Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

evet canım alışınca yatamıyor insan. birde dediğim gibi sizlerden ayrılamıyorum.
belenay,ceyda, ve diğer kızlar nerelerdesiniz??? bu arada tatli.cadi taşınacaktı değil mi geçtiğimiz haftasonu?

canım Allah acil şifalar versin..:Saruboceq: en yakın zamanda iyileşirler inşallah...kıyamam ya Allah o çocuklara sabır versin,Allah yardımcıları olsun...

canım RABBİM acil şifalar versin inşallah en kısa zamanda:Saruboceq:

herkeze gunaydın hanımlar
papatyacım ayyyyy cok kotu oldu ıcım valla allah yardımcısı olsun vefat edenlerıde allah nur ıcınde yatırsın canım
sırmasık canım ıns. sende guzel haberlerle gel
sultan neguzel kız oyle gelın kaynana dertlesıyonuz masalah allah nazarlardan saklasın
hakca alın yasemın merve ins. sızlerde ıyısınızdır
belenay nerdesın kız hep mıllete ceza kesıyon bakalım sımdı sana kım ceza kesecek:)))
hepınızı kocaman opuyorum canım arkadaslarım benım ıyıkı varsınz a.e.o.

günaydın ceyda ve merve hg kızlarrr... ceydacım saol canım nasılsın bugün kız...
alincim canım valla öyle bu aralr işte :)) aman valla artık takmıyorum hiç bişey ....

merhaba arkadaşlar
hayırdır yaa ne ölümü ne sakatlığı senağlama

beloş nerde gelsin cezasını kestim:mymeka:

smha hg canımmmm nasılsınnnn kız beloş bizi unuttuu valla :)) kız gel nerelerdesin duy sesimi.. elma desem çık armut desem gene çık :)))
smha sen nasılsın canımmmmm özledim seniiiiii

kızlar nasılsınız geldim ama iyi değilim az önce işyerinde düştüm başım döndü yine başladı baş dönmelerim dengemi sağlayamıyorum çok dönüyor başım ondan giremedim kızlar cezam neyse razıyım artık

smha hg canımmmm nasılsınnnn kız beloş bizi unuttuu valla :)) kız gel nerelerdesin duy sesimi.. elma desem çık armut desem gene çık :)))
smha sen nasılsın canımmmmm özledim seniiiiii

ben iyiyim canım sağolasın
şimdi elma diycez çıkacak bak bekle :roflol:kaydirigubbakcemile

beloş ufak çaplı bi kaza atlatmış iş yerinde düşmüş
geçmiş olsun canım benim yaa başım dönüyo dedi:teselli::asigim:

belenaycım geçmiş olsun canım birşeyin yok değil mi?

canım ablacım geçmiş olsun kendine dikkat et ve en kısa zamanda dr git tansiyonun düşdü sanırım yada yiğenimiz süprizmi yapacak ablammm ne dersinn

belenay geçmiş olsun arkadaşım.Kızlar ben de bebiş istiyorum ama şuan yaza kadar biticek olan iki kursum var onları bırakamıyorum.Planımız 2009sonu 2010başı gibi denemek:CüvCüv:inşallah olursa 2010yılı içinde bebişimi istiyorum.Allahın izniyle diyelimhihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…