR
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
BENNU34
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
binbirgece
biopelin
bucuarda
beyaz46
claire
cano77
ceyda atalar
ceyda_79
ceylanmelek
cerence
cerensesil
cennet kuşu
ÇAKILTAŞI
çakirs
daisy16
deasy
denmur
deren_26
Deruğur
deryacam
deryam76
didipırçık
deryaa1
dilaranil
Ecrin_Ceylin
edali368
efsane30..
elifecan
elizabethtown
elfida
elitu
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
Esra Naz
esrasoner
esrarengiz79
evrimmm
eyetkiner
esra naz
fatma kurban
FATOŞGÜL.
fatoş1982
fındık80
figen26
filiz027
FİLİZİM
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gökmel
gözek
gözlüklü
guccirush
Gül,beyazgül
gülcannnnn
gülten
gülüm12
gönülyarası
günbatımı
greys.85
hakca
hamiyet doğru
hanife 15
hatice27
hilalnur
hnaktar
hülliş
hülya cancan
Hüzün_yılı
honey53
ILGAZ
innocence
iiissil
imran88
kaçar61_1
kamişko
karagözlü
kardelen32
kevser14
kuba
kubaba
kuka
kurnaz
kıymetlim
laren
lajoconde
limon
liligum
livaza
loveactually
lusin
lücian
maat
MY.ANGEL
medura
mazbut
mahinur
maviruya
mehay
mekselina86
merves
*mehlika*
meyra basman
minikserçe
minos
miki.
miss polat
moke
morgül
moon sunn
mum ağacı
melekt
melek23
mehril
merveburc
minehayat
misssielif
mogan
mumudihaba
nal
nix
nazlııı
nesgül
nesli 33
nesliii1983
neslihan 38
nevergiveup18
nevinırmak
nevrosky
nina55
nihatice
nur_elnur
NURSİMA
nisafidan
ogs
onuseviyorum
oburşirin
ozlemacar
ozna
orkidenn
özgürce
özgürcüm
özlemimsin
özkan-bilgen
özoşum83
papatya_1979
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
pink rose
parıl
papri
rabiş
rockwell
roscitak
rodal
rufeyde serra
Sabire Kara
sarı şeker
_sedaa_
seda_SARI
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
sevdagül
_sevcan_
sultan49
supremunvale
sbnmfrh
smhsmh
SILAYA
silgi
simay_86
sinemiran
swethome
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
su misali35.5
süpriz_mucize
s.d.34
tatli.cadi
tavşanlı
tuana3434
tuba_cüneyt
tugbakork
umudumsensin
umutvar
vezikül..
vidan83
violette
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn
yasemin84
yasese
yastev
yazgülün
yazel
yasmin1982
YORUKCE
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
ysnbdk
z@z@
zencefill
zeko
zeynoyan
zeynepSav
zuhal turan

mukh7986.......................................... ........................................HAMİLE(71)

violette hoşgeldin canım

aman allahım masallah 1 hamıs daha tebrık ederım mukh7986
allahım neolur rabbım ne olur bızlerede nasıp et amiiiiiiiiiiiiiiiiin
balı corekotunu hazırladımda baslayamadım offffffff ne tembelım yaaaaaa ama bende hangınden baslıcamı sasırdım valla
hayıt,kecı boynuzu ,ıncır kuru,corekotu bal karısımı kızlar ya bunların hepsını bırden yapsam mıdelerımız ne olur acaba:)))

kızlar sohbet koyulaşmış allah muhabbetinizi artırsın valla içim gidiyor ama işler öyle yoğunki katılamıyorum arasıra bakıyorum fırsat buldıkça burdayım takipteyim yani ona göre:jeyyar:

durulcum valla o ballı karışımdan bende bir ay yedim ama o ay benim adam iş için şehir dışındaydı :roflol: ama olsun tatlı niyetine ne güzel gitti hecokacimcoook
maatcım maşallah bu ne enerji topiğimize neşe ve umut getirsin sağolasın
vildancım bizdede sorun yok ama 2,5 yıl oldu hala gelmedi yaramaz sorun bizde değil onlarda keyifleri bilir:kızgın:bizim gibi anneleri kaçırıyorlar canları isterse bak gelsinler onlarda üzülecek neden daha önce gelmedim benim annem ne iyi kadınmış niye üzdüm diye:dilcikar:

bencede sonra çok pişman olacaklar yaramazlar inş bizi daha fazla bekletmezler
mukh7986 tbrk ederim canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş
violette canım hoşgeldin aramıza

hamiş patlaması yaşanıyoooo maşallahhh süphanallahhhh darısı bizlere

bu arada tebrikler canım rabbim sağ salim kucağına almayı da nasip etsinnn inşallahhhhhhh

daha bi umutlandımmm bizlerinde olucakkk kızlarrrrrrrrr dayanın gariiii

Kızlar cumartesi günü yemeğe misafirim var. Hadi bana menü yapalım.
Benim aklımdakileri yazayım size düşüncelerinizi yazın.
1.Çorba( ya mantı çorbası ya da un çorbası)
2. Ana yemeğe karar veremedim.
3. z.yağlı barbunya
4. Pilav
5. Semizotu salatası
6. Karnıbahar salatası
7. Marul salatası
8. Tatlıya henüz karar veremedim.

hamiş patlaması yaşanıyoooo maşallahhh süphanallahhhh darısı bizlere

bu arada tebrikler canım rabbim sağ salim kucağına almayı da nasip etsinnn inşallahhhhhhh

daha bi umutlandımmm bizlerinde olucakkk kızlarrrrrrrrr dayanın gariiii

bencede çok güzel gidiyor aldığımız haberler umutlandırıyor inş bizde en kısa zamanda hamiş kalırız

Kızlar cumartesi günü yemeğe misafirim var. Hadi bana menü yapalım.
Benim aklımdakileri yazayım size düşüncelerinizi yazın.
1.Çorba( ya mantı çorbası ya da un çorbası)
2. Ana yemeğe karar veremedim.
3. z.yağlı barbunya
4. Pilav
5. Semizotu salatası
6. Karnıbahar salatası
7. Marul salatası
8. Tatlıya henüz karar veremedim.

hasanpaşa köfteyi biliyormusun çok güzel oluyor bence onu dene derim nefis bişey

X