Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Merhaba kızlar
Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz sefa getirdiniz..Mukh tebrik ederim canım darısı başımıza inşallah..:ecrin_bebek:
Beloşş ablam yine beni unutuyosuunnnnn alınıyorum hee ona göre:1closedeyes:
Yasemen bende hala hastalanmadım bizim bu incir kürünü uygulamamız ne kadar doğru olur ki acaba...
sengözlerimebaksanab

evlılıgımın ıkıncı yılını bıtırdık artık bızde bebiş istıyoruz,3 ay oldu korunmayı bırakalı inşallah olur...isteyen herkesın olsun ınsallah

:1shok:baharım canım bi tanem nasıl unuturum seni kız ayıp bana yaa:tomato:ama seni sevdiğimi biliyorsun dimi o an kimleri görüyorsam yazıyorum ama haklısın yinede yarın bak nasıl telefi etcem görhihoyyyt:lepi:

Hade bakalım görcezzzz..:sm_cool:
beni sevdiğini bilmesem sitem etmem zaten ablamŞeniz
bende seni seviyorum hemde çok
:1hug:

baharcım hoşgeldin tatlım nasılsın ben test yaptım negatif ama sorun değil inşallah diğer aylara ne yapalım bu ayda kısmet değilmişşş ben söktürücüye başladım canımmm

okudum canım testin negatifmiş ama sen pozitifmişsinnnn hihoyyyt..maşallah maşallah ..
bende işleri bitirip Allah kısmet ederse cuma günü doktora gidicem..:Saruboceq:
istemedim söktürücüyü ama gene ona kaldık:)))kaydirigubbakcemile3
kendi kendime sökülemiyorum bile çok beceriksizim kaydirigubbakcemile3
hayırlısı olsun her zamanki cümlemizi yazalım hemennn
umudumuz bir dahaki aya inşallah
:Saruboceq:

baharcım evet ya millet çatır çatır sökülüyo bizde tık yok canımcım yaaa :)))) deli oluyom bi yoluna gitseydii söküle söküle hahaah:)))

Millet duydunuzmu size diyoruz ..kıskanıyoruz heeekaydirigubbakcemile
olsun kızım bide iyi tarafından bak ped parasından yırtıyoruz
:roflol:

kızlar benim yeni adet tarihim 13 kasım rahim filmi çektirdim nasip bakalım öbür aya

hayırlısı olsun arkadaşım..kaydirigubbakcemile5
şimdi rahim filmi çekilince tüplerdeki tıkanıklıkmı gidiyor ..??.pek cahilim bu konuda..
:uhm:

[B]Allahım ...... sen varya nasılda bilirsin gönlümü almasını ablaların en şekeri..
ben sana küsermiyim hiççç:1hug:
teşekkür ederim bende seni çok seviyorum[/B]Şeniz

Oooo sitemiz açılmış, hamişlerimiz çoğalmış maşallah bize.
Harika muhabbet dönmüş bugün ama ben yoktum malesef aranızda birazcık gezdim de.
En yakın zamanda herkesi hamile görmek istiyorum kıslar haydin bakalım çalışmalara tam gaz devam.

binbirgece canım rahim filmini çekinenlerin hamişkalma şansı yükseliyormuşşş canım içini ferah tut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…